تعلیق برخی از IBC مقررات ممکن است کمک به جلوگیری از هزینه های یک شوک اقتصادی

در 5th ژوئن دولت نارندرا اعلام فرمان به اصلاح قانون عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC). در اقتصادی دامنه این مسلما مهمترین و گسترده تغییر قانونی به اجرا درخواهد آمد توسط مودی دولت پس از 2014.

در کمی بیش از سه سال است که IBC موثر بوده است آن اصلاح شده است چند بار برای حفظ قانون در هماهنگی با روح آن است. جوهر روح است که IBC به دنبال پیدا کردن یک زمان محدود که در آن راه حل های مالی طلبکاران یک شرکت به طور پیش فرض در نهایی کردن قطعنامه بسته به نگه داشتن آن را به عنوان یک نگرانی رفتن.

اگر قطعنامه ای نمی تواند وارد و سپس این شرکت منحل. اما این آخرین رفت و آمد مکرر. فراگیر هدف این است که برای نگه داشتن این شرکت در کسب و کار که یک قطعنامه بسته آماده شده است تا منعکس کننده واقعیت پس از شرکت نتواند به دیدار آن بازپرداخت تعهدات خود به طلبکاران.

ملی مستند تحمیل آغاز مارس 25th به کم کردن سرعت انتقال رمان coronavirus شد معادل یک سیستمیک شوک. حتی به خوبی اجرا کسب و کار تلاش برای مقابله با عواقب یک شبه سقوط درآمد.

دولت در تلاش برای کاهش خرید اینترنتی از مستند شده اصلاح شده IBC به اثر است که وجود خواهد داشت بدون استفاده از روند حل برای هر گونه پیش فرض اتفاق می افتد و یا پس از 25th مارس. این وضعیت را شش ماه گذشته با گزینه دیگر شش ماه دیگر تمدید.

این اصلاح شده است مورد استقبال بسیاری از سهامداران به عنوان یک گام ضروری برای کاهش تاثیر این مستند. که ممکن است مورد. بعید است به آمده و بدون هزینه.

تعلیق IBC دادرسی آمده است در سه سال راست از یک رکود اقتصادی. آخرین سال مالی 2019-20 شد قابل ملاحظه ای فقیر یکی برای اقتصاد است. در این زمینه این مستند به خوبی ممکن است تحت فشار قرار دادند و بسیاری از شکننده شرکت به یک موقعیت که در آن امکان بازیابی از راه دور است.

رفتن به IBC موفق رزولوشن بستگی به یک عامل مهم: سرعت. باید آن را زود انجام برای حفظ عنوان مقدار به عنوان امکان پذیر است. تاخیر تضعیف ارزش. در صورت عدم وجود کافی ارزش انحلال تنها گزینه است.

شش ماه تعلیق با امکان آن را می توان توسعه یافته ممکن است اجازه می دهد برای غیر قابل استرداد فرسایش ارزش در برخی از شرکت های لرزان. اگر که اتفاق می افتد بانک ها خواهد شد را به یک ضربه در شرایط افزایش بدهی های بد در یک زن و شوهر از سال است.

در وضعیت اقتصادی هند در یک تعلیق در برخی از IBC مقررات ممکن است اجتناب ناپذیر. اما دیرهنگام هزینه های این تصمیم نیز اجتناب ناپذیر است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>