سوپر مارکت ها تنظیم گوشت بخش به عنوان ویروس کاهش عرضه

کارگران restocked قفسه در بخش گوشت در پرزیدنت سوپر مارکت در میامی در روز دوشنبه.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است برش به سوپر مارکت گوشت لوازم و تاثیر انتخاب های موجود در گوشت موارد به عنوان کارگران کارخانه مریض و پردازنده مبارزه برای دیدار با افزایش تقاضا است.

این بیماری همه گیر است که نگه داشتن هزاران گوشت-کارگران کارخانه خانه در سراسر ایالات متحده با توجه به صنعت مقامات ترک کار لغو و کاهش تولید گوشت به عنوان مصرف کنندگان به نوبه خود به فروشگاه های مواد غذایی بیشتر از مواد غذایی خود را در میان خاموش شدن ناگهانی از رستوران ها و مدارس و دیگر ارائه دهندگان. کسانی که شیفت هستند و باعث برخی از تامین کنندگان گوشت برای کاهش طیف وسیعی از کاهش فروش آنها به سوپر مارکت. دیگران repurposing گوشت که معمولا به رفتن به رستوران.

در B&R Stores, Inc. یک میانه زنجیره ای مواد غذایی, گوشت, فروش پرید 30 درصد بیش از ماه گذشته در حالی که تولید کنندگان در حال پر کردن تنها در حدود 75 درصد از گوشت دستور رئیس جمهور مارک گریفین گفت. در پاسخ, B&R است که محدود کردن مشتریان به یکی از 10 پوند رول گوشت چرخ کرده و کمتر ارائه انواع چابکی. زنجیره ای را دلی ایستگاه آگهی کوچکتر قطعه مرغ.

“ما بسیار نگران در مورد گوشت تازه” آقای گریفین گفت. “ما گوشت تازه امروز وجود دارد اما شاخص که از آن خواهد شد یک مشکل در آینده است.”

تکیه گوشت پردازنده بر روی هزاران نفر از پردازش-کارگران کارخانه را ترک کرده است این صنعت در معرض اختلال به عنوان coronavirus گسترش می یابد و شرکت ها و مقامات دولتی سعی کنید به تعادل تولید مواد غذایی و بهداشت عمومی. “اگر شما نمی توانید برداشت دام و شما نمی توانید آن را تبدیل به غذایی” گفت: Kenneth سالیوان مدیر اجرایی Smithfield, غذاهای, Inc. شرکت بسته دو خوک گیاهان چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کار بر روی یک طرح به ارائه Covid-19 آزمون به, گوشت, گیاهان, در میان دیگر اقدامات. روز شنبه, کشاورزی, وزیر سانی Perdue اذعان ویروس تلفات در گیاهان پردازش و نام شرکت به دنبال فدرال دستورالعمل های بهداشتی اما او اطمینان داد که مصرف کنندگان عرضه مواد غذایی به قوت خود باقی ماند.

آخرین Coronavirus

  • موارد تایید شده در سراسر جهان گذشت 2.07 میلیون و مرگ و میر افزایش یافته است گذشته 138,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • حدود یک سوم جهانی عفونت ها در ایالات متحده نیز که به سیستم وارد شده بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.
  • نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گسترش یک وضعیت اضطراری برای کل کشور است.

در همین حال وزارت کشاورزی ایالات متحده گفته شده اند وجود دارد هیچ شناخته شده گزارش Covid-19 منتقل می شود توسط مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی اما خواست مصرف کنندگان به دنبال فدرال شستن دست توصیه ها و به طور کامل طبخ گوشت خام به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود.

گوشت پردازنده Smithfield Tyson Foods , Inc., JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. و شرکت کارگیل, Inc. ارائه داده اند پاداش پرداخت به کارگران در حالی که تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای فضای خارج کارگران است. کسانی که پردازنده و دیگران مجبور به بستن برخی از گیاهان به طور موقت در برخی موارد پس از مقامات بهداشت هشدار داد که پردازش خطوط’ محله های تنگ می تواند با سرعت coronavirus را گسترش. گوشت-صنعت مقامات از ترس مشکلات می تواند به تعمیق بیشتر کاهش گوشت را تامین و از خروج کشاورزان با جا به ارسال دام و طیور.

برخی از خریداران در حال حاضر در حال دیدن یک اثر است. Shawnicia Youmas گفت: مقابله با گوشت در محلی خود را انتخاب کنید ‘n Save فروشگاه در فیچبرگ, Wis., از دست رفته برخی از اقلام مانند دنده هنگامی که او رفت و خرید مواد غذایی در هفته گذشته.

به طور کلی گوشت ایالات متحده آمریکا منابع بالا باقی می ماند, صنعت, مقامات می گویند به ویژه به دلیل رستوران ها بسته شده اند اتاق ناهار خوری در سراسر کشور است. سرد-تجهیزات ذخیره سازی برگزار شد 925 میلیون پوند مرغ منجمد در فوریه. 29 یک رکورد در ماه, با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده. فروشگاه گوشت قرمز در سردخانه شد تا 5 درصد از فوریه 2019 و 3 درصد از ماه ژانویه است.

کروناویروس و تامین مواد غذایی

  • Coronavirus هل رستوران به مواد غذایی کسب و کار
  • بسته به دلیل Coronavirus رستوران روشن کردن Pantries
  • کشاورزان تخلیه شیر, شکستن تخم مرغ به عنوان Coronavirus رستوران بسته شدن از بین بردن تقاضا
  • برای Grocers, تخم مرغ گران تر شدن در میان Coronavirus

بخش هایی از سیستم غذایی در خدمت, رستوران ها و مدارس در حال تجربه تیز کاهش در تقاضا باعث برخی از کشاورزان به تخلیه هزاران گالن شیر و مرغ تولید کنندگان برای شکستن تخم مرغ به جای تخم پرندگان محدود برای مواد غذایی-خدمات مشتریان. آن همیشه آسان نیست برای تولید مواد غذایی به تغییر مسیر رستوران-محدود محصولات خود را به فروشگاه های مواد غذایی به دلیل بسته بندی و اندازه بخش اغلب متفاوت است.

از خاموش شدن ناگهانی و slowdowns در دیگر گیاهان موثر در ایالات متحده تولید گوشت گفته تحلیلگران. تعداد گاو ذبح در هفته منتهی به 11 آوریل کاهش یافته است و 14 درصد از هفته گذشته در مجموع با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده در حالی که تعدادی از خوک ذبح کاهش 6 درصد. تعداد جوجه خام کاهش 2٪.

Smithfield آقای سالیوان گفت که این شرکت تا به حال به اختصاص برخی از منابع در میان مشتریان خرده فروشی به عنوان مواد غذایی–فروشگاه تقاضا افزایش یافت. شرکت کارگیل و تایسون دو تا از بزرگترین ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان گوشت را به طور موقت متوقف شده ارائه برخی از محصولات گوشت که به طور معمول در کاهش تقاضا و یا نیست به عنوان کارآمد برای تولید دیگر محصولات این شرکت گفت: برای تمرکز بر به حداکثر رساندن تولید با حجم بالا و گوشت دیدار سوپر مارکت تقاضا است. شرکت کارگیل است به جای ارائه محصولات مشابه در انواع بسته بندی انواع یا جایگزین کردن گونه های دیگر گفت: تام Windish رئیس شرکت کارگیل را در آمریکای شمالی خرده فروشی پروتئین کسب و کار.

مربوط تصویری

داده های جدید نشان می دهد که چگونه تکه های از اقتصاد ایالات متحده مسدود در ماه مارس مدیران کسب و کار بگویید جمهور تهمت که خیلی بیشتر coronavirus تست مورد نیاز است برای دریافت آمریکایی بازگشت به کار و نیویورک تنظیم شده است به نیاز مردم سایش پوشش صورت در عمومی. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: یوهانس Eisele/گتی ایماژ

“وجود و زمان از روز گوشت مورد می تواند محدود طبقه بندی اما کسانی که کمتر از چند هفته گفت:” اسکات از خواب بیدار شدن تایسون ارشد مشتری افسر.

به عنوان تامین تدابیر و مصرف کنندگان خرید گوشت بیشتر در سوپر مارکت فروشنده در حال ساخت تنظیمات در گروه گوشت. آنها در حال ارائه کمتر انتخاب فروش جدید محصولات و بسته بندی اقلام آنها را از رستوران توزیع کنندگان.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

خورش لئونارد Inc., زنجیره ای در غرب متوقف شده ارائه ورقه سینه مرغ را پس از آن می توانید اولویت بندی فروش کل سینه قطعات آن را از کشاورزان در پنسیلوانیا است. مرغ-شير فروش ها تا حدود 60 درصد اجرایی خورش لئونارد جونیور گفت.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که مطمئن شوید که قفسه های پر شده با اصول اولیه” آقای لئونارد گفت.

در لوند مواد غذایی Holdings, Inc. فروش گوشت و غذاهای دریایی هستند تا حدود 40% تا کنون در ماه آوریل است. برخی از آن مرغ تامین کنندگان در حال فروش تنها 16-هر اونس بسته و دیگر فروش 32-هر اونس بسته نرم افزاری برای ساده کردن فرآیند تولید آنها گفت: Scott Kersting های زنجیره ای و مدیر گوشت و غذاهای دریایی.

برای نگه داشتن گوشت در دسترس B&R نیز آغاز شده و فروش زمین یخ زده گوشت. عمده فروش اضافی پیدا منجمد بوقلمون تولید شده برای تعطیلات که B&R فروش است.

“هیچ کس نمی خواهد خرید ترکیه در ماه آوریل در هر سال دیگر, اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که آنها را در این سال” آقای گریفین گفت.

نوشتن به Jaewon کانگ در [email protected] و یعقوب Bunge در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de