استودیو تعویق انداختن 2020 فیلم های پرفروش. زمان به نوآوری?

نیویورک

مدت زمان طولانی پیش در قبل از COVID جهان دور پرفروش باز در سراسر جهان به طور همزمان یا نزدیک به آن. در سال 1975 “آرواره ها” مجموعه طرح. تمرکز بر بازاریابی است. باز. بسته آنها را در.

از آن زمان به بعد هالیوود تبدیل شده است باز کردن تعطیلات آخر هفته به یک حمله همه جانبه. مبهوت rollouts هنوز هم اتفاق می افتد, البته, اما بزرگترین فیلم در حال کاهش یافته است مانند فرش بمب. هر چیزی کمتر در خطر از دست دادن توجه علاقمندان به سینما. جهانی آغاز بکار شمالی از 300 میلیون دلار به امری عادی تبدیل شد. سال گذشته “Avengers: آخر بازی” ساخته شده به خوبی شمالی از 1 میلیارد دلار در یک روز زن و شوهر.

هالیوود در حال حاضر رفته بیش از چهار ماه بدون عمده تئاتر آزاد است. در حالی که برخی از فیلم ها پیدا کرده اند, جدید, جریان, خانه, بزرگترین آینده آنهایی که “شعار” “مولان” به یک محل آرام بخش دوم” – باقی می ماند idled مانند جت ادم تنومند و بدقواره در آسفالته. پیشرو در فیلم های زنجیره ای هنوز هم توقیف. اخیر coronavirus خوشه مجبور تاریخ انتشار زدن و سینمای زنجیره ای برای به تعویق انداختن بازگشایی تا مرداد.

در حال حاضر فیلم خانه ها می گویند که با وجود دور از شرایط ایده آل آن زمان برای فیلم های جدید. چهار ماه نزدیک به صفر درآمد به ارمغان آورده است به 50 میلیارد دلار سالانه کسب و کار را به زانو در. در حالی که محاصره رستوران صنعت هنوز takeout و شرکت های هواپیمایی همچنان با نقاب آگهی اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده سینما نیست پانچ یک بلیط از مارس. بعضی از آنها تبدیل به فروش پاپ کورن منظقه.

“مشکل این است که ما باید فیلم های خود می گوید:” جان Fithian رئیس و مدیر اجرایی انجمن ملی تئاتر صاحبان. “توزیع کنندگان که می خواهند به بازی در فیلم نمایشی آنها نمی توانید صبر کنید تا 100% از بازار مجاز باز, چرا که قصد ندارم به اتفاق می افتد تا زمانی که وجود دارد یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس در جهان است.”

“پیر توزیع مدل های از فیلم های پرفروش” می افزاید: آقای Fithian “نیاز به افکار.”

که ممکن است به معنی بازگشت به قدیمی تر انتشار الگوی باز کردن فیلم در خارج از کشور برای اولین بار و در ایالات متحده باز در زمان های مختلف در مناطق مختلف است. هنگامی که برادران وارنر در اوایل این هفته اعلام کرد که تاخیر در انتشار کریستوفر نولان در “شعار” به دلیل افزایش موارد برادران وارنر تصاویر گروه رئیس Toby Emmerich گفت: استودیو “نه درمان ‘شعار’ سنتی مانند روز جهانی-و-تاریخ انتشار.”

در حال حاضر بزرگترین فیلم در حال گرفتن بیشتر دور و نه نزدیک. AMC, بزرگترین مدار در روز پنج شنبه تاخیر در بازگشایی از پایان ماه ژوئیه به اواسط تا اواخر ماه اوت. پس از “شعار” در اوایل این هفته به طور نامحدود به تعویق افتاد دیزنی “مولان” به دنبال کت و شلوار پنج شنبه. دیزنی نیز به عقب رانده متعدد منتشر شده از جمله فیلم های “آواتار” و “جنگ ستارگان” فرانچایز پشت یک سال است.

“یک مکان آرام بخش دوم” نیز با خروج پنج شنبه, ريشهکن از سپتامبر. 4 مارس 23 سال آینده.

Coronavirus بحران آورده در فصل جدید در اغلب همزیستی گاهی ستیزه جو رابطه بین توزیع کنندگان و غرفه داران. تقسیم فروش بلیط درآمد تقریبا در نیمی از ثروت خود را کرده اند که اغلب از نزدیک مرتبط است.

بزرگترین استودیو والت دیزنی شرکت ، برادران وارنر جهانی – همه باید در جریان خدمات خود را در حال حاضر همراه با تلویزیون ، به طوری که آنها باید گزینه. در تقاضای انتشار “ترول” باعث شکاف بین جهانی و AMC. اما دو نیمه تئاتر moviegoing کار کرده اند و تا حد زیادی در کنسرت از طریق همه گیر تا کنون.

آن را در خود و منافع خود. استودیو شده اند میلی به قربانی کردن میلیاردها دلار در باکس آفیس خود را برای priciest و محبوب ترین منتشر شده است. در روز پنج شنبه جان Stankey مدیر اجرایی برادران وارنر شرکت AT&T گفت: direct انتشار HBO حداکثر می تواند گزینه ای برای برخی از برادران وارنر, فیلم, اما نه 200 میلیون دلار “شعار.”

با فاصله پروتکل ها و اقدامات دیگر سینما باید بازگشایی در بخش هایی از اروپا به خاورمیانه و کره جنوبی که هفته گذشته Yeon Sang-ho را “قطار به بوسان” اقدام عاقبت “شبه جزیره” عرضه با $13.2 میلیون نفر است. تئاتر در چین دوم جهان بزرگترین بازار فیلم این هفته بازگشایی با تئاتر محدود به 30 درصد ظرفیت است.

آمریکای شمالی معمولا رویداد اصلی فیلمهای آزادی ممکن است برای یادگیری به دنبال بقیه جهان است.

با وجود این ویروس افزایش مقدار از ایالات متحده, شرکت کنندگان بر این باورند که آنها می تواند نسبتا با خیال راحت با پیوستن به مقامات بهداشت کاهش تئاتر ظرفیت و تمیز در بین showings. در ابتدا پس از تلنگر-flopping AMC نیاز کاربران به ماسک می پوشند.

برخی از علاقمندان به سینما به طور طبیعی پیش بینی نمی رفتن صرف نظر از آنچه بیرون می آید. جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا نیست برنامه ریزی برای رفتن به سینما در این سال است.

“به نظر می رسد محتاطانه به فکر می کنم که در داخل خانه است که در آن سهم شیر را انتقال می گیرد می گوید:” آقای شمن. “شما می توانید از فکر می کنم: این سینما. اگر شما فضا مردم آن را به یک اتاق بزرگ سقف بلند. اگر آنها تهویه کردیم تا آن را در واقع نه بیشتر متمرکز محیط زیست است. آن را دوست داشت یک بسته بندی شده نوار با یک سقف کم است. آن را احتمالا نه به عنوان خطرناک به عنوان این سناریو. اما از آن خطرناک تر از نشستن در خانه و تماشای Netflix بکشد ؟ بله البته در آن است.”

اما ناقص ممکن است همه سینما و استودیو در حال حاضر. آقای Fithian معتقد است 75 درصد از ایالات متحده تئاتر می تواند باز در روز اگر آنها تا به حال فیلم های جدید. (کسانی که در حال حاضر باز هستند و عمدتا به پخش فیلم های قدیمی تر.) تئاتر تعطیل هستند در کالیفرنیا و در عین حال از بازگشایی در نیویورک با وجود این دولت نسبت موفقیت در مبارزه با این ویروس. که حذف این دو شهرستانها در فروش بلیط لس آنجلس و نیویورک.

“دیگر این رود وجود خواهد داشت ورشکستگی براده و جهان و وجود خواهد داشت افرادی که بیرون رفتن از کسب و کار می گوید:” آقای Fithian که در حال حاضر در حال رایزنی برای بیشتر کنگره برای حمایت از تئاتر. “اما اگر هیچ فیلم های جدید تا زمانی که یک واکسن که وضعیت وخیم برای بسیاری از شرکت ها است.”

AMC به تازگی مطرح شده 300 میلیون دلار در بدهی به کمک خود باقی می ماند حلال. در طول این صنعت برخی از 150,000 کارگران باقی می ماند furloughed.

جاناتان Kuntz یک فیلم مورخ و استاد دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس می گوید: “شعار” “ساخته شده بود برای جهان است که دیگر وجود ندارد.”

اما تا آنجا که آشنا نوع در سراسر جهان راه اندازی شده است در حال حاضر غیر ممکن به حرکت نزولی از بداهه ممکن است به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد – ارائه دزدی نیست گسترده است. وجود خواهد داشت اندک رقابت است. “شعار” می تواند بالا ترین صفحه نمایش. باز آن را می توان از طریق هفته. تبلیغات ارزان تر خواهد بود. مخاطبان را کمی به آنها منحرف کردن اذهان.

“آنها در حال رفتن به باید بسیار مبتکر و بسیار زیرک به فشار آنچه که آنها می توانند از این فیلم و شاید تنظیم یک الگوی برای این نوع از COVID تئاتر جهان ما در حال حرکت به می گوید:” آقای Kuntz. “اگر آنها چیزی را انجام نمی اگر آنها فقط نگه داشتن نگه داشتن فیلم پشت, تئاتر در حال رفتن برای مردن. سپس همه چیز را برای رفتن به فقط جریان بود و ما از دست داده اند چیزی است که بسیاری از مردم – و نه فقط کریستوفر نولان – گنج.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de