مقابله با کرونا در هند: چرا پتک رویکرد محکوم به شکست

توسط Bibek Debroy و بیورن Lomborg

 تاج چالش خواهد شد به احتمال زیاد با ما برای یک سال یا بیشتر تا زمانی که ما پیدا کردن یک درمان یا واکسن و آن را ممکن است اعتصاب دوباره پس از باقی مانده خفته در حالی که برای. آن را فوری تر از همیشه برای پیدا کردن سیاست پاسخ است که می تواند پایدار و پایان ندارد تا خروج هند بدتر کلی.

به وضوح Covid-19 می تواند تاثیر بسیار زیادی تاثیر منفی در هند است. با توجه به نفوذ مدل از کالج امپریال اگر هیچ چیز انجام شده در هند, تاج می تواند در نهایت کشتن تقریبا 6 میلیون نفر است. مدل ها بر اساس مفروضات. حتی اگر دقیق اعداد هستند که به بالا تلفات و نه فقط مرگ می تواند جدی باشد.

به منظور کاهش اثر کرونا ما باید برای کاهش انتقال این بیماری است. ما دو سیاست های وسیع اجتماعی فاصله – متوسط و سخت یکی. متوسط کاهش خواهد بود شبیه به سیاست انتخاب شده توسط سوئد – کاهش میانگین فرد تعاملات اجتماعی در حدود 40 درصد است. مردم خواسته می شود که با مطالعه و کار از خانه در صورت امکان, اما بسیاری هنوز هم رفتن به محل کار و مدرسه. تعاملات خارج از محل کار و مدرسه می توان به طور چشمگیری محدود. بیشتر سخت گیرانه سخت کاهش خواهد بود کاهش تعامل اجتماعی توسط سه چهارم بیشتر شبیه به مستند سیاست در ایتالیا و نیز پایان کار و مدرسه.

متاسفانه سخت مستندات قابل توجهی در هزینه ها و سخت را انجام دهد در کشورهای در حال توسعه و نمی توان آنها را پایدار برای آینده 6-12 ماه لازم است. آن است که بیشتر مربوط به هند برای بررسی متوسط اجتماعی فاصله. کالج سلطنتی مدل نشان می دهد که در وضع متوسط و اجتماعی فاصله می توانید ذخیره کنید تا به 1.9 میلیون نفر در هند زندگی می کند تقریبا یک سوم از بینی تلفات. اما متوسط مستندات نیز در نتیجه قابل توجهی در دراز مدت هزینه ها به دلیل کاهش فعالیت های اقتصادی در هند برای سال آینده نه فقط در 2020-21 اما 2021-22 و فراتر از آن.

بر اساس برآورد از مک کینزی برای هند دو مطالعات انجام شده برای کشورهای آفریقایی مالاوی و غنا و تنها مقاله همکار بررسی در حد متوسط اجتماعی فاصله در ما برآورد کل هزینه اقتصادی برای طولانی مدت متوسط اجتماعی فاصله در هند خواهد بود به احتمال زیاد حداقل Rs 96 تریلیون و می تواند به Rs 231 تریلیون. آن است که مناسب برای هند به پرداخت تومان از 96 هزار میلیارد برای جلوگیری از در بهترین 1.9 میلیون مرگ و میر ؟ ما واکنش اولیه ممکن است به تماس یک سوال بی ربط: البته ما باید صرفه جویی در زندگی می کند حتی اگر هزینه های بزرگ است. اما چنین تحسین احساسات نادیده واقعیت: هیچ کشوری نمی تواند به صرفه جویی در همه زندگی است. در هند, 1.5 لاخ مرگ در هر سال در جاده ها اما ما نمی توانیم به اجرای 5 kmph سرعت حد که صرفه جویی در همه به دلیل آن خواهد خراب کردن اقتصاد است.

هنگامی که در مقایسه با هزینه ها و مزایای سراسر هند و متوسط مستند ضعیف است ایده, اجتماعی, هزینه های سنگین تر بودن از مزایای 7 به 1. بر اساس مطالعات قبلی و هند به احتمال زیاد قادر به ذخیره 1.9 میلیون نفر در طول سال های آینده برای Rs 91 میلیارد و در غیر Covid مرگ و میر. هر زمان تاج سیاست موجب صرفه جویی در یک فرد سیاست های دیگر می تواند برای همان مقدار صرفه جویی یک هزار و زندگی.

این به این معنا نیست متحده باید انجام دهید هیچ چیز, اما آنها باید خیلی بیشتر مراقب باشید به مقابله با کرونا موثر است. به وضوح متحده باید همچنان با کم هزینه و محدودیت های اجتماعی مانند فاصله فیزیکی و غیر تماسی, سلام, cocooning از افراد مسن و آسیب پذیر محدود کردن اجتماعات بزرگ و ترویج شستن دست ها.

متحده باید با احتیاط از مدرسه آتن. نه تنها آنها را دارند اما آنها منجر به هزینه های آینده در دست آموزش و پایین تر در دراز مدت بهره وری و درآمد. جهان مطالعه بانک جهانی تخمین می زند که درآمد از دست رفته از مدرسه تعطیل می تواند به مقدار یک جهانی از دست دادن $13 تریلیون.

متحده باید مقاومت در برابر اصرار به اجرای ناپایدار مستندات هر دو به دلیل هزینه های سنگین تر بودن از مزایای آنها بلکه به این خاطر که اگر شکسته قبل از زمان, آنها کمک خواهد کرد ،

هند باید در مقابله با کرونا هوشمندانه. این بدان معناست که با توجه به هر دو مزایای سیاست ها و هزینه های خود را. این شد ما به دقت به نه بیش از حد. پتک ممکن است جذاب به نظر می رسد اما همیشه موثر نیست.

Bibek Debroy است رئیس PM اقتصادی شورای مشورتی است. بیورن Lomborg است رئیس جمهور اجماع کپنهاگ

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>