در کوتاه مدت استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط مجلس – به دنبال یک مجلس سنا محاکمه که عنوان این نوشته به نظر می رسد به حرکت به طور اجتنابناپذیری به سمت تبرئه – ممکن است کمی به تغییر ذهن و یا سیاست در یک کشور تقسیم شده است. آخرین RealClearPolitics میانگین رای گیری در مورد استیضاح و حذف از دفتر نشان می دهد دقیق بست با 47.8 درصد از آمریکایی ها در حمایت و 47.8 درصد مخالف.

بیش از دراز مدت سابقه جدید تعیین شده توسط این دادگاه و آن احتمال تبرئه تقریبا قطعا افزایش قدرت ریاست جمهوری در حالی که تضعیف کنگره نظارت – تغییرات همیشه محسوس به اما متعاقب با این وجود.

در عین حال کل استیضاح قسمت ترین حزبی تا کنون است “کوچک سیب زمینی” در مقایسه با صفحات تکتونیکی سیاسی قبیله گرایی است که قرار دادن آن همه در حرکت هستند و تهدید دموکراسی آمریکایی می گوید: پاتریک گریفین سابق قوه مقننه مدیر به رئیس جمهور بیل کلینتون بود که استیضاح و تبرئه 20 سال پیش.

“در دموکراسی شما را به برخی از احترام به طرف دیگر. شما باید برخی از منکر و برخی از احترام به نقاط دیگر و من فکر می کنم ما از دست هر دو” او می گوید.

واشنگتن

در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات ایالت کریس Coons دلاور گاهی اوقات با نگاه کردن به بازدید کنندگان گالری از میز خود را در آخرین سطر از اتاق. او تا به حال ارائه بلیط به ترکیبات که می خواستند آنها را امیدوار به دیدن مردم از نزدیک وزارت امور خارجه در شب زمانی که آنها می تواند وجود دارد پس از کار تا شاهد این رویداد تاریخی در فرد است.

اما سالن صندلی در این گالری همچنان تا حد زیادی خالی است.

سناتور Coons نسبت سردی در مجموعه مقالات – یک رأی فاجعه برای شبکه های که انجام آنها در زندگی به دو چیز است. یکی عدم تعلیق. هر کس در هر دو طرف فرض محاکمه خواهد شد و در تبرئه.

در همان زمان به بسیاری از آمریکایی ها “این همه به نظر می رسد مبهم و حزبی و نه مربوط به زندگی خود را” سناتور گفت: در یک مصاحبه طولانی میدوی از طریق ماراتن روز. این عامل دوم او اضافه کرد: “بیشتر در مورد” به دلیل آن را نشان می دهد “عدم اعتقاد به ارتباط آنچه ما انجام می دهیم.”

که ارزیابی درستی مبالغ گسترده تر تاثیر استیضاح از رئیس جمهور توسط مجلس در ماه دسامبر و پس از ژانویه سنا محاکمه که همانطور که از نوشتن این به نظر می رسد به حرکت به طور اجتنابناپذیری به سمت تبرئه. در شب جمعه حرکت به تماس شاهدان شکست خورده در 51 به 49 رای, با رای نهایی بر تبرئه و یا محکومیت تعیین شده برای روز شنبه.

در کوتاه مدت, ناظران می گویند, آن را کمی به تغییر ذهن و یا سیاست در یک کشور تقسیم شده است. آخرین RealClearPolitics میانگین رای گیری در مورد استیضاح و حذف از دفتر نشان می دهد دقیق بست با 47.8 درصد از آمریکایی ها در حمایت و 47.8 درصد مخالف.

بیش از دراز مدت سابقه جدید تعیین شده توسط این دادگاه و آن احتمال تبرئه تقریبا قطعا افزایش قدرت ریاست جمهوری در حالی که تضعیف کنگره نظارت – تغییرات همیشه محسوس به اما متعاقب با این وجود.

در عین حال کل استیضاح قسمت ترین حزبی تا کنون است “کوچک سیب زمینی” در مقایسه با صفحات تکتونیکی سیاسی قبیله گرایی است که قرار دادن آن همه در حرکت هستند و تهدید دموکراسی آمریکایی می گوید: پاتریک گریفین سابق قوه مقننه مدیر به رئیس جمهور بیل کلینتون بود که استیضاح و تبرئه 20 سال پیش.

“در دموکراسی شما را به برخی از احترام به طرف دیگر. شما باید برخی از منکر و برخی از احترام به نقاط دیگر و من فکر می کنم ما از دست هر دو” او می گوید.

دموکرات ها هرگز نباید رفته اند پایین این جاده می گوید. دموکرات مجلس نانسی پلوسی هشدار داد او حزبی اما “ناگهانی طاقت فرسا بود.” در بهترین دموکرات ها ممکن است متقاعد کرده اند که یک “بخش کوچکی” از جمعیت به ترک حمایت از رئیس جمهور, اما آن را خیلی زود به می دانم که هنوز رتبهدهی نشده است. “سیاست از آن هستند ضربه و یا از دست ندهید.”

Jacquelyn مارتین/AP

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی است که احاطه شده توسط خبرنگاران به عنوان او می رسد در کاپیتول هیل در واشنگتن Jan. 31, 2020, برای استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

رهبری تشکر. آدام شیف کالیفرنیا دموکرات ها استدلال کرده اند که رئیس جمهور تهمت سعی کردم به لرزش خارجی رهبر خود را برای نفع شخصی – درخواست رئیس جمهور اوکراین در جولای 25 تلفن تماس به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی حتی او به عنوان نکردن نزدیک به 400 میلیون دلار در ایالات متحده کمک های نظامی به کشور و قرار است رئیس جمهور اوکراین درخواست برای کاخ سفید مراجعه کنید.

تماس رخ داده است پس از آقای بایدن اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری. آمریکا شروع تحقیقات در سال گذشته پس از یک whistleblower نگرانی در مورد تماس تلفنی. اما کاخ سفید حاضر به ارائه اسناد و منع مقامات دولت از شهادت (هر چند برخی از مقامات شهادت به هر حال).

پس از خانه استیضاح رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اطلاعات تکمیلی در ادامه به ظهور. مستقل دفتر پاسخگویی دولت گفت: آن را غیر قانونی خودداری congressionally تایید کمک. نشت به نیویورک تایمز از آینده کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون توصیف رئیس جمهور به طور مستقیم گفتن آقای بولتون که کمک های نظامی به اوکراین شد مشروط بر این که دولت برای کمک به تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens. رئیس جمهور را تکذیب کرد و گفت که.

رئیس جمهور وکلای نگهداری می شود وجود دارد هرگز یک “عوض” بین نکردن کمک و کاخ سفید دیدار و درخواست برای بررسی Bidens. رئیس جمهور تنها در مورد فساد و نظامی بار-های آنها نگهداری می شود. آنها در توصیف خانه استیضاح روند که با عجله ناقص و بسیار حزبی. در واقع, هیچ خواهان رای گیری برای استیضاح.

کاخ سفید دفاع تیم نیز برگزار شد که استاندارد برای استیضاح باید یک جرم و استدلال هیچ جرم و جنایت شده است. که منطق حتی اگر آقای بولتون ادعا درست است – و دموکرات بودند فشار دادن همکاران خود را به او را به عنوان شاهد – آن را نمی خواهد موضوع به دلیل آن است که یک impeachable جرم. (U. S اساسی است که کمتر روشن از رئیس جمهور وکلا با اشاره به “خیانت به رشوه خواری بالا جنایات و جنحه” به عنوان پتانسیل سوء رفتار است که می تواند باعث حذف یک رئیس جمهور است.)

در طول کلینتون محاکمه دیابت لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی – سپس یکی از بازگشایی خانه مدیران منجر به اتهام علیه رئیس جمهور – با اشاره به این که “مردم معقول و منطقی می تواند مخالف” در مورد اینکه آیا رئیس جمهور اقدامات impeachable یا نه. آن را به عنوان تفسیر “خارج” برای اعضای خود حزب و در واقع پنج یونایتد در ایران-کنترل سنا پیوست دموکرات ها به تبرئه رئیس جمهور در هر دو اتهام در حالی که پنج رای به تبرئه در اتهام شهادت دروغ.

تبرئه انتظار می رود بسیار بیشتر از نزدیک در امتداد خط حزب در این زمان با یک کلید سناتور مانند جمهوری خواه تنسی لامار الکساندر که دارای یک سابقه طولانی کار در سراسر راهرو در تماس تلفنی با رئیس جمهور اقدامات “نامناسب” اما نه impeachable.

در نظر گرفته شده امکان چرخش رای در موضوع شاهدان سناتور الکساندر اعلام کرد که اواخر شنبه شب او نمی خواهد برای تماس شاهدان از آنجا که وجود دارد بدون نیاز به مدرک “برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم.” با آیووا جلسه آینده در روز دوشنبه آن زمان به “بگذارید مردم تصمیم بگیرند” او گفت:.

دموکرات ها به شدت مخالفت کرد و گفت که رئیس جمهور بود در تلاش برای دستکاری 2020 انتخابات به دنبال کمک از یک خارجی رهبر خواهد بود و به احتمال زیاد همچنان به انجام این کار. عدم حذف برگ او را به عمل به عنوان یک پادشاه از یک رئیس جمهور به موضوع کنترل و توازن.

“ما شاهد تاجگذاری مغلوب ساختن پیشی جستن با میچ مک کانل برگزاری تاج و خواهان برگزاری قطار خود گفت:” دموکرات ایالت Mazie Hirono از هاوایی به خبرنگاران در روز پنج شنبه.

سیاسی تبرئه را تغییر بسیار کمی می گوید جورج ادواردز ریاست جمهوری محقق در تگزاس A&M دانشگاه در کالج استیشن تگزاس. را ببینید, کل فرایند به عنوان “سیاست به عنوان معمول است.” Gridlock در یک تقسیم واشنگتن ادامه خواهد داد. دموکرات ها را در ادامه به تصویب قانون در مجلس است که می رود جایی در سنا در حالی که جمهوری خواهان مجلس سنا تمرکز به طور عمده در تایید قضات است.

در یک معنای وسیع تر استدلال های ساخته شده توسط تیم رئيس جمهور “به ارائه یک پایه و اساس بسیار کمتر محدودیت در قدرت ریاست جمهوری” او می گوید:, و اضافه کرد که دولت را به عدم همکاری با اسناد و مدارک و شهود “واقعا ضعیف کنگره نظارت.”

آقای گریفین می گوید آن داده نشده است که این ترجمه به آینده داشت. که بستگی دارد به مردم انتخاب می شوند و در شرایط حاضر است.

“توازن قدرت منتقل شده به طور چشمگیری به رئیس جمهور برای لحظه ای,” او می گوید. “اما این پویایی است که می رود به جلو و عقب و این که آیا آن را غیر قابل برگشت من مطمئن نیستم. که بستگی به رئیس جمهور بعدی و بعدی رئیس جمهور پس از آن.”

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شده در 6:15 بعد از ظهر با نتایج رای گیری مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو