زنجیره تامین ایمنی پروتکل ممانعت آمریکا کارخانه

Wanxiang امریکا قطعات خودرو کارخانه در Belleville, Mich., از سر تولید طبیعی در 18 مه با اقدامات صورت گرفته برای کاهش تماس بین کارکنان.

عکس:
Wanxiang

تولید کنندگان در حال ظهور از سال در خواب زمستانی در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال شتاب گرفتن تولید با چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زنجیره تامین و کمتر کارآمد و گیاهان و ساخت آن را سخت تر برای بازسازی ضعیف ایالات متحده در بخش صنعتی.

برخی از ایالات متحده آمریکا کارخانه ها به دنبال تامین کنندگان جایگزین برای جبران گیاهانی که بسته باقی می ماند و یا در حال غرق سفارش برای اقلام در تقاضا بالا است. شرکت های دیگر می گویند جدید تجهیزات حفاظتی و روش های برای اضافه کردن فضای بین کارگران خواهد وزن خود را در سود و بهره وری.

ضمنا بسیاری از تولید کنندگان در حال مواجهه با شرایط تلخ در بازارهای صنعتی است که جهانیان با انقباض اقتصاد ایالات متحده. سفارشات کالاهای بادوام در ایالات متحده به پایین ترین سطح خود در یک دهه و نظرسنجی از مدیران خرید در تولید کنندگان در ایالات متحده آمریکا و اروپا و آسیا نشان می دهد هر گونه بهبود در ماه های آینده می تواند آزمایشی.

شرکت های دیگر می گویند که آنها شده اند قادر به استفاده از بازار که در آن تقاضا شده است بیشتر انعطاف پذیر. Ardisam Inc., که باعث می شود ماهیگیری و باغبانی تجهیزات است که در تقاضای بالا از مردم صرف زمان بیشتری را خارج از منزل نبوده است قادر به گرفتن به اندازه کافی قطعات نرده-ارسال سنج و مرغ pluckers از کارخانه ها در چین.

مدیر اجرایی مایکل Furseth گفت Ardisam فروش شده اند که 25 درصد بالاتر این بهار اگر ویسکانسین-بر اساس شرکت تا به حال سهام در دست برای پر کردن تمام سفارشات را دریافت کرده است. “شما فقط پشت و شما نمی توانید گرفتن,” او گفت:.

Wanxiang امریکا Corp., ایلینوی-بر اساس واحد از یکی از چین بزرگترین سازندگان قطعات خودرو, دوباره راه اندازی بیش از 20 گیاهان در ایالات متحده در ماه گذشته پس از تحت برخی از تغییرات برای کاهش تماس بین کارکنان.

پین Ni, رئيس جمهور از Wanxiang امریکا گفت: معطل ماندن از تولید خودرو در آمریکا خرید زمان برای Wanxiang خود زنجیره تامین در چین به بازیابی از مستندات اعمال شده در کارخانه ها وجود دارد در اوایل این سال است. اما او گفت که او انتظار دارد که برخی از تولید کنندگان به بیرون رفتن از کسب و کار در این سال به دلیل آنها نمی تواند دوام در کاهش میزان تولید پیش بینی شده در سراسر صنعت خودرو.

“هر یک شکست است که به تاثیر همه” آقای پین گفت. “ما همه وابسته به شرکت در هر یک از دیگر.”

General Motors Co. ماه گذشته با تاخیر برنامه ای برای افزایش تولید وانت کامیون به دلیل کمبود قطعات از مکزیک است. بسیاری از کارخانه های تولیدی در مکزیک که پیشی گرفتن چین به عنوان شریک تجاری ایالات متحده در سال گذشته بودند دستور بسته شدن زود هنگام این بیماری همه گیر. تدریجی بازگشایی گیاهان دوشنبه آغاز شده و بر اساس سطح سرایت ثبت شده در هر یک از این کشور 32 متحده است.

چین تا حد زیادی بازگشایی آن صنعتی, اقتصاد, اما بسیاری از خریداران ایالات متحده هستند در حال حاضر تنها با استفاده از آیتم های که ساخته شده اند و از حمل وجود دارد در اوایل سال جاری زمانی که اقتصاد قفل شده بود و ترافیک حمل و نقل سقوط کرده بود.

برای دیگر شرکت های آمریکایی خارج از کشور تیره و تار زنجیره تامین را به ایجاد فرصت برای پر کردن سفارشات در داخل کشور. Litchfield Foundry Inc., پنسیلوانیا بر اساس تولید کننده آلومینیوم-ریخته گری قطعات برای تجهیزات الکتریکی گفت: این به دست آمده در مورد $350,000 ارزش سفارشات در سال گذشته از یک مشتری که می خواستم به تغییر حدود 3.5 میلیون ارزش کار سالانه به ایالات متحده آمریکا از چین است.

“کار خوب ما gobbled حق دور” گفت: گلن مورل, Litchfield معاون رئیس جمهور.

Litttlestown هفته گذشته از سر گرفته محموله از قطعات آلومینیومی به مکزیک که در آن یک گیاه در سیوداد خوارس که تمام قطعات بوده است idled توسط دولت coronavirus محدودیت. به عنوان تولید شتاب Litchfield است انباشت بیشتر شمش آلومینیوم از حد معمول به دلیل تحویل شده کمتر قابل اعتماد است.

“من استفاده می شود به بازی موجودی خیلی نزدیک تر از من در حال حاضر هستم,” او گفت:.

دیگر منتظر

این بیماری همه گیر است مختل تولید و طولانی شدن زمان تحویل هل دادن یک تامین کننده-تحویل شاخص که به طور معمول نشان می دهد stengthening ساخت.

تولید و تامین کننده تحویل شاخص

80

آهسته تر تحویل

معمولا نشان می دهد

تقویت

ساخت.

70

آهسته تر تحویل

60

50

سریع تر

40

2010

’11

’12

’13

’14

’15

’16

’17

’18

’19

’20

80

آهسته تر تحویل

معمولا نشان می دهد

تقویت

ساخت.

70

آهسته تر تحویل

60

50

سریع تر

40

2010

’11

’12

’13

’14

’15

’16

’17

’18

’19

’20

80

آهسته تر تحویل

معمولا نشان می دهد

تقویت

ساخت.

70

آهسته تر تحویل

60

50

سریع تر

40

2010

’11

’12

’13

’14

’15

’16

’17

’18

’19

’20

80

آهسته تر تحویل

معمولا نشان می دهد

تقویت

ساخت.

70

آهسته تر تحویل

60

50

سریع تر

40

2010

’11

’12

’13

’14

’15

’16

’17

’18

’19

’20

منبع: موسسه مدیریت عرضه

دیگر شرکت ها تبدیل شده اند بیشتر هزینه آگاهانه به عنوان مختل زنجیره تامین و هزینه های جدید در پروتکل های ایمنی تضعیف سود. O-I Glass , Inc., بزرگترین تولید کننده داخلی بطری های شیشه ای ” است که در آن با استفاده از مواد اولیه گران تر به شیشه به دلیل کمبود بازیافت شیشه ای. حجم بازیافت شیشه ای از کشور با سپرده های آشامیدنی بطری فرو توسط دو سوم در ماه آوریل پس از redemptions در خالی بودند معلق به عنوان یک احتیاط ایمنی برای کارگران خرده.

“ما ساخته شده و ما زنجیره های تامین مبتنی بر بازیافت” گفت: شیدا سوختگی O-I ارشد پایداری افسر.

این ویروس هدایت می شود تا هزینه و سود برای شرکت هایی که تجربه نکرده تامین کننده تاخیر و یا فروش در حال سقوط. لوازم خانگی شرکت عسل می تواند انجام International Inc. گفت: آن هزینه های سربار صعود, با وجود حداقل اختلال در ارسال محموله های آشپزخانه حمام و خانه سازی محصولات از چین و ویتنام و جاهای دیگر در آسیا است.

مدیر اجرایی استیو Greenspon گفت: این شرکت ایلینوی مرکز توزیع کمتر کارآمد است در حال حاضر به دلیل عملیات شده اند پیکربندی مجدد برای جدا کردن کارکنان. برای مثال این شرکت تنها اجازه می دهد یک کارگر در یک زمان برای خالی کردن ظروف حمل و نقل به جای دو نفر که معمولا با هم کار کنند در داخل تنگ جعبه های فلزی.

“ظرف طول می کشد دو بار به عنوان طولانی به خالی کردن” او گفت:.

نوشتن در باب Tita در [email protected] و آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>