T-Mobile Overtakes AT&T to Become No. 2 Carrier

ما به ورایزون خیره شدیم با دید ما در نقطه شماره یک، رئیس اجرایی تی موبایل مایک سیورت گفت.

عکس: etienne laurent/EPA/Shutterstock

T-Mobile TMUS 0.19% شرکت آمریکا گفت که این پیش روی رقیب بود AT&T Inc. T -0.03% در مسابقه برای مشتریان بی سیم برای تبدیل شدن به دومین کشور حامل تلفن همراه بزرگ.

شرکت Bellevue, Wash., June با 98.3 میلیون مشتری آمریکا به پایان رسید، به استثنای مشترکین عمده فروشی در برندهای دیگر که از شبکه آن استفاده می کنند. AT&T گزارش 92.9 میلیون مشتری پیش پرداخت و پس پرداخت، tally که حساب عمده فروشی و یا دستگاه های متصل مانند نقاط اتصال Wi-Fi و سنسورهای ماشین را به حساب نمی آورد. T-Mobile شامل ابزارهای غیر تلفنی مانند نقاط اتصال بی سیم در پایگاه مشتری گزارش شده خود را.

با وجود سیاست های مختلف گزارش، T-Mobile مدت ها انتظار می رفت که پس از بسته شدن ادغام خود با رقیب Sprint در آوریل، از رتبه بندی بی سیم صعود کند. تلاش ادغام پس از نبردی بیش از دو ساله با تنظیم کنندگان و مجریان ضد تراست که در یک محاکمه ضد تراست فدرال که توسط ائتلافی از مقامات ایالتی به ارمغان آورده بود به اوج خود می انجامید. معامله ایجاد یک ارائه دهنده خدمات تلفن همراه بزرگتر با ارزش بازار 100 میلیارد دلار کنترل شده توسط شرکت مادر آلمانی دئوچه تلکوم ای جی .

“ما به پایین خیره شده ایم ورایزون با دید ما در نقطه شماره 1 تعیین شده است، “تی موبایل مدیر اجرایی مایک Sievert گفت: پنجشنبه در ویدئو کنفرانس با تحلیلگران مالی. شرکت ارتباطات ورایزون ژوئن با 119.9 میلیون اتصال بی سیم به پایان رسید، رقمی که ساعت های هوشمند، تبلت ها و ماشین های دیگر را نیز به غیر از گوشی های هوشمند شمارش می کرد.

T-Mobile’s second-quarter results showed it also weathered the coronavirus pandemic better than its competitors, adding 253,000 postpaid phone customers during the period. سرمایه گذاران ارزش بالاتری را بر روی مشتریان پس پرداخت شده قرار می دهد—که پس از ارائه، برای خدمات صورتحساب داده می شود—از طرح های پیش پرداخت شده که به سوئیچ های مشتری بیشتری منوط هستند.

در مجموع، T-Mobile پیش از اینکه Sprint را به دست آورد، سود سه ماهه دوم را ۱۱۰ میلیون دلار گزارش کرد که از ۹۳۹ میلیون دلار در سال پیش از آن کاهش یافته بود. نتیجه شامل 798 میلیون دلار هزینه ادغام پیش مالیاتی بود. درآمد به 17.7 میلیارد دلار افزایش یافت، 61٪ از حدود 11 میلیارد دلار در سال قبل، زمانی که T-Mobile یک حامل مستقل بود.

مدیران اجرایی هشدار داده اند که سرمایه گذاران انتظار هزینه های بالاتر از حد معمول در نیمه دوم، از جمله بین 800 میلیون دلار و 1 میلیارد دلار در هزینه های مربوط به ادغام. T-Mobile اوایل هفته جاری برند Sprint را از کار اندازی کرد و همچنان در حالی که شبکه های دو شرکت را که یک فرایند چند ساله است، ادغام می کند، برخی از فروشگاه های رقیب سابق خود را بسته است.

نوشتن به درو فیتزجرالد در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im