Tablighi Jamaat: تمرد غیر قابل قبول است

اعمال Tablighi Jamaat پیروان جدی است دلیلی برای نگرانی در میان هند در سراسر کشور مبارزه مرگبار کرونا ویروس. نگران کننده تر از جنبه های آن است عمدی طرح به عنوان جمعی از موضوع است. در حالی که Tablighi Jamaat نماینده کل جامعه مسلمانان یک روایت است که تحت فشار قرار دادند از طریق آن این است که اولا همانطور که پیش بینی شده بود در طول شاهین باغ تظاهرات. در هر دو مورد وجود دارد با صدای بلند و گوش خراش نمایشگاه از سرپیچی از دستور دولت است. رشته pullers به نظر می رسد همان کسانی که تمایل به تحریک یک بخش از جمعیت که به نام مذهب علیه دولت, حتی در هزینه های زندگی پیروان خود را.

تعطیلات از مرکز منطقه در Nizamuddin توسط Tablighi شد یک کار دشوار است. بعد از پلیس دهلی موفق به متقاعد کردن آنها را مشاور امنیت ملی بود به ارسال به منطقه خالی. جمع آوری شد و بنا به گزارش ها با حضور بیش از 3000 عضو از جمله حدود 800 خارجی واعظان اسلامی سازمان است که اعتقاد به محبوب در برخی از کشورهای آسیایی است. از Nizamuddin آنها رفت و به مکان های مختلف پنهان کردن هویت خود و در زمان پناهگاه در مساجد و خانه ها از هواداران است. ردیابی آنها را یک وظیفه دلهره آور اما که انجام شد در اکثر موارد.

رفتار خود را در بیمارستان های تکان دهنده و هولناک است. آنها بدرفتاری با پزشکان و پرستاران para-پزشکی کارکنان و پرسنل پلیس و غیره. پرستاران و پزشکان شد اهداف خود را از رفتار زشت و ناپسند وادار به بیمارستان ها برای حذف کارکنان زن که در آن آنها در حال نگه داشته است. موارد عمدی تف بر کف, نرده و ارز یادداشت های خود را منعکس کند ذهن بیمار تنظیم کند.

تعداد تاج موارد مشخصی عمدتا به دلیل حرکت از کسانی که با حضور Tabhlighi تابع در دهلی نو. اضافه کردن به مشکل ردیابی حرکت کسانی که از خارج از کشور آمده است این واقعیت است که آنها به هند آمد و نه در مبلغ ویزا که باید جنبش خود را محدود به مناطق خاص. آنها در آمد ویزای توریستی و این باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای ردیابی برنامه سفر خود را. آن است که در حال حاضر یک کار بسیار دشوار برای شناسایی این افراد با آنها ممکن است در تماس است.

ترین مختل جنبه خصومت و مخالفت نشان داده شده توسط غیر مسئولانه حامیان این گروه است. این است نتیجه نمی سنگدلی. این اعمال سرپیچی از دستورالعمل های داده شده توسط دولت برای امنیت همه شهروندان است. پشت این است که خود را باور اشتباه که coronavirus را تحت تاثیر قرار دهد و یک مسلمان واقعی است. این نوع از تبلیغات است که گسترش آن بنیادگرایان رادیکال که باقی می ماند نادان در مورد علم مدرن. اظهارات خود در رسانه های الکترونیکی در حال وحشتناک و تهوع.

به عنوان این گروه را نمایندگی نمی کند کل جامعه این مسئولیت saner عناصر جامعه مسلمان را به حقایق در مورد این بیماری که نمی توانیم بر اساس دین و استرس نیاز به پیروی از دستورالعمل های نگهداری اجتماعی فاصله. این می تواند کمک به آنها در درک ماهیت واقعی این بیماری و نیاز به دستورات داده شده در جهان بیش از. مقابله با روایت ساخته شده توسط ذهن بیمار است که بیشترین ضرورت در زمان فعلی.

دولت باید نگاهی دقیق اقدامات علیه کسانی که در حال هجوم به دستور دولت است. کسانی که اذیت و آزار پزشکی و کارکنان پلیس باید بازدارنده مجازات است. آنها اقدام به عنوان تروریست و باید چنین رفتار شود.

در همان زمان با تجربه از مستند تا کنون باید منجر به بهبود سیستم. مدیریت مناسب منابع از ملزومات نمی توان زیر برآورد شده است. تجمع جمعیت در سبزی بازار نشان می دهد نیاز به تغییر سیستم. Govt. می توانید از کمک از سازمان های غیر دولتی برای جمع آوری لوازم و محل آنها را در محل های مختلف به طوری که مردم می توانند آنها را جمع آوری در حالی که حفظ فاصله مورد نیاز. کاهش دوره برای مغازه ها برای خرید اقلام ضروری می تواند منجر به وحشت و این باید در تمام هزینه های اجتناب.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>