تابستان 2020: ژاکت اما ماسک به عنوان ویروس موارد افزایش

آریزونا جمهوریخواه فرماندار تعطیل میله سینما و ورزشگاه و پارک های آب جمعه و رهبران در چندین ایالت دستور داد ساکنان به پوشیدن ماسک در دراماتیک دوره برگشت میان هشدار دهنده تجدید حیات coronavirus موارد در سراسر کشور.

در میان کسانی که اجرای چهره-پوشش سفارشات در شهر جکسون ویل فلوریدا جایی که ماسک-مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به پذیرش جمهوری خواه نامزدی در ماه اوت است. آقای ترامپ حاضر به پوشیدن ماسک در طول بازدیدکننده داشته است به دولت ها و کسب و کار است که نیاز به آنها.

آریزونا دولتی mlb را به اثر رفت و بلافاصله برای حداقل 30 روز. آقای Ducey همچنین دستور داد مدارس عمومی به تاخیر در شروع کلاس ها حداقل تا آگوست ، 17. اکثر آریزونا کافه ها و کاباره ها باز پس از فرماندار اقامت در خانه و کسب و کار بسته شدن سفارشات اجازه داده شد به پایان می رسد در اواسط ماه مه.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,858 بیشتر تایید coronavirus موارد سهشنبه ترین گزارش در یک روز در دولت تا کنون و هفتمین بار در 10 روز گذشته که روزانه موارد پیشی 3,000 خوانده شده را علامت. پس از همه گیر آغاز شد 74,500 موارد و 1,588 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده در آریزونا.

“انتظار ما این است که تعداد ما در هفته آینده بدتر خواهد بود” آقای Ducey روز دوشنبه گفت:.

دولت نه تنها در خود برگشت. مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا پس گرد بسته شدن سواحل و بارها در برخی موارد در میان حیات ویروس.

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی روز دوشنبه اعلام کرد که او به تعویق انداختن شروع مجدد از داخل سالن ناهار خوری چون مردم شده اند با پوشیدن ماسک های صورت و یا مطابق با توصیه های اجتماعی فاصله. نیوجرسی شده است به آرامی بازگشایی و روز دوشنبه داخلی مراکز خرید پاک شد برای شروع کسب و کار دوباره.

دموکراتیک فرمانداران در اورگان و کانزاس روز دوشنبه گفت که آنها نیاز مردم به پوشیدن ماسک. اورگان دولتی کیت براون سفارش به مردم نیاز به پوشیدن پوشش صورت در فضاهای عمومی شروع چهارشنبه. کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی گفت که او موضوع را یک فرمان اجرایی الزامی به استفاده از ماسک در فروشگاه ها و مغازه های رستوران و در هر وضعیت اجتماعی که در آن فاصله از 6 فوت نمی شود نگهداری می شود از جمله در خارج. منظور می رود به اثر جمعه.

“شواهد نمی تواند واضح تر: پوشیدن ماسک نه تنها بی خطر است اما لازم است برای جلوگیری از خاموش شدن” خانم کلی گفت.

آیداهو در حال حرکت در جهت های مختلف حداقل زمانی که آن را می آید به انتخابات است. با وجود ادامه گسترش ویروس, دولت, انتخابات, مقامات روز دوشنبه گفت که آنها اجازه می دهد در فرد رای گیری – و همچنین به عنوان پست الکترونیکی-در برگه های رای – برای اوت مقدماتی و نوامبر کلی انتخابات Idaho Statesman گزارش شده است. آیداهو است مارس 19 اولیه اولین ایالت در انتخابات برگزار شده توسط پست تنها. اولیه تا به حال رکورد میزان مشارکت.

در تگزاس گروهی از صاحبان نوار شکایت کرد و روز دوشنبه به تلاش برای سرنگونی کالیفرنیا ، گرگ ابوت سفارش بسته شدن کسب و کار خود را. آنها ادعا آقای ابوت ندارد اقتدار و آنها شکایت کرده است که کسب و کارهای دیگر مانند ناخن سالن و تو استودیو باز باقی می ماند.

“فرماندار ابوت در ادامه به عمل مانند یک پادشاه” گفت: Jared Woodfill وکیل برای صاحبان نوار. “ابوت است که به طور یک جانبه از بین بردن اقتصاد ما و پایمال در حقوق و قانون اساسی ما.”

اما دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که آقای ابوت در مسیر حق است و او اضافه کرد که آقای ترامپ باید سفارش پوشیدن ماسک.

“متحده که سرکش … انجام می دهند 180 و شما باید همان متحده در حال حاضر با پوشیدن ماسک” آقای کومو گفت. “اجازه دهید که رئیس جمهور باید همان حس را به انجام است که به عنوان یک مدیر اجرایی و سپس اجازه دهید رئیس جمهور به عنوان مثال منجر شود و رئيس جمهور اجازه قرار دادن ماسک بر روی آن چون ما می دانیم که در آن کار می کند.”

یکی از آقای کومو را به همتایان جمهوریخواه یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در یک کنفرانس تلفنی با معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار نیز خواسته آقای پنس و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مسئله ملی تماس به پوشیدن ماسک.

جمهوری خواه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مخالف یک ایالت ماسک مورد نیاز اما گفت: در پاسخ به جکسون است که او را حمایت مقامات محلی که در حال انجام آنچه آنها فکر می کنم مناسب است.

در هفته های اخیر جمهوری خواهان نقل مکان کرد و برخی از کنوانسیون نمایش با شکوه به جکسون پس از لیبریا روی کوپر کارولینای شمالی در اعتراض به برگزاری یک گردهمایی بزرگ در شارلوت بدون-اجتماعی فاصله گرفته است.

کمتر از یک هفته پس از جکسون شهردار لنی کاری گفته می شود وجود ندارد ماسک مورد نیاز مقامات شهرستان اعلام کرد روز دوشنبه که پوشش پوشیده شده است باید در “موقعیت های که در آن افراد نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله است.”

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany در پاسخ گفت: رئیس جمهور توصیه این است که “آیا آنچه را محلی صلاحیت درخواست از شما.”

در جای دیگر در سراسر جهان در بریتانیا reimposed مستند محدودیت در شهر لستر پس از افزایش موارد سفارش بسته شدن مدارس همراه با فروشگاه هایی که فروش کالای ضروری است.

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی یک لیست از 15 کشور که شهروندان را مجاز به بازدید از بلوک آغاز چهار شنبه, اسپانیا وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya گفت: Cadena SER شبکه رادیویی. به دلیل تجدید حیات در ایالات متحده آمریکا ممکن است در این لیست است.

“این یک تمرین خوب باشد و یا غیر دوستانه به کشورهای دیگر است. این ورزش از خود مسئولیت” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net