شغل تابستان خشک و در صورت بالاترین نرخ بیکاری در دهه

بیش از دو میلیون شغل خرده فروشی ناپدید شده در مارس به عنوان هزاران نفر از فروشگاه ها بسته است. در بالا مرور در Atlantic City, N. J.

عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

جوان آمریکایی با داشتن کمی شانس پیدا کردن شغل تابستان.

شیوع کروناویروس در سراسر کشور خشک شده اند تا بسیاری از فرصت های سنتی که در دبیرستان و دانشگاه-سن دانش آموزان تکیه بر هر یک از تابستان است. تاریخ و کارگران به دنبال فصلی اشتغال هستند قابل توجه بسیار است که از آوریل نرخ بیکاری برای نوجوانان در سن 16 تا 19 آمار 32 درصد مارک بالا دیده نمی شود پس حداقل سال 1948 با توجه به اداره آمار نیروی کار. به عنوان نوجوانان بیشتر از آمار بازار کار در ماه های ژوئن و ژوئیه زمانی که مدرسه به طور کلی است که به طور معمول نرخ صعود بالاتر است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا در زندگی خود را برنامه ریزی برای انجام این تابستان ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوجوان بیکاری شده است به طور پیوسته در حال سقوط از آنجا که پس از رکود اقتصادی سال 2008. تابستان شغل بوده است افزایش محبوبیت در بازتاب سالم به بازار کار. این بیماری همه گیر به سرعت قرار داده است که روند معکوس می باشد. بیش از دو میلیون شغل خرده فروشی ناپدید شده در مارس به عنوان هزاران نفر از فروشگاه ها بسته است. صاحبان رستوران در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه بسیاری از مردم برای استخدام به عنوان متحده آسانسور مستند اقدامات در سراسر ایالات متحده اجتماعی فاصله دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز پیشتر بسیاری از فعالیت های تابستان که ارائه مواضع به کارگران جوان به عنوان استخر شنا نجات غریق و گلف-دوره ویلچرهای.

بدون یک فرصت برای کسب درآمد در طول تابستان کارگر جوان از دست رفته در هزاران دلار درآمد اضافی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به خانواده خود و یا قرار داده و نسبت به هزینه های چنین به عنوان شهریه پرداخت.

چاک Montrie اجرا می شود بتسدا آبزیان که در عمل چندین محله استخر در Bethesda, Md. در یک تابستان به طور معمول او استخدام بین 60 و 70 نجات غریق و شنا مربیان بین سنین 15 و 22. در این سال او ساخته شده بسیاری از ارائه می دهد اما نمی داند که او قادر خواهد بود برای قرار دادن مردم به کار می کنند. به طور معمول آقای Montrie تابستان استخدام اخذ خواهد بود استخر در شکل برای روز یادبود جمعیت اما دولت استخرهای باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

در آغاز سال سالمندان کالج آماده می شدند برای ورود قوی به بازار در دهه. در حال حاضر بیش از 25 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری آنها به تازگی رقابتی جستجو. عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

“در این نقطه, آن ناشناخته بزرگ اگر ما پرداخت خواهد شد ما نجات غریق یا نه” او گفت:. “حدس ما این است که در اواسط تا اواخر ماه ژوئن اما این فقط بر اساس امید است.”

آقای Montrie همچنین گفت که او تا به حال دانش آموزان بیشتر از حد معمول کار می کرد که برای او در گذشته دوباره در این فصل و درخواست برای شغل; بسیاری از گفت او خود را در تابستان کارآموزی لغو شد.

مت کی, 22, است, فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در ماه آینده و به تازگی furloughed از یک کار مذهبی در مدرسه اتحادیه دانشجویی. او امیدوار بود به کار را از طریق سپتامبر به او تابستان به دنبال یک کار تمام وقت, فرصت های سرمایه گذاری.

آقای کی گفت: او ممکن است شروع به دنبال دیگر کار پاره وقت در ژوئیه اگر او نمی تواند پیدا کردن یک شغل تمام وقت ، “این قطعا یک ضربه بزرگ به من اعتماد به نفس” او گفت:.

مت کی, 22 اخیرا furloughed از یک کار مذهبی در مدرسه خود را در اتحادیه دانشجویی. او امیدوار بود به کار را از طریق سپتامبر.

عکس: مت کی

دیوید Benowitz chief operating officer از رستوران اپراتور صنایع دستی و خدمه مهمان نوازی, Inc. بر اساس Wayzata, Minn., گفت: این استخدام حدود هفت تا 15 کارکنان برای تابستان را در هر یک از شرکت پنج مکان. آقای Benowitz گفت: او به تازگی به استخدام برخی از furloughed کارگران به عنوان مینه سوتا حرکت به استراحت برخی از محدودیت ها در کافه ها و رستوران ها در ماه آینده.

به جای کاهش در تابستان استخدام آقای Benowitz گفت: او قصد دارد به استخدام چند اضافی کارگران در هر محل به سطح شیب دار بالا تحویل قابلیت. اما دانش آموزان و کارگران جوان روبرو خواهد شد مقدار زیادی از رقابت برای این شغل است.

“ما بسیاری از مردم را انتخاب کنید در حال حاضر. آن را به چالش کشیدن ضربه زننده به قبل از این. که تبدیل 180 درجه در حال حاضر,” او گفت:. “ما می تواند در یک بازیکن در هر موقعیت.”

Riverside Golf Club در کنار رودخانه Ill., به طور معمول, استخدام نزدیک به 140 نوجوان ویلچرهای با حدود 70 کارگر در هر روز داده شده گفت: Joe Green, باشگاه caddie استاد. دوره های باز هستند اما قوانین محلی اجازه نمی دهد ویلچرهای به کار در این تابستان.

آقای سبز گفت: بسیاری از خود را در تابستان ویلچرهای می توانید بین 5000 و 6000 دلار.

Coronavirus اتحادش را تغییر تابستان چشم انداز برای فعالیت های مانند آفتاب در بالا دیده می شود در یک ساحل در سال 1983.

عکس: Jarek Jiepera/جهانی تصاویر گروه/گتی ایماژ

“من نمی بینم که چگونه ما در حال رفتن به آنها را به بازگشت امن این سال,” او گفت:. “به نظر من این بهترین کار این بچه ها می تواند داشته باشد. آن را می آموزد و انضباط اجتماعی, مهارت های شبکه. این یک تجربه یادگیری است.”

در حالی که سنتی شغل موقت برای کارگران جوان در تامین کوتاه مدت هستند این, تابستان, نوجوانان می تواند پیدا کردن کار در انبارها و مراکز توزیع گفت: Traci Fiatte رئیس nontechnical نیروی انسانی در شرکت استخدام Randstad N. V. ایالات متحده را بدست آورد. او گفت: دانشجویان به دنبال کار در تابستان باید انعطاف پذیر باشید و مایل به گرفتن نقش دیگر افراد بیکار ممکن است بخواهید.

“مایل به کار که یک مادر دو را نمی,” او گفت:. “انعطاف پذیر با یک شبه تغییر و یا انجام تحویل در رستوران شما استفاده می شود به کار در.”

نوشتن به پاتریک توماس در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>