پرچم در حال اهتزاز Quibi چهره نقض حق ثبت اختراع ادعا می کنند بیش از ویژگی های تصویری

Quibi افسر ارشد فناوری راب پست در سمت راست توضیح داده شده Quibi را ‘Turnstyle’ تکنولوژی برای موبایل کوتاه-فرم های ویدیویی در سال 2020 CES در ماه ژانویه است.

عکس: رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فرم کوتاه streaming video خدمات Quibi که در حال آماده سازی برای راه اندازی در ماه آینده مواجه است ادعا می کند که یکی از آن فن آوری هسته ای ویژگی های نقض در یک شرکت دیگر مالکیت معنوی با توجه به اسناد و مدارک است که توصیف اختلاف است.

Quibi در حال آماده سازی خود برای یک آوریل 6 اولین خدمات خود را که ارائه خواهد شد مطالب کوتاه تر از 10 دقیقه است که به معنای تماشا بر روی گوشی های هوشمند است. این شرکت می گوید آن را توسعه داده است یک پیشگامانه فن آوری های جدید “Turnstyle” که پخش فیلم های مختلف بسته به اینکه چگونه بینندگان در حال برگزاری گوشی خود را تعویض در زمان واقعی بین متمایز از نسخه های ویرایش شده به صورت افقی یا عمودی مشاهده.

Eko نیویورک-بر اساس شرکت است که باعث ایجاد تعاملی ویدئوها مورد استفاده در سرگرمی برنامه نویسی و تبلیغات استدلال می کند که آن را اختراع فن آوری در سوال و ثبت آن با توجه به نامه ای از Eko وکلا به Quibi و مواد دیگر توصیف آن ادعا می کند. Eko درخواست کرده است که Quibi توقف استفاده از آن فن آوری و یا مجوز آن است. آن را نه واصل طرح دعوی در دادگاه برای پیشبرد آن ادعا می کنند.

Eko که رسمی شرکت نام Interlude US Inc., همچنین مدعی است که Quibi کارکنان بودند که با توجه به دسترسی به اطلاعات حساس در مورد فن آوری های خود را—در هر دو نقش خود را در Quibi و در قبل از, نقش در ضربه محکم و ناگهانی چت پدر و مادر ضربه محکم و ناگهانی, Inc.—سرقت اسرار تجاری برای توسعه Quibi را Turnstyle ویژگی با توجه به مکاتبات حقوقی.

“بیش از 10 سال Eko کمک کرده است بسیاری از اختراع ثبت شده به تعاملی تصویری فضایی” یک Eko سخنگوی در بیانیه ای گفت. “به نظر می رسد که دیگران دریافته اند مقدار قابل توجهی در ترکیب فن آوری ما به تلاش های خود را بدون اجازه ما. ما امیدواریم برای یک راه حل دوستانه که به حق به رسمیت می شناسد و کار ما است.”

Quibi را انکار می کند متخلف در Eko مالکیت معنوی و یا سرقت اسرار تجاری. “ما Turnstyle تکنولوژی توسعه یافته داخلی در Quibi ما با استعداد مهندسین و ما در واقع دریافت حق ثبت اختراع برای آن” Quibi در بیانیه ای گفت. “این ادعا به هیچ وجه شایستگی و ما به شدت در حال دفاع از خودمان در برابر آنها در دادگاه.”

تصاویر از ثبت اختراع براده برای Eko بالا و Quibi ،

Quibi روز دوشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال لس آنجلس به دنبال اعلام حکم که شرکت نمی کند, تجاوز در Eko ثبت اختراع و نه اختلاس اسرار تجاری.

یک Quibi سخنگوی گفت Turnstyle در حال توسعه را به خوبی قبل از ضربه محکم و ناگهانی کارکنان منتقل شده به Quibi که این شرکت نمی رسم به اطلاعات از هر گونه معاملات آن دسته از کارمندان که تا به حال با Eko. Quibi گفت: مفهوم تغییر از حالت افقی به عمودی ویدئوها در زمان واقعی نیست یک راز تجارت و یا تحت پوشش Eko ثبت اختراع که ادعا می کند باریک هستند.

سخنگوی ضربه محکم و ناگهانی است که نه متهم به تخلف تا به حال هیچ نظر. یک سخنگوی ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر تا به حال هیچ نظر.

Quibi تاسیس توسط کهنه کار هالیوود Jeffrey Katzenberg است بالاترین-مشخصات سرمایه گذاری از شرکت برگزاری WndrCo LLC. این شرکت مطرح $1.75 میلیارد دلار از سرمایه گذاران که شامل استودیوهای بزرگ و چین Alibaba Group Holding Ltd.

این شرکت شرط بندی که همراه اول سرویس با high-end برنامه نویسی را به ایستادگی کردن در یک جریان بازار که در آن الفبای Inc.’s یوتیوب غالب فرم کوتاه پخش ویدئو و طیف وسیعی از شرکت های مانند Netflix , Inc., آمازون.com , Inc. و والت دیزنی Co. ‘s دیزنی+ در حال مبارزه برای مشترکان پرداخت می شود.

Quibi شارژ خواهد شد 4.99 $در ماه برای یک آگهی نسخه پشتیبانی از خدمات خود را و 7.99 دلار در ماه برای یک نسخه رایگان آگهی. خدمات اندود شده تا مطالب از امثال استیون اسپیلبرگ, Chrissy Teigen, جنیفر لوپز و بانک Tyra. آقای Katzenberg و Quibi اجرایی مگ ویتمن را با اشاره به Turnstyle تکنولوژی به عنوان یک نقطه تمايز است. سازندگان می تواند استفاده از فن آوری برای نشان دادن دیدگاه های چندگانه. برای مثال بیننده می تواند دیدن یک صحنه از یک زاویه جمله به عنوان یک شخصیت صحبت کردن به تلفن و سپس شیب دستگاه برای دیدن فرد در انتهای دیگر خط.

Eko توسعه تعاملی ویدئوها برای مشتریان از جمله کوکا کولا شرکت ، Procter & Gamble Co. و Walmart , Inc. یک کک آگهی مجاز بینندگان به سوئیچ بین مشاهده یک صحنه از منظر یک مادر و یک دختر. این شرکت تاسیس شد در سال 2011 توسط یونی بلاخ یک زن 38 ساله اسرائیلی نوازنده و کارآفرین و حمایت سرمایه گذاران از قبیل سرمایه سکویا اینتل سرمایه MGM Holdings, Inc. و سونی Corp.

Eko می گوید این 16 اختراع ثبت شده و اضافی در انتظار برنامه های کاربردی. آن را برای ثبت آن افقی به عمودی تصویری ثبت اختراع در سال 2015 اعطا شد ثبت اختراع در اکتبر گذشته.

Eko و Quibi داشته اند صمیمی معاملات قبل از اختلاف است. در ماه مارس سال 2017 آقای بلاخ ملاقات آقای Katzenberg که ابراز علاقه به سرمایه گذاری در Eko با توجه به مکاتبات نوشته شده توسط وال استریت ژورنال و اسناد توصیف Eko را ادعا می کند. آقای بلاخ ارائه Eko فناوری از جمله Turnstyle-مانند از ویژگی های است که می توانید سوئیچ بین فیلم ها در زمان واقعی زمانی که تلفن در چرخش است. هر کدام از فایل تصویری نیست در حال تماشا است ذخیره شده در فرم فشرده.

“من هیجان زده بود برای یادگیری در مورد کسب و کار شما و این شانس را به دیدن برخی از محصولات شگفت انگیز شما در حال حاضر ایجاد شده” آقای Katzenberg نوشت: در یک ایمیل در آن زمان با توجه به مکاتبات مجله بررسی شده است.

مربوط تصویری

جریان جنگ ممکن است معنی شما باید گزینه های بیشتر وقتی که می آید به سیستم عامل و محتوا برای سرگرمی. اما در نهایت پرداخت پول برای همه این گزینه ها در حال رفتن به نگاه بسیاری مانند قیمت های بالا شما استفاده می شود برای پرداخت هزینه های خود را قدیمی مدرسه کابل بسته است. عکس: Alexandra Cardinale

Quibi می گوید در سال 2017 جلسه با Eko آقای Katzenberg متمرکز شد Eko اصلی کسب و کار از داستان سرایی تعاملی نه هر برنامه ای آن را به حال در حال توسعه به صورت افقی به عمودی تصویری. این شرکت می گوید: کسانی که بحث نبودند تحت پوشش توافقنامه nondisclosure.

به طور جداگانه آقای بلاخ شد توسعه روابط با ضربه محکم و ناگهانی. بیش از یک دوره چند ماه در سال 2017 و 2018 او با سه Snapchat کارکنان برای کار به سمت یک پتانسیل ادغام Eko به Snapchat با توجه به اسناد و مدارک توصیف Eko را ادعا می کند. با عدم اطلاع توافق نامه پوشش بحث Eko نشان داد ضربه محکم و ناگهانی کارکنان دموی و ارسال شده از طریق کد در اسناد و مدارک می گویند. ضربه محکم و ناگهانی نیست انتشار Eko-طراحی شده از ویژگی های.

در اکتبر سال 2018 دو ضربه محکم و ناگهانی کارکنان منتقل شده به Quibi با توجه به پروفایل LinkedIn و اسناد و مدارک توصیف Eko را ادعا می کند. زیر مارس Eko ملاقات با آنها به بحث در مورد امکان Eko-Quibi مشارکت و Eko منتقل که آن را به حال یک ثبت اختراع در انتظار افقی به عمودی فن آوری با توجه به اسناد و مدارک توصیف Eko را ادعا می کند. Eko معتقد است که با آن نقطه Quibi نشده بود و در عین حال توسعه Turnstyle; Quibi اختلافات است. سومین ضربه محکم و ناگهانی کارمند منتقل شده به Quibi در بهار سال 2019 با توجه به مشخصات مربوط به خود را و اسناد و مدارک.

در مارس 2019, Quibi برای ثبت یک ثبت اختراع در Turnstyle. این ژانویه گذشته این شرکت به نمایش گذاشت فناوری در Consumer Electronics Show در لاس وگاس. آقای Katzenberg نقل شد در مقاله ای در آستانه عنوان کرد و گفت آن است که “بر خلاف هر چیزی که سازندگان تا به حال قبل از.”

پس از Quibi این اطلاعیه Eko وکیل فرستاده Quibi نامه. “با توجه به تنگی وقت که آن را در زمان Quibi برای راه اندازی این فن آوری و فوق العاده شباهت بین این دو تکنولوژی را با ما می توانید از فکر می کنم معتبر توضیح دیگر از Quibi را استفاده غیر مجاز از Eko فناوری” نامه گفت.

Quibi دریافت حق ثبت اختراع برای Turnstyle در فوریه. 4. دو سابق ضربه محکم و ناگهانی کارکنان ذکر شده به عنوان مخترعان در Quibi ثبت اختراع.

نوشتن به آمل شارما در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im