دیوان عالی کشور باید به زودی تصمیم گیری در مورد قانون اساسی اعتبار انتخاباتی اوراق قرضه

نیوزیلند با توجه به شفافیت بین المللی را در شاخص ادراک فساد است که حداقل کشور فاسد در جهان است. بنابراین زمانی که این کشور وزیر دارایی اخطار می دهد که این کشور باید مراقب باشند در مورد پتانسیل نفوذ خارجی از طریق کانال های سیاسی بودجه, آن را می سازد سرفصل.

ماشه برای وزیر دارایی اعطای رابرتسون احتیاط این است که اعتقاد به جنجال های اخیر در نیوزیلند بیش از کمک های مالی سیاسی توسط افراد وابسته به چین است.

این توسعه باید ماشه زنگ در هند. پس از سال 2017, تغییرات به مجموعه ای از قوانین است که نفوذ سیاسی و کمک های مالی را باز کرد تا امکان نفوذ خارجی در روند سیاسی است.

در قلب این موضوع یک بحث سیاسی بودجه ابزار معرفی شده در سال 2017 به نام انتخاباتی اوراق قرضه. قانون اساسی اعتبار این ابزار به چالش کشیده شد در سال 2018 اما متاسفانه دیوان عالی کشور هنوز تصمیم بر آن است.

مشکل این ابزار این است که آن را اجازه گمنامی در کمک های مالی. تغییرات ساخته شده به مجموعه ای از قوانین اجازه این وجود بانک مرکزی هند ناآرامی.

برای تمام اهداف عملی محرومیت بانک دولتی هند, صدور بانک برای این اوراق قرضه و, توسط فرمت, دولت به عنوان اکثریت سهامداران این بانک هیچ کس متوجه خواهد شد که اهدا کنندگان هستند.

این باعث ایجاد این امکان در عوض در سیاست به عنوان قیمت یک کمک مالی می تواند تغییرات در سیاست به اهدا کننده. این حرکت عمدی به نگه داشتن این بودجه مات افزایش احتمال است که آن را سوء استفاده می شود.

به طور جداگانه درب نیز باز شده است اجازه می دهد تا خارجی کمک به احزاب سیاسی. این را انتخاباتی اوراق قرضه از همه خطرناک تر است.

دیوان عالی کشور نیاز به سرعت تصمیم گیری در مورد قانون اساسی اعتبار این بیشتر موذی از بودجه ابزار است. رای دهندگان مهم ترین ذینفعان در یک دموکراسی شده است عمدا محروم اطلاعات حیاتی است.

انتخاباتی اوراق قرضه تضعیف کیفیت یک دموکراسی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im