سوئد درس در مبارزه رمان coronavirus

سوئد شد یک outlier در استراتژی خود برای مقابله با رمان coronavirus نسبت به همسایگان اروپایی خود را. استراتژی پیشگام شد این کشور اپیدمیولوژی آندرس Tegnell. جوهر از آن است که در سوئد به حال بسیار سبک مستند. یکی از پیامد های آن شده است که مرگ و میر شده است وجود دارد بسیار بالاتر از آن همسایه نروژ و دانمارک که تصمیم گرفتند برای شدیدتر مستند. در عین حال برخی از سوئد حرکت را با نفع ادراک معقول در نظر گرفته شده است — مانند نگه داشتن مدارس تحت 16s باز است. Tegnell در حال حاضر احساس سوئد باید به حال سختگیرانه تر lockdown اما نه به عنوان سخت به عنوان آن همسایه است.

دولت در آن بخش است که به فکر راه اندازی یک کمیسیون به بررسی رویکرد خود را. غذای آماده در اینجا این است که سوئد نمی گم شدن در یک بحث بی معنی بیش از آن اقدامات اولیه زمانی که اطلاعات در برخورد با این خاص همه گیر محدود بود. در عوض آن را به دقیق رویکرد خود را به finetune اقدامات خود را در صورت ترس از موج دوم از عفونت اعتصاب.

که کلید یادگیری است. کشور نیاز به دوباره دیدار اول خود را با رویکرد به ببینید که چگونه آن را می تواند بهبود یافته اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش در عفونت های بعد از آن در سال یا اوایل سال آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>