استرس ناشی از Covid-19 باعث می شود ما مضاعف آسیب پذیر: آنچه که فرد به طور متوسط می تواند در مورد آن انجام

توسط دیپاک چوپرا, رودلف E Tanzi, میشل ویلیامز, رایان, قلعه, William C Bushell کیمبرلی Brouwer و Paul J Mills

این Covid-19 همه گیر آورده با آن یک دوم همه گیر نیست از بیماری اما از استرس است. همه ما احساس استرس به عنوان فشار اضافه شده. این فشار ثبت روانی به عنوان نگرانی و اضطراب در حالی که پاسخ بدن با هورمون های استرس. کلی استرس پاسخ طراحی شده است که در کوتاه مدت واکنش. زمانی که استرس همچنان ادامه دارد, با این حال, آن را وارد به ترکیبی از تهدید Covid-19.

پس چه می تواند فرد به طور متوسط انجام دهید برای کاهش خطر?

ما مدافع و مدیتیشن و یوگا و عمیق به طور منظم تنفس (پرانایاما) که شیوه های در دسترس به هر کسی. آنها به راحتی می تواند در خانه انجام می شود با هدف بازگشت به آرامش و متعادل با دولت است. با توجه به استرس همیشه بهتر است اما مضاعف بنابراین در طول این بحران است. وجود دارد یک اتصال خاص است که ما می خواهم به توضیح نیست.

در ابتدا کمی در پس زمینه. اگر چه Covid-19 است که به راحتی منتقل می شود از فردی به فرد خطر بستری شدن و یا مرگ در درجه اول تحت تاثیر افرادی که در حال حاضر در معرض خطر به دلیل سن و ضعف یا بیماری های مزمن مانند سرطان و دیابت خودایمنی بیماری چاقی و بیماری های قلبی. همه این بیماری های مزمن مرتبط با اندازه گیری درجه پایین التهاب در بدن است.

مزمن درجه پایین التهاب است که توسعه با سن پیشرفته تبدیل شده است شناخته شده به عنوان “inflammaging”. بسیاری از افراد با بیماری های مزمن ندانسته اند درجه پایین التهاب است. تحقیقات اخیر امتیاز دوم پیدا کردن: این اختلالات اغلب همراه با کم مداوم درجه اضطراب و افسردگی است.

در یک بحران مانند زمان همه گیر و اضطراب و افسردگی نیز شروع به تحت تاثیر افراد سالم با توجه به استرس است. آن را تبدیل به طور فزاینده آشکار است که سطح پایین التهاب و استرس مزمن دروغ در قلب بسیاری از اختلالات است که در سال و یا حتی چند دهه به توسعه قبل از علائم ظاهر می شود که می تواند به درمان توسط پزشک.

در برابر این پس زمینه که مربوط به مردم بی شماری در جامعه مدرن وجود دارد افزایش خطر هنگامی که بیماری های حاد حملات. علاوه بر افراد مسن و بیمار Covid-19 است که باعث ایجاد بیماری حاد تنفسی و سکته مغزی گاهی اوقات منجر به مرگ به ظاهر سالم در غیر این صورت به افراد جوان است. انتقال از SARS-CoV-2 عفونت به اینکه تشخیص داده Covid-19 است که به طور معمول همراه با یک به اصطلاح “cytokine طوفان”. سيتوکين ها از پروتئین است که عمده رانندگان از التهاب و سریع خود را افزایش و یا “طوفان” یکی از بدن پاسخ ایمنی بدن به حاد تهدید.

علاوه بر این مطالعات متصل التهابی سايتوکاين به استرس پاسخ آنها تنظیم شناخته شده هورمون های استرس مانند ACTH و کورتیزول. سه سیستم اصلی درگیر: سیستم ایمنی بدن و سیستم اعصاب مرکزی و غدد درون ریز هورمون سیستم.

در این ارتباط ما در حال آمدن به جلو را نشان می دهد که مکمل شیوه های – تنفس عمیق و یوگا و مدیتیشن – می تواند نقش مهمی در این بیماری همه گیر. این شیوه تایید شده است توسط صدها نفر از مطالعات علمی برای پایین آوردن بیش از فعالیت سیستم عصبی خودکار آرام کردن ذهن از اضطراب, کاهش استرس پاسخ regularise ضربان قلب و کاهش فشار خون. با هم همه این مزایای متنوع همراه با کاهش نامرئی حضور مزمن درجه پایین التهاب به خصوص اگر اضافه شده به خواب خوب و ورزش و رژیم غذایی مناسب است.

ما کاملا نمی دانند که چگونه پاسخ ایمنی مرتبط با استرس و التهاب می تواند کشنده باشد. به عنوان یک پاسخ به کاهش زخم تهاجم عوامل بیماری زا و سایر تهدیدات قبل از شکل گیری آنتی بادی بدن اول پاسخ با التهاب به عنوان یک حالت عادی و در عین حال بسیار مهم بهبود عملکرد. اما مدت طولانی است که شناخته شده است که التهاب متناقض است. التهاب حاد می افتاد آسیب رساندن و یا حتی کشتن بیمار است. (موارد سکته مغزی و حملات قلبی در میان جوانان Covid-19 بيمار ممکن است مربوط به میکرو-سايتوکين طوفان در مغز و قلب است.)

تهدید از درجه پایین التهاب مزمن کشف شد تا به تازگی اما به نظر می رسد گسترده است. آن است که بدون همراه با تورم و سوزش و قرمزی پوست که علائم التهاب حاد و بنابراین می رود غیر قابل تشخیص توسط بیمار یا پزشک.

پیشگیری و پرداختن مزمن درجه پایین التهاب و مهم آن عواقب نامطلوب فوری مسائل فوری حتی بیشتر در طول یک بیماری همه گیر. به نظر می رسد به هر دلیلی به آگاه چگونه تنفس عمیق و مدیتیشن و یوگا و دیگر شیوه های زندگی سالم می تواند کمک به در طول این بحران و پس از آن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>