Tablighis’ اقدام disregards اسلام

توسط مولانا Wahiduddin خان

ما در حال زندگی در زمان فوق العاده ای. جهان است که در چنگال یک بیماری همه گیر و جهانی دولت های در حال ساخت گسترده تلاش ها برای کنترل گسترش بیماری و اطمینان از ایمنی خود شهروندان است.

حادثه اخیر در دهلی نو که در آن Tablighi Jamaat برگزار شد یک جلسه از صدها نفر از پیروان نادیده گرفتن دهلی دولت بخشنامه – اجتماعی را حفظ فاصله برای جلوگیری از گسترش این زمان رمان coronavirus همه گیر – منجر به گسترش بیشتر عفونت به خطر انداختن زندگی می کند. آگاه باشید که این بیماری گسترش می یابد در تماس مانند آتش سوزی جماعت باید لغو نشست.

با توجه به حدیثی از پیامبر اسلام توصیه: “کسانی که با بیماری های مسری نگهداری باید دور از کسانی که سالم هستند” (Bukhaari, 6771). اما اقدامات جماعت بودند و نه در خط با این آموزش از پیامبر است.

یک فرد با ایمان نیز یک شهروند مسئول. او حمایت قانون از زمین و در پی چه خوب است برای شهروندان خود را. مطابق با دولت-حاوی قوانین و توصیه های پزشکی از کارشناسان ضروری تعهدات وقت را بر هر یک از ما. این اقدامات احتیاطی برای تضمین ایمنی و سلامت همه شهروندان – هیچ کس قدرت را به نادیده گرفتن آنها. بیش از همیشه آن را تبدیل به امری ضروری در زمان امروز به انعطاف پذیر با رعایت همه قوانین و مقررات و استفاده از زمان در دست به تأمل و دعا برای مشترک رفاه.

گزارش های خبری می گویند که بیش از یک صد کشور در سراسر جهان در حال مشاهده یا جزئی یا کامل مستند در تلاش برای صاف منحنی. در حالی که این مؤثر است میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان و برخی از آنها انتقادی از آن حتی از موازین آن مستند است که در حال حاضر دیده می شود به تنها اندازه گیری به سرعت گسترش این بیماری وجود دارد هیچ درمان یا واکسن در دسترس است. مستند مستلزم محدودیت های دقیق و توقف جنبش مردم تنها برای یک دوره موقت که در طی آن زمان تمام خدمات ضروری هستند که در دسترس ساخته شده

در حالی که این مستند منفی تأثیر معیشت مردم, آن را نیز فرصتی برای تفکر و تامل. برای کسانی که نیازهای اساسی هستند که ملاقات این دوره می تواند یک بار به منظور بررسی سبک زندگی و re-اتخاذ ماکسیم “ساده زندگی بالا فکر می کنم”. به عنوان ما مجبور به ماندن در خانه و به دور از منزل و فعالیت های صنعتی آن زمان به کار بر روی هوش معنوی ما و انجام برخی از درون گرایی.

این زمان خوبی برای اذعان به این حقیقت است که یک بدن سالم یک هدیه الهی است. بیایید همچنین اذعان کرد که زندگی پایدار منابع از جمله هوایی که تنفس می کنیم و آب نوشیدنی ما هستند هدایای الهی بیش از حد آنها توسط ما ساخته شده انسان است. آگاه شدن از ناتوانی ما برای زنده ماندن بدون طبیعت همراه با تحقق ما interdependencies از نیاز به حمایت یکدیگر از رعایت مقررات و مطابق با قوانین که به نفع همه ما خواهد اطمینان حاصل شود که ما توانایی پاسخگویی به چالش های فعلی.

دولت هم قرار دادن مجموعه ای از دستورالعمل ها برای جلوگیری از شایع گسترش بیماری. دستورالعمل روشن گذاشته شده است که به دنبال شخصی استانداردهای بهداشت و تمرین های اجتماعی فاصله. با توجه به حدیث ثبت شده در مترجم احمد پیامبر اسلام گفت: “طاعون (سرایت) بیمار که باقی مانده در خانه خود را با صبر و انتظار پاداش دانستن است که هیچ چیز رخ خواهد داد او دیگر از فرمان خدا را در رسیدن به پاداش.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de