نیروهای امنیتی اسرائیل بازداشت یک فلسطینی معترض روز شنبه به عنوان آنها جستجو برای راننده یک ماشین است که آماج به یک گروه از سربازان در اورشلیم.

عکس: MUSA AL شاعر/خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

تل آویو—یک راننده فلسطینی آماج خودرو به گروهی از سربازان اسرائیلی در اورشلیم در یک مظنون حمله تروریستی که مجروح شدن 14 نفر در حالی که دو فلسطینی کشته شدند در جریان درگیری با نیروهای اسرائیلی در کرانه یک هفته پس از رئیس جمهور تهمت خود پرده برداری طرح صلح برای منطقه است.

در یک حادثه جداگانه یک مرد ناشناس به ضرب گلوله و مجروح شدن یک پلیس اسرائیل در بیت المقدس شهر در چه پلیس اسرائیل گفت: یکی دیگر از حمله تروریستی. ضارب ضرب گلوله کشته شد قبل از ارتش اسرائیل گزارش داد که سربازان تحت آتش از ضارب در نزدیکی شهر Qalqilya در کرانه آرامی مجروح شدن یک. ارتش اسرائیل گفت که در تعقیب ضارب.

پنجشنبه سراسیمگی از خشونت می آید به عنوان برگ برنده دولت را مدتها در انتظار طرح صلح همچنان به تقویت تنش ها بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها حداقل در کوتاه مدت. فلسطینی ها به سرعت رد آقای تهمت های پیشنهادی برای صلح پیمان گفت: آنها به شدت به نفع اسرائیلی ها با اعطای حاکمیت اسرائیل بر اورشلیم. تشکیلات خودگردان فلسطین که حاکم که جمعیت فلسطین در کرانه دهکدهای را تهدید به قطع همکاری های امنیتی با اسرائیل در پاسخ, در حالی که حماس از گروه های سیاسی که قوانین غزه خواستار مقاومت در برابر خشونت.

اسرائیل ارتش گفت: سربازان حمله در بیت المقدس صبح روز پنج شنبه در یک تور فرهنگی از شهرستان. یک سرباز به شدت زخمی شده در این درگیری که همچنین زخمی شدن دو غیر نظامی. فلسطینی راننده از صحنه فرار کرد و در حال دنبال نظامی گفت.

تظاهر کنندگان فلسطینی درگیری با نیروهای امنیتی اسرائیل در طول جستجو برای راننده یک خودرو که منفجر به یک گروه از سربازان در اورشلیم پنج شنبه.

عکس: MUSA AL شاعر/خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

فلسطینی مقامات بهداشت گفت: فلسطینی کشته و پنج شنبه در درگیری در غرب بانک شهر “جنین” بود 19 سال است. سخنگوی نظامی اسرائیل جاناتان Conricus گفت: سربازان اسرائیلی تحت حمله توسط یک گروه فلسطینی به پرتاب کوکتل مولوتف و آتش تیرانداز از خفا. او گفت که سربازان اسرائیلی به ضرب گلوله کشته و یک تک تیرانداز در پاسخ اما نمی تواند بلافاصله تایید اگر نوجوان بود تیرانداز از خفا.

سربازان اسرائیلی نیز به ضرب گلوله و مجروح شدن یک افسر امنیتی فلسطینی در حالی که در شهر “جنین” آقای Conricus گفت. آن روشن نیست اگر فلسطینی افسر به حال برای اولین بار از کار اخراج سربازان اسرائیلی و یا گرفتار شد در تیراندازی و گلوله به طور تصادفی او گفت:. افسر به نام فلسطینی مقامات بهداشت به عنوان 1st سرهنگ طارق احمد Badwan, 25, بعد مرده از زخم های خود را.

آقای Conricus گفت: سربازان اسرائیلی در جنین انجام یک دادگاه دستور تخریب یک خانه متعلق به فلسطینی به جرم کشتن یک اسرائیلی.

بانک غرب دیده می شود یک جریان ثابت از تظاهرات فلسطینی ها در برابر تهمت و دولت طرح صلح از آن رونمایی شد در هفته گذشته با برخی منجر به درگیری با نیروهای امنیتی اسرائیل. فلسطینی ها می گویند این طرح کشد هر فرصتی برای عملی فلسطین برای تاسیس شود در حالی که هموار راه را برای اسرائیل جناح راست دولت به ضمیمه اراضی در کرانه باختری است.

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو, که رو به یک سوم انتخابات ملی در یک سال پس از بی نتیجه آرا اعلام کرد او بلافاصله ضمیمه دره اردن و شهرک غرب بانک پس از انتشار از آمریکا به طرح صلح. نظرسنجی ها نشان می دهد آقای نتانیاهو حامیان تصویب برنامه های خود را.

اما نخست وزیر اسرائیل قرار دادن ترمز در الحاق طرح پس از مقامات ایالات متحده روشن است که اسرائیل نیاز به صبر کنید تا زمانی که پس از آمریکا و اسرائیل کمیته بررسی کرده و زمین را پس از انتخابات در اسرائیل در مارس 2.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس دفتر منتشر شد بیانیه چهار شنبه سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح برای ایجاد یک “جو برای تشدید تنش و تلاش برای تحمیل نادرست حقایق است.”

پس از 2015 فلسطینی ها باید به طور منظم انجام rammings تیراندازی و دارویی و نقدی در برابر اسرائیلی ها زمانی که تنش ها را گرفت. هشت اسرائیلی کشته شدند در این حملات بین مارس 2018 و اوت 2019 با توجه به اسرائیل وزارت امور خارجه. خشونت اغلب حول است که کنترل بیت المقدس که فلسطینی ها همچنین می خواهم به عنوان یک سرمایه برای آینده خود دولت است.

آقای Conricus گفته شده است “افزایش شدت خشونت” در برابر ارتش اسرائیل در روزهای اخیر از جمله استفاده از کوکتل مولوتف و بمب اما نمی اتصال خشونت به انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح.

روز چهارشنبه سربازان اسرائیلی به ضرب گلوله کشته و یک فلسطینی که ارتش اسرائیل گفت: تا به حال پرتاب کوکتل مولوتف در سربازان در جریان درگیری در بانک غرب شهر الخلیل.

سخنگوی حماس Hazem قاسم صبح روز پنجشنبه به نام خشونت در بیت المقدس و کرانه “یک واکنش طبیعی به مغلوب ساختن پیشی جستن انحلال معامله” در یک مرجع به رئیس جمهور آمریکا را از طرح صلح.

همچنین در روز پنج شنبه, اسرائیل گفت: آن انجام حملات هوایی علیه دو نظامی حماس در سایت پس از شبه نظامیان در غزه شلیک سه خمپاره در اسرائیل است. هفته گذشته دیده می شود در نزدیکی-روزانه بروز خمپاره و راکت هدف اسرائیل و به دنبال آن نظامی اسرائیل به اقدامات تلافی جویانه.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو