بازمانده Covid-19: زندگی به عنوان آن را مجبور به تغییر اگر رمان coronavirus است متوقف شود

با تعلیق اکثر ویزاها تا 15 آوریل به تاخیر Covid-19 شیوع است که در حال حاضر گریبانگیر خیلی از اروپای غربی و هند مجبور شده است به جان اندازه گیری توسط یک برنامه به طور بالقوه خطر ناک وضعیت حتی به عنوان کسی که در نهایت اعلام کرد شیوع جهانی یک بیماری همه گیر. ترس است که شیوع را نگه دارید در هند و پایمال کشیده و ضعیف مشروط بهداشت عمومی سیستم. تاکید در حال حاضر باید در اجتماعی دورى و اجتناب از همه غیر ضروری جماعت از مردم است. همزمان مقامات بهداشت عمومی باید افزایش غربالگری و تست و نگه داشتن تشویق شهروندان عادی به دنبال اولیه بهداشتی اقدامات بهداشتی مانند شستن مکرر دست ها و به دنبال توصیه های پزشکی اگر علائم سطح.

ایتالیا به دنبال چینی به عنوان مثال در هوبئی استان و دستور ملی مستند. در حال حاضر بسیاری از کشورها مانند آمریکا و فرانسه و ایران و اسپانیا و آلمان بیشتر موارد از زمانی که چین قفل شده هوبئی در ژانویه 23 و باید نیش گلوله. هزینه های اقتصادی ممکن است به نظر می رسد ممنوع اما هنوز رنگ پریده قبل از بدترین سناریو مورد: آنگلا مرکل هشدار داده است که در دو سه آلمانی ها آلوده می تواند. کرالا شاید هند اکثر جهانی, دولت, آغاز تعطیلی شامل موسسات آموزشی و سالن سینما و لغو تمام وقایع عمومی. دهلی نو نیز زیر کت و شلوار. اجتماعی فاصله, هرجور شنیع محدود virus گسترش و خرید زمان برای سیستم های بهداشتی برای مقابله با بیمار ،

بیشتر اشکال شدید اجتماعی فاصله نیاز به جماعت مذهبی به سخت کار کردن را متوقف کند و شرکت را به اتخاذ کار از خانه سیاست. تا ویروسی تهدید فروکش دولت های ایالتی و محلی بدن باید برنامه ریزی و آماده شدن برای افزایش عفونت. بازگشتی فعالیت هایی مانند غربالگری و آزمایش از افراد آسیب پذیر ردیابی از بیماران, اطلاعات تماس, و نظارت از خانه قرنطینه افراد مهم به هند جلوگیری از یک مقیاس بزرگ از وقوع. اداری کاهلی نمی توان رد کرد اینجا و نقش رهبری باید به خوبی تعریف شده برای نگه داشتن سربازان متمرکز و با انگیزه است.

در عین حال یکی دیگر از چالش برای دولت این است که برای تحریک اقتصاد. قیمت نفت سقوط ارائه می دهد کافی کوسن به مجوز قیمت سوخت به شدت سقوط است که می تواند مقابله با انتظار شوک تقاضا و افزایش ضریب اطمینان کسب و کار. اصلاحات فشار می تواند ایجاد و زمینه را برای بهبود هنگامی که Covid-19 تهدید محو می شود. یک demonetisation مانند شوک ناشی از کاهش فعالیت های اقتصادی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. اما با مدت زمان محدود در دست ما نیاز به آماده شدن برای هر دو بحران و بازیابی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de