دور دیگری از خشونت تهدید به فوران در سوریه به ترکیه و سوریه نیروهای اخیرا حمله به هر یک از دیگر در استان ادلب. ادلب آخرین سنگر از مخالفان سوریه و نیروهای دولتی سوریه با حمایت روسیه به نظر می رسد مصمم به پس گرفتن آن است. اما ادلب نیز ترکیه-حمایت از شورشیان سوری و همچنین یونجه’et تحریر الشام گروه مسلح سابق القاعده وابسته در نظر گرفته است که توسط روسیه و ترکیه در یک سازمان تروریستی. به علاوه ترکیه راه اندازی 12 پایگاه های نظامی در اطراف ادلب در خط با یک سال 2018 توافق بین خود و روسیه و ایران است.

آخرین درگیری زمانی آغاز شد که نیروهای ترکیه بر اخراج شدند توسط نیروهای سوریه از کشته شدن حداقل هفت سرباز. در اقدامی تلافی جویانه ترکیه گزارش هدفمند 54 سوریه مواضع و neutralised 76 در سوریه — یک ادعا را رد کردند. همه از این است که بسیار پیچیده را نشان می دهد و به همین دلیل جنگ داخلی در سوریه کشیده نه سال بدون هر گونه راه حل است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازیگران در بازی با cross-cutting منافع. در همین حال میلیون ها نفر از مردم عادی سوریه همچنان به تحمل درد و رنج غیر قابل تصور.

بزرگترین مشکل این است که آن را بسیار دشوار است برای گفتن از هم جدا شورشیان در سوریه است. ترکیه پشتیبانی از ارتش آزاد سوریه (FSA) ائتلاف اما بسیاری از مبارزان آن بودند که قبلا در ارتباط با بیشتر لباس های افراطی و حتی همکاری با دولت اسلامی تروریست ها. به علاوه سیاسی و گفتگو برای پیدا کردن یک راه حل برای مناقشه به زمین را متوقف کند. در ژانویه 2017, ترکیه, روسیه و ایران در قزاقستان, Astana (در حال حاضر نورسلطان) برای ساخت در آتش بس موافقت نامه. آستانه آورده و قوی ترین گروه های مخالف سوریه به صورت چهره به چهره با رژیم سوریه. اما رژیم سوریه رفت. ترکیه و ایران و روسیه بعد از شروع یکی دیگر از روند صلح در سوچی. اما همه چیز دوباره رو پیچیده با توجه به ترکیه در حمایت از FSA برای مبارزه با “دولت اسلامی” در حالی که ما تصمیم به کار با سوریه نیروهای کرد در شمال شرق سوریه – چیزی که غیر قابل قبول بود به آنکارا.

در ضمن روسیه در حمایت از بشار اسد شروع به بمباران دژ شورشی از ادلب منجر به آنکارا شکایت که مسکو نبود بزرگداشت ده-تشدید موافقت نامه که در آستانه. اما ترکیه خود را راه اندازی یک عملیات نظامی در داخل سوریه در سال گذشته برای ایجاد یک به اصطلاح منطقه امن در امتداد شمال شرقی سوریه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک حرکت در برابر کردها. همه از این است که ایجاد یک پیچ و خم از درگیری و رقابت منافع.

تنها راه رو به جلو است برای همه نیروهای خارجی نمی, دعوت دمشق به ترک سوریه است. ترکیه به جرم نفس بیش از حد در اینجا. آن را ممکن است فکر می کنم آن است که کمک به مخالفان سوریه. اما وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که آن را با منافع خودخواهانه در سوریه vis-à-vis عقب هل دادن کردهای سوریه و ایجاد منطقه نفوذ در داخل سوریه است. در آن حس ترکیه منافع خود در تضاد با هدف پایدار ایالات سوریه است. درست است ترکیه میزبان 3.5 میلیون پناهنده سوری در حال فرار از جنگ است. اما آنها فقط می تواند پس از بازگشت از سوریه پایدار است و میخواهد. در حال حاضر ترکیه, حضور در سوریه کمک نمی کند که هدف.

دوم اسد برگزار شد با وجود این نه سال جنگ داخلی. آن است که در حال حاضر زمان برای او مطرح واقعی راه حل سیاسی برای سوریه است. درست است که جنگ داخلی در سوریه شد و رسوب با بازیگران خارجی از منطقه است. نمرات از جنگجویان خارجی وارد میدان جنگ. به عنوان یک نتیجه آنچه که به عنوان واقعی سوریه نارضایتی در برابر دمشق رژیم بدل به یک بازی بزرگ توسط نیروهای منطقه ای برای فشار به اسد که دیده می شد که متفقین به ایران. و دولت اسلامی تروریست ها ارائه پوشش کامل برای این هدف است. اما امروز بشار اسد به وضوح دست بالا. او باید به یاد داشته باشید که اصلی سوریه نارضایتی در برابر رژیم خود باقی می ماند. بله او مبارزه کرده است تروریست ها در نه سال گذشته. اما او نباید فریب خود فکر است که وجود دارد هیچ واقعی سوریه نارضایتی علیه دولت او. این است که چرا سوریه به رهبری راه حل سیاسی ضروری است جامع برای پایان دادن به جنگ و بحران در سوریه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im