دیوان عالی کشور: تهمت می توانید بلوک کنگره نمی دا از سوابق مالیاتی

واشنگتن

روز پنج شنبه دادگاه عالی تایید دادستان منطقه منهتن تقاضا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, اما نگه داشته و نگه دارید بر روی آقای تهمت سوابق مالی که کنگره شده است به دنبال بیش از یک سال است.

نتیجه در این دو مورد که حداقل یک پیروزی کوتاه مدت برای آقای ترامپ که قاطعانه به دنبال به نگه داشتن پرونده های مالی خود را خصوصی.

اما قضات را رد کرد و استدلال توسط آقای تهمت وکلا و وزارت دادگستری است که رئیس جمهور این است که ایمنی از بررسی در حالی که او دارای دفتر یا که دادستان باید نشان دهد نیاز بیشتری از حد نرمال برای به دست آوردن سوابق. اظهارنامه مالیاتی هستند که در پی به عنوان بخشی از یک grand-داوران بررسی است.

به این دلیل که هیئت منصفه در روند محرمانه است که احکام آن را به احتمال زیاد است که هیچ یک از آقای تهمت سوابق مالی عمومی تبدیل خواهد شد به زودی.

آقای تهمت دو دادگاه عالی منصوب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh پیوست اکثریت در هر دو مورد همراه با قاضی جان رابرتز و چهار لیبرال قضات. رئیس دادگستری رابرتس نوشت: هر دو نظرات.

“کنگره احضاریه برای کسب اطلاعات از رئیس جمهور, اما دلالت نگرانی خاصی در مورد تفکیک قوا. دادگاه زیر را مناسب حساب کسانی که نگرانی” رئیس دادگستری رابرتس نوشت: در این کنگره مورد.

حکم بازگشت پرونده به دادگاه های پایین و بدون چشم انداز روشن برای زمانی که این مورد ممکن است در نهایت حل و فصل شود. اظهارنامه مالیاتی مورد نیز به دادگاه بدوی.

مورد استدلال شد با تلفن در مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مبارزه بیش کنگره احضاریه اثرات قابل توجه در مورد یک رئیس جمهور را از قدرت به رد یک درخواست رسمی از کنگره است. در جریان مبارزه در دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن دی سی بیش از یک میلیون تقاضا برای شهادت سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn دولت است که ساخت گسترده استدلال که رئیس جمهور نزدیک مشاوران هستند “کاملا ایمنی بدن” را از داشتن به نظر می رسد.

در دو مورد زودتر بیش از قدرت ریاست جمهوری به دادگاه عالی عمل کرده به اتفاق آرا در نیاز به ریچارد نیکسون رئیس جمهور به نوبه خود بیش کاخ سفید نوار به واترگیت ویژه دادستان و در اجازه دادن به آزار و اذیت جنسی شکایت علیه رئیس جمهور کلینتون برای رفتن به جلو.

در آن موارد, سه نیکسون انتصاب و دو کلینتون انتصاب به ترتیب رای دادند در برابر رئیس جمهور که انتخاب آنها را برای دادگاه عالی. یک چهارم نیکسون منصوب ویلیام Rehnquist, شنبه از نوار مورد به دلیل او تا به حال از نزدیک کار می کرد به عنوان یک وزارت دادگستری رسمی با برخی از واترگیت توطئه گران که آینده محاکمه موجب این حکم به دفتر بیضی ضبط شده است.

این احضاریه نیست به کارگردانی آقای ترامپ خود را. به جای خانه کمیته ها می خواهند پرونده از دویچه بانک سرمایه و Ncmec ایالات متحده آمریکا شرکت حسابداری. Ncmec نیز دریافت دادستان منطقه منهتن سایرس ونس را احضاریه.

دادگاه استیناف در واشنگتن و نیویورک خار کنار رئیس جمهور استدلال در تصمیم گیری است که با تمرکز بر این واقعیت است که احضاریه شد و خطاب به اشخاص ثالث درخواست سوابق آقای تهمت کسب و کار و مالی معاملات به عنوان یک شهروند خصوصی نه به عنوان رئیس جمهور.

دو کمیته های کنگره subpoenaed بانک اسناد به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کسب و کار. دویچه بانک شده است یکی از چند بانک ها مایل به قرض دادن به آقای ترامپ پس از یک سری از ورشکستگی شرکت و پیش فرض شروع در اوایل 1990s.

ونس و خانه نظارت و کمیته اصلاحات به دنبال سوابق از Ncmec در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را کسب و کار مبتنی بر پرداخت که آقای تهمت سابق وکیل شخصی مایکل کوهن مرتب به نگه داشتن دو از پخش ادعا می کند خود را از دهه پیر امور خارج از ازدواج با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 ریاست جمهوری.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>