Swadeshi مقابل Videshi: کل بسیاری از چیزهایی که ما فکر می کنم به عنوان هند آمده اند تا ما را از بخش خارجی 😊

دو desh ka netas صحبت کردن در مورد تصمیم دولت برای ممنوعیت خارجی تمام شده کالاهای فروخته شده در دفاع و پلیس محیط های اغذیه فروشی.

1 neta: نشاط ایده خوب! ما باید آن را انجام داده اند سال پیش.

2 neta: کاملا موافقم. پس از 73 سال از استقلال این شرم آور است که ما هنوز هم نیاز به خارجی همه چیز. این غذاخوری ممنوع است تنها گام اول است. ما باید ممنوعیت همه خارجی همه چیز تمام در سراسر کشور.

1 neta: خوب گفت! پس دیگر چه videshi چیزهایی که باید ما از تحریم هست ؟ چگونه در مورد Angrezi?

2 neta: در حال حاضر انجام می شود. ما طولانی جایگزین آن با Hindlish.

1 neta: یه toh bahut درست hai. پس چه چیز دیگری videshi می تواند ما را در بان? چگونه در مورد کریکت?

2 neta: ایده بزرگ! از هم اکنون در لیگ خواهد بود تغییر نام هند ن-danda لیگ. چه چیز دیگری است bannable?

1 neta: هند یکی از بزرگترین واردکنندگان اسلحه در جهان است. چرا باید از ما دفاع خدمات استفاده videshi اسلحه ؟ ما shashtras به ما بگویید که در دوران باستان ما به سلاح های هسته ای مانند Brahmastra و hazaar دیگر astras که همه ما باید دوباره اختراع.

2 neta: نقطه خوب است. به عنوان یک حکیم هند یک بار گفت: “ماهواره نیست چه yudh می توانید انجام دهید برای کشور خود astra آنچه کشور شما می توانید انجام دهید برای yudh.” هر چیز دیگری ما می توانیم بان کی مون پس از videshi دفاع تجهیزات ؟

1 neta: وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ممنوع می باشد. آیا دوست دارید aloo کی سبزی با بسیاری از mirchi در آن ؟

2 neta: شما شرط می بندم من.

1 neta: خوب شما رو برای جلوگیری از خوردن آن چون هر دو aloo و mirchi ممنوع خواهد شد, همراه با tamatar زیرا مواد غذایی مورخان مانند Subodh Kerkar می گویند که سیب زمینی chillis و گوجه فرنگی همه آورده بودند به هند توسط پرتغالی 500 سال پیش. بنابراین هیچ بیشتر aloo mirchi یا tamatar حتی فاسد آنهایی که برای پرتاب کردن به ما مخالفان سیاسی. در واقع ما کل نظام سیاسی است که بر اساس Bilayati مدل و ما باید ممنوعیت آن را بیش از حد.

2 neta: منظور شما ما باید تحریم کنیم ؟

1 neta: دقیقا. و یا به عنوان ما می گویند apni ممنوع باج gayi …

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>