نمایشی از نرم افزار در حال اجرا بر روی یک اتصال بی سیم 5G در Verizon نمایشگاه در لندن است.

عکس: Hollie Adams/مهر نیوز

اجرای جدید 5G شبکه های بی سیم است که نشانه هایی از کاهش denting کوتاه مدت چشم انداز فروش برای برخی از تجهیزات شبکه سازان و به طور بالقوه تاخیر در دسترسی برای برخی از مصرف کنندگان به رعد و برق سریع داده ها با سرعت تکنولوژی وعده.

مقامات صنعت وجود دارد که می گویند هیچ علت شایع برای کاهش دیده می شود در سراسر بازارهای متعدد با کشورهای مختلف تاثیر متفاوت پویایی است. در برخی موارد سازندگان تجهیزات می گویند مخابرات ارائه دهندگان می خواهم به یقین که این سرمایه گذاری ها را درو می گرداند قبل از شخم پول بیشتری به بیشتر زیرساخت ها است.

سرمایه گذاری مورد نیاز برای استقرار نسل پنجم شبکه های تلفن همراه قابل توجهی در بخشی که چگونه سیستم کار گیرند. به پتو یک شهر 5G نیاز به بیشتر ایستگاه های پایه و محلی رله امتیاز از سنتی ارتباطات زیرساخت برای اتصال دستگاه به شبکه.

شرکت تحقیقاتی Gartner Inc. برآورد شرکت صرف بیش از 2 میلیارد دلار در 5G بی سیم زیرساخت در سال گذشته بیش از سه برابر سطح در سال 2018 است. اما صرف رشد است و انتظار می رود آهسته تا حدودی در این سال به حدود 4 میلیارد دلار.

کوین Bolton یک تحلیلگر در Needham & Co., گفت: تاخیر در ساخت 5G زیرساخت در آسیا و ایالات متحده آمریکا شد و باعث کاهش سرعت.

کره جنوبی بود و پیشگامی در 5G تصویب و به اپراتورها که به شدت سرمایه گذاری در نیمه اول سال 2019 باید پس از کاسته تا او گفت:. Samsung Electronics Co., عمده دنده تولید کننده کره جنوبی 5G شبکه گفت: در ماه گذشته داخلی آن 5G کسب و کار خواهد کاهش این سال هر چند رشد در جاهای دیگر.

5G rollout در ایالات متحده آمریکا تا حدودی کندتر از حد انتظار به دلیل برخی از شهرستانها و شهرهای کوچک در مخالفت با تعداد گسترده ای از آنتن های مورد نیاز برای تحویل فوق سریع 5G سرعت داده به مصرف کنندگان مدیران صنعت می گویند. بعضی از آنها ممنوع آنتن در مناطق مسکونی و شهرهای تحت پیگرد کمیسیون ارتباطات فدرال بیش از آن نیاز است که شهرستانها تصمیم گیری در تصویب 5G آنتن عرض 60 یا 90 روز است.

طولانی نبرد بر ضد تراست T-Mobile US Inc.‘s ادغام با با حداکثر سرعت دویدن Corp. نیز تحت تاثیر سرعت 5G صرف. این دو توافق کردند که به ترکیب نزدیک به دو سال پیش بود اما تنها در این هفته که یک قاضی فدرال به رفتن پیش جانبداری با شرکت بیش متحده است که تا به حال مطرح شده ضد تراست نگرانی. این شرکت هنوز به طور رسمی معامله.

به عنوان این شرکتها در انتظار ادغام نتیجه T-Mobile گفت: پیمانکاران در نامه ای پاییز گذشته که کار جدید سفارشات بودند به تعویق افتاد و به گفته افراد آشنا با این موضوع. مایکل Sievert, T-Mobile افسر ارشد عامل در اوایل این ماه گفته وال استریت ژورنال که مهندسین overshot بودجه خود را در پایان سال 2019 اما این شرکت خواهد تا سطح شیب دار سرمایه گذاری دوباره در اوایل این سال است.

Pierre Ferragu, یک تحلیلگر در خیابان جدید تحقیقات گفت: T-Mobile–با حداکثر سرعت دویدن ترکیب خواهد با سرعت 5G توسعه در ایالات متحده آمریکا خواستار آن را “مثبت برای فروشندگان تجهیزات.”

مربوط تصویری

در مسابقه جهانی برای 5G ایالات متحده شرکت های مخابراتی باید منحصر به فرد نقطه ضعف: دسترسی محدود به “گلدیلاک” باند فرکانس رادیویی. که فشار شرکت آمریکایی نسبت کمتر عملی نسخه از 5G. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که علم و پیامدهای آن. تصویر توسط کارلوس آب / وال استریت ژورنال

برخی از سازندگان تجهیزات شبکه است که لوله های داده ها به و از جدید 5G آنتن هنوز هم تا حد زیادی در انتظار پیش بینی هزینه های ولگردی و قانونی شکنی. Juniper Networks , Inc. رئیس امور مالی کن میلر گفت: در این هفته که برداشت 5G فرصت خواهد باید صبر کنید تا 2021 یا 2022.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک کمی آهسته تر و کمی دیگر هزینه های چرخه از شاید مردم پیش بینی یک یا دو سال پیش” او گفت:. درخت عرعر باعث می شود سخت افزاری است که مدیریت ترافیک اینترنت که اپراتورهای شبکه را نیاز بیشتری به رسیدگی سریع-حرکت 5G داده است.

برای شرکت های بیشتر به طور مستقیم درگیر در 5G استقرار مانند کری Inc., الکترونیک ارائه دهنده در دورهام, N. C., تاثیر بوده است, بیشتر بتن می باشد. “ما دیده ایم برخی از کوتاه مدت تاخیر در 5G اجرای” رئیس اجرایی گرگ لاو گفت: در ماه گذشته.

Xilinx Inc., سان خوزه, کالیفرنیا تراشه ساز نیز کاهش فروش آن چشم انداز رشد اقتصادی و اعلام کرد که کاهش نیروی کار خود را با 7 درصد به دلیل ایالات متحده محدودیت در برخی از تجارت با چین و کندتر 5G چشم انداز. مدیر عامل ویکتور پنگ گفت: بسیاری از اپراتورهای مخابراتی که صرف به شدت برای قرار دادن اولیه 5G شبکه در محل در حال حاضر در حال انتظار برای دیدن اگر هزینه های تولید پیش بینی بازده قبل از شخم پول بیشتر به زیرساخت ها است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

که شرکت شما می خواهد را به نفع خود 5G زیرساخت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در خارج از کشور, سوئد اریکسون AB—یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات مخابراتی—گفت: آن مواجه می شوند بالاتر 5G-هزینه های مربوط و شاهد یک رکود در آمریکای شمالی فروش است که این ویژگی تا حدودی به با حداکثر سرعت دویدن–T-Mobile ادغام به تاخیر می اندازد.

مدیر عامل شرکت اریکسون Börje Ekholm گفت: نگرانی ها در مورد استفاده از Huawei Technologies Co. تجهیزات نیز تحت تاثیر استقرار. ایالات متحده شده است با فشار دادن متحدان به استفاده از Huawei 5G دنده به دلیل امنیت سایبری نگرانی در مورد تولید کننده چینی—نگرانی Huawei را رد کرده است.

چندین کشور شده است به بررسی آنچه نقش Huawei تجهیزات باید در سیستم های خود را به دلیل نگرانی آمریکا. انگلستان پس از ماهها بحث به تازگی گفت: این امر اجازه می دهد تا استفاده از برخی از تجهیزات Huawei در آن 5G زیرساخت ها است. Huawei در اواخر سال گذشته رخ داد یک 5G معامله در آلمان است.

برخی از تحلیلگران صنعت انتظار می رود ایالات متحده کمپین برای جلوگیری از استفاده از Huawei تجهیزات و یا برای افزایش فروشندگان دیگر مانند اریکسون. آقای Ekholm گفت: “کل این تصور که این یک پیروزی برای اریکسون و نوکیا تا کنون محقق نمی شود.”

برخی از rollouts در اروپا نیز به تعویق افتاده اند چرا که دولت نمی تکمیل طیف تخصیص به کار از جمله سیستم, صنعت, مقامات گفت.

با وجود های اخیر رکود در خرید تجهیزات مدیران باقی می ماند صعودی در دراز مدت 5G چشم انداز. گوشی سازندگان ramping تا برنامه برای دستگاه های جدید: گارتنر پیش بینی 221 میلیون 5G گوشی های هوشمند فروخته خواهد شد این سال است.

سامسونگ بزرگترین گوشی های هوشمند ساز این هفته رونمایی از سه گوشی گلکسی اس با 5G قابلیت.

“به نظر می رسد قابل توجه انشعاب در روند تقاضا در حال حاضر بین 5G زیرساخت ها و گوشی های هوشمند بخش” آقای بولتون که Needham تحلیلگر گفت.

نه هر اپراتور شبکه است که مصرف یک مکث یا نه. AT&T Inc. مدیر عامل Randall Stephenson در ماه گذشته گفت: این شرکت 5G شبکه تحت پوشش 50 میلیون نفر بود و انتظار می رود برای رسیدن به کل ایالات متحده در سه ماهه دوم. “ما در حال کاهش است.”

Verizon Communications , Inc. مدیر اجرایی هانس Vestberg, رئيس ماه گذشته پیش بینی رشد سریع این شرکت 5G شبکه هر چند او گفت: آن را برجسته تر در سال آینده.

در چین یک بازار کلیدی برای 5G فروش گوشی های شبکه اجرای برنامه باقی می ماند به طور گسترده در مسیر به گفته تحلیلگران. برنشتاین تحقیقات مخابرات تحلیلگر کریس لین گفت: چینی اپراتورهای ساختمان شدند و صدها هزار نفر از برج های سلولی و نمی خواهید برای کاهش محرومیت هر گونه عوارض از شیوع کروناویروس.

نوشتن به آسا فیچ در asa.fitch@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su