Sushant Singh Rajput خودکشی پروب: سوال منتقدان فیلم, عجیب و غریب است

بازیگر Sushant Singh Rajput خودکشی را ترک کرده است یک زخم عمیق در روح و روان. آن باقی مانده است در مورد صحبت کردیم و فکر برای هفته در یک دوره که در آن حتی بلایای طبیعی و سرد جنایات تمایل به سرعت فراموش شده است. اما بمبئی تحقیقات پلیس به خودکشی او در حال حاضر گرفته شده نوبه خود عجیب و غریب. منتقد فیلم Rajeev Masand نامیده می شد به پرسش های خود را برای بررسی و رتبه بندی از Sushant فیلم. گزارش ها می گویند دیگر منتقدان نیز خواهد شد به زودی جلسه از پلیس.

این امر می تواند شبیه به یک سفر ماهیگیری و باعث می شود یک تعجب می کنم که آیا پلیس در حال تیراندازی در تاریکی به صورت خیالی مظنون است. در هسته از مرگ با خودکشی فرد غرق وضعیت روانی. Interplays شخصی و حرفه ای تصمیم گیری و روابط بد و تجربه خود فرد استعداد ابتلا به افسردگی نقش بازی در اینجا. صنعت فیلم بسیار رقابتی فضای خود coteries, تعصبات و nepotistic گرایش. وجود دارد کمی تعجب است که یک جامعه ممکن است تشدید Sushant مشکلات و نبود قادر به آمدن به کمک آن ضعیف ترین.

دفعات بازدید: همچنین: Sushant Singh Rajput گوگل خود ساعت قبل از مرگ ؟

بررسی یک فیلم و یک بازیگر عملکرد آن منجر به احضار برای بازجویی غیر ضروری است آزار و اذیت. اگر آن را به باز کردن یک توطئه جنایی پلیس باید اطمینان حاصل شود آنها را ميخ مورد. تلاش برای نسبت دادن سرزنش برای خودکشی به دیگر افراد اغلب ثابت می شود ذهنی و مجمل ورزش. IPC ارائه abetment به خودکشی شده است و مورد سوال بسیاری از کارشناسان و حقوقدانان. پلیس بمبئی باید حساسیت زیادی در کاوشگر. مهم مکالمه از خویش و قوم پرستی در صنعت فیلم نباید خط خارج توسط کیستون پلیس در تعقیب فانتوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de