بررسی های اقتصادی که پیش بینی سال مالی آینده را ببینید یک جهش در رشد اقتصادی است. تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود به رشد بین 6 درصد و 6.5 درصد بالاتر از 5 درصد انتظار می رود در سال جاری است. البته خطرات به پیش بینی وجود دارد. اما این نظرسنجی معتقد است که NDA دولت سیاسی دستور به انجام بزرگ اصلاحات به سرعت. در این نقطه نظر سنجی درست است. دیگر نخست وزیر در سال های اخیر برخوردار بوده و اعتبار که از ساعت نارندرا می کند. سوال کلیدی این است: آیا دولت خود را قانع کننده طرح به قرار دادن اقتصاد در یکی دیگر از مسیر و نجات آن از آن زمان رکود است ؟

بخشی از این نظر سنجی که توسط آماده شده توسط وزارت مالیه برجسته بسیاری از اشتباهات در سیاست های دولت است. بسیاری از این اشتباهات ذاتی به دولت فعلی رویکرد. این بررسی باعث می شود یک مورد فوتی و فوری برای یک سیاست رویکرد دوستانه به بازار. همچنین اشاره می کند که در طولانی مدت قوانین احتمالا کمک به بازار شکست به جای آدرس آنها است. قوانین مانند کالاهای اساسی عمل یک موردی امروز. به طور جداگانه طراحی ضعیف سیاست های کشاورزی در حال تشدید نوسانات قیمت و افزایش کشاورزان خطرات. کشاورزی نیاز به یک معامله جدید است.

این نظرسنجی می خواهد به تغییر جهت سیاست برای گرفتن پتانسیل های ارائه شده توسط زنجیره ارزش جهانی و تغییر خطوط تولید از چین است. همچنین debunks اسطوره ها در مورد تاثیر منفی موافقت نامه های تجارت آزاد در هند است. متاسفانه هند اخیر سیاست های خلاف آنچه مورد نیاز است برای گرفتن فرصت های موجود. جایگزینی واردات و درجه ای از انزوا علامت سیاست های تجاری. آنها معکوس است. بررسی مهم ترین غذای آماده است که مجموعه ای از استدلال است که برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید جهت بازار و دقیق مداخله دولت. امروز بودجه باید به ارائه یک نگاه اجمالی به این که آیا دولت این است که فکر هر گونه تغییر مسیر و می تواند به یک حرکت بیشتر در مسیر اصلاح طلب.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de