شیرین تر از ضد عفونی کننده دست: دست ساز, فرانسوی, صابون, افزایش

مارسی, فرانسه

دلیل گسترش سریع جدید کروناویروس در سراسر اروپا و مشخصه مارسی سنت soapmaking با بهره گیری از یک رنسانس در فرانسه کشف ضروری محلی محصول.

سرژ Bruna جد وارد شده و سپس از کسب و کار پررونق در جنوب شهر بندری بیش از یک قرن پیش. پدرش به دنبال کت و شلوار اگر چه خانواده سازمانی بود requisitioned در طول جنگ جهانی دوم زمانی که صابون در نظر گرفته شد ضروری کالا.

امروز آقای Bruna فروش صابون از همان shopfront در مارسی قدیمی بندر – با پوشیدن بهداشتی ماسک و skintight دستکش.

“حتی اگر ما کار در یک کارخانه پر از ویروس-دافع صابون خوب است به اقدامات احتیاطی را,” او گفت:.

آقای Bruna را Savonnerie de la Licorne اجرا می شود که چهار صابون مغازه در بندر یک موزه و یک کارخانه کوچک در قلب مارسی دیده است آن مغازه خرید و فروش با افزایش 30% و تحویل سفارشات چهارگانه ایتالیا پس از اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus.

“ما تا به حال کمتر گردشگران و یا هیچ در تمام در فروشگاه ما,” او گفت:. “از سوی دیگر [مارسی ساکنان] بودند خیلی بیشتر بازدید کنندگان و برخی حتی به ذخایر.”

به عنوان عمومی با عجله به خرید تجهیزات به گذشته در طول یک بلندی قرنطینه آقای Bruna و صنعتگران ادامه داد: ساخت صابون و با دست پر به نظر پورت مغازه ها به عنوان جعبه به مقصد برای صادرات است.

BFMTV یک خروجی اخبار گزارش افزایش تقاضا برای سنتی فرانسه صابون به عنوان ضد عفونی کننده دست در حال اجرا است.

در طول این غیر معمول شرایط soapmakers مجبور به انطباق برای دیدار با تقاضا به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانند. این Savonnerie Fer à cheval, قدیمی ترین کارخانه صابون سازی در مارسی تقویت آن تیم به حمایت از تولید در حالی که آنلاین آن فروش رفت از 2500 به 5000 یورو در روز است.

این Savonnerie Fer à cheval ارائه شده 5,000 صابون مارسی نیروی دریایی آتش نشانی و تماس با سازمان جهانی بهداشت و همچنین وزارت کار و امور اجتماعی و بهداشت و درمان به ارائه کمک.

“ما را از رفتن نگه دارید تا زمانی که زنجیره ای از تامین متوقف نمی شود. ما اینجا در حال برگزاری است. ما همه چیز را در قدرت ما برای عرضه به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است” Raphaël Seghin رئیس Savonnerie Fer à cheval, قدیمی ترین کارخانه صابون سازی در مارسی گفت.

با فراوانی از محلی روغن جوش شیرین و نمک مارسی دارای یک سنت طولانی از تولید صابون طبیعی هنگامی باارزش در سراسر اروپا است. اما تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های تجاری هنوز هم فعال است.

پس مغازه فرانسه دستور داده شد بسته این هفته بهداشت عمومی با احتیاط به Savonnerie de la Licorne در حال حاضر تنها حمل تحویل تهیه داروخانه ها در سراسر فرانسه و دست زدن به فرد سفارش آنلاین ساخته شده است.

“من مطمئن هستم که ما صابون و مهم تر از قبل اما من می گویند که افرادی که از دست داده اند عادت به استفاده از صابون مارسی را ناگهان کشف خواص آن,” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. مواد از BFMTV استفاده شده در این گزارش است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>