Streamers نیاز به در همان طول موج

HBO حداکثر فقط یکی در میان دریایی از جریان برنامه های ارائه محتوای فوتی و فوری.

عکس: جاستین لین/شاتر

یک قانون اساسی در کسب و کار رسانه ای است که برای رفتن به جایی که مشتریان هستند. آن چیزی AT&T نیاز به نگه داشتن در ذهن که آن را به طور چشمگیری رمپ تا جریان آن تلاش.

AT&T یک افتضاح بسیاری از مشتریان در حال حاضر. بیش از 169 میلیون مشترک به خدمات بی سیم و بیش از 19 میلیون خانوار با استفاده از آن خدمات تلویزیون. اما جدید هالیوود تیتان هنوز هم نیاز به بازی توپ با دیگران—به خصوص آن را به عنوان به نظر می رسد برای دریافت جدید خود را HBO حداکثر خدمات به خارج از زمین. این بود که تأکید شنبه زمانی که رسمی راه اندازی سرویس همراه بود با تعجب اعلام توافق با archrival Comcast, که ارائه خواهد شد HBO Max به آن کابل مشتریان.

اما نامه های دیگر هنوز به سقوط را به محل. در راه اندازی HBO Max نبود و در عین حال در دسترس در جریان سیستم عامل توسط آمازون.com و Roku با توجه به کسب و کار اختلافات بین این سه. این شرکت ها می گویند بحث ادامه دارد به طوری که بن بست ممکن است آخرین طولانی است. و این اولین بار نیست tech غول درگیر شدند و بیش جریان: آمازون و گوگل تا به حال یک اختلاف در سال 2017 است که برای یک زمان نگه داشته آمازون دستگاه از دسترسی به یوتیوب در حالی که گوگل Chromecast کاربران قادر به بازی محتوای ویدئو از آمازون نخست خدمات.

ردیف کنونی بین AT&T آمازون و Roku نیز به احتمال زیاد حل و فصل شود. دو عامل ترکیب قدرت اکثریت تلویزیون متصل در بازار; Roku به تنهایی حدود 47 درصد در این سال با توجه به برآورد از eMarketer. که باعث می شود Roku و آمازون بازیکنان کلیدی در بازار برای بینندگان تلویزیون که برش طناب کابل—بازار هیچ جریان طالب می توانید استطاعت به انجام بدون.

اما این اختلاف نیز در خدمت به یادآوری است که red-hot جریان بازار تلویزیون نیز تبدیل شدن به یک ظرف غذا. به عنوان بیشتر Netflix رقبای سیل در آنها آوردن آرایه ای از خدمات با برنامه های مختلف و قیمت گذاری ردیف به فروش می رسد متفاوت از طریق سیستم عامل های مختلف. همه باید خود را جذاب امتیاز. HBO حداکثر ارائه می دهد محبوب کتابخانه از اسم آن را تلویزیون نشان می دهد به علاوه یک کتابخانه بزرگ از مطالب دیگر.

اما HBO Max نیز در حال حاضر فقط یکی در میان دریایی از جریان برنامه های ارائه محتوای فوتی و فوری. و بیشتر در راه هستند از جمله Comcast خود طاووس خدمات راه اندازی در ماه آینده. در یک بازار شلوغ حتی یک خوبی در نظر گرفته با نام تجاری مانند HBO نمی توانیم به سخت برای پیدا کردن.

مربوط تصویری

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر برخی از فیلم های منتشر شده به طور مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن یک مدل توزیع شده است که در جای خود برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.

نوشتن به دن گالاگر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>