پادزهر تابستان به ‘خستگی COVID’

روزهای سگ تابستان در نیمکره شمالی در نوسان کامل هستند. امسال که حس سالانه که زندگی زمین نزدیک به توقف شده است توسط آنچه که برخی به آن می گن “خستگی COVID” ترکیب شده است.

اختلال همه گیر فعالیت های طبیعی به مدت پنج ماه بدون پایان در دید تحت فشار قرار گرفته است. برای برخی، احساس انزوا ممکن است در آن قرار داشته باشد. بعضی ها می گویند آخرین باری که از یک انسان دیگر آغوش گرفته اند را نمی توانند به یاد بیاورند.

این یک چیز را به تکه تکه کردن در خانه در مارس یخ زده; اما در ماه اوت مردم می خواهند ماسک را باز کرده و به جاده یا ساحل ضربه بزند. در روزهای اخیر، برخی از 250،000 علاقه مندان به موتور سیکلت غرش به Sturgis، داکوتای جنوبی، به جشن علاقه مشترک خود را در noisemakers دو چرخ، با وجود نگرانی که ممکن است ایده خوبی در طول یک همه گیر.

مردم ممکن است دیدگاه های متفاوتی در مورد اینکه چه فعالیت های مناسبی هستند، داشته باشد، اما همسایه خوب بودن نیازی به محدود کردن توانایی ما برای یافتن راه های امن و سازنده برای احساس طراوت و شارژ مجدد نیست.

اثرات بهداشت روانی همه گیر یک نگرانی مشروع است. نظرسنجی اخیر در بر داشت اکثریت آمریکایی ها معتقدند که همه گیر است آسیب رساندن به سلامت روانی خود را. کسانی که عمیقا تحت تاثیر قرار هستند که به دنبال مشاوره مورد اصرار قرار گرفته است.

آغازی برای همه این است که انتخاب نادرست بین یک زندگی انزوا، تنهایی و انفرادی، و یا تلاش های ناعاقلانه برای ایجاد تماس انسانی را رد کنند.

در اوایل در مردم همه گیر کاور به پروژه های که خروجی های تولیدی ارائه شده، از ماجراهای جدید در پخت و پز به دوخت ماسک صورت. تماس های تلفنی و چت تصویری به مردم کمک کرد تا در ارتباط بمونند. بسیاری یاد گرفته اند که از رسانه های اجتماعی بیش از حد با محور COVID-19 صحبت کنند. تکیه بر دوز متوسط اخبار از چند منبع رسانه ای با کیفیت بالا، بی احساس می تواند کمک به حفظ آرامش فکر.

تمام آن تلاش ها و بسیاری دیگر، به ویژه تلاش هایی که به فکر کردن از خودمان و کمک به دیگران می انجامد، ارزش ادامه دادن دارند.

در آب و هوای خوب، فقط یک پیاده روی یا دوچرخه سواری در اطراف محله می تواند طراوت. حتی کسانی که به دلایل مالی یا مرتبط با کار نمی توانند به حومه شهر برنایند می توانند از این لذت ساده بهره بگیرن.

برای کسانی که می توانند خارج شوند، آب و هوای تابستانی یک کورنوکوپیا از فعالیت های فکر بلند کردن را باز کرده است. پارک های محلی ارائه زمین بازی برای کودکان و جداول پیک نیک برای وعده های غذایی در فضای باز و بازی ها – شاید حتی یک نقطه برای رفتن به ماهیگیری.

رونق اردوی تابستان امسال خانواده هایی را که قبلاً در مقابل پرده ها گیر کرده بود، به دوستداران طبیعت و کاشفان فضای باز تبدیل کرده است.

آب همیشه جاذبه بزرگ است. مردم در صنایع دستی از همه نوع، از قایق رانی، کایاک، و تخته های دستی گرفته تا اسکی آب و قایق بادبانی به آن می رسن. تجربه دید و صدای یک آبشار می تواند لحظات ویژه ای از آرامش و ترس را فراهم کند.

همه این فعالیت ها شادی را حتی در حالی که تمرین دور شدن اجتماعی.

تابستان زمان آن است که “سعادت خود را دنبال کنید، ” عبارت ساخته شده توسط دانشمند جوزف کمپبل در سال 1988 مشهور است. وقت خوبيه که به چيزي که تو رو برآورده ميکنه گوش بدي دکتر کمپل گفت: “ما در حال تجربه های تمام وقت، دکتر کمپبل گفت، که “کمی شهود از جایی که سعادت شما است. بگيرش هیچ نمی تواند به شما بگوید که قرار است چه چیزی باشد.

فقط به کار کردن ش نيست پروژه ها می توانند پاداش ی باشد، اما برای کسانی که قادر به دور شدن هستند، تابستان امسال فرصتی را برای قدم به گام کردن از تردمیل و کسب بینش های جدید ارائه می دهد، مانند این که چقدر کم ممکن است واقعاً نیاز به انجام این کارها داشته باشد، مانند خرید چیزهای بیشتر.

و البته، زمان بسیار خوبی است که آرام مکث کنیم و به یاد داشته باشید که نعمت های مان را بشماریم.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im