زمان های عجیب و غریب: یک پنجره برای متفاوت abled

در میان ضد چین احساسات, افزایش تا حدودی به راه انداخته شده توسط رمان coronavirus و تا حدودی ناشی از ملی مرز نفوذ توسط چینی نیروهای مسلح چندین شرکت های چینی و محصولات ممنوع شده از بازار هند. بسیاری قابل ملاحظه عظیم جهانی در حال نشان دادن علاقه شدیدی به سرمایه گذاری در هند. برای نمونه گوگل سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار به صورت دیجیتال آن عملیات در هند. به طور مشابه, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس نیز اعلام کرد که پمپاژ اضافی $ 1 میلیارد دلار در هند ، بازارهای جدید و کسب و کارهای جدید در حال آمدن به کشور در چند بخش خاص مانند تکنولوژی اطلاعات و فن آوری های مربوط به راه اندازی است. اما از هر فرصتی نیاز به پایه قوی پشتیبانی می کند. بنابراین ما نیاز به زیرساخت بیشتر فشار از نظر شمول مالی و است که تنها می تواند تضمین از طریق ارائه سواد مالی و brining در گسترده تر طرح شامل متفاوت abled به ambit.

Skilling دوباره skilling و skilling متفاوت abled هستند مطلق نیاز به ساعت برای خود آینده ای روشن و بهتر معیشت آن را بیشتر تقویت رشد اقتصادی این کشور است. سرشماری سال 2011 اطلاعات در حال حاضر اظهار داشت که 104 میلیون کارمند جدید خواهد نیاز به آموزش مهارت های سال 2022 و 298 میلیون فعلی نیروی کار نیاز خواهد بود مهارت های اضافی آموزش بیش از مدت مشابه. اما در همان زمان اطلاعات از دوره ای نیروی کار سنجی (PLFS) 2017-18 نشان داد که حدود 33 درصد از هند ماهر جوانان بیکار هستند. این است که در آن Cental و دولت نیاز به گام در آوردن در تازه فرصت های شغلی به بازار است.

این HRD وزارت در تلاش است با ارائه رایگان آموزش مهارت های به متفاوت-abled کمک به آنها کیسه در پرداخت بهتر شغل در سراسر شهری و روستایی هند است. ارزان آنلاین روش های ترویج مهارت های آموزش و پرورش بسیار گسترده پدیده در حال حاضر و چندین دولتی و خصوصی موسسات دانشگاهی در حال پیوستن به پیشنهاد کم هزینه آنلاین آموزش مهارت. مهارت هند طرح دولت فشار هر دکمه برای ایجاد بهتر ماهر افراد در نتیجه تنظیم صحنه برای هند به عنوان یکی از مهمترین و با حساب دانش اقتصاد جهان است.

بزرگ ترین سازمان قادر به کار موثر قبل از Covid-19 همه گیر زده و ما غافل. در حال حاضر در جدید “عادی” را به عنوان ما آن را تکنولوژی و دیجیتالی در حال تکثیر به طور گسترده و سازمان هایی که تا کنون بیشتر یا کمتر راحت با روش کار پروتکل در حال حاضر سرمایه گذاری در تکنولوژی به شدت به دلیل مزایای ذاتی در sprucing تا کار بازده.

علاوه بر این در زمان های عجیب و غریب برای متفاوت abled. نه می تواند آنها ثبت نام خود را در مدارس و کالج های آموزش و پرورش به دنبال, و نه می تواند آنها زمین مناسب شغل پرداخت. حتی اگر آنها قادر به سرزمین شغل محل کار هستند بیشتر از نه انطباق کافی و عدم وجود زیرساخت های اساسی.

هر چند دولت مرکزی و دولت در حال تلاش برای رسیدگی به وضعیت کارگران مهاجر از طریق طرح های مانند MNREGA و غیره بسیاری از کارگران قادر به پیدا کردن شغل و ترتیب مناسب برای دو وعده غذا در روز. در حالی که سازمان های دولتی و غیر دولتی در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت در ارائه مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی مانند ماسک PPE کیت و عفونی به کارگران در درب خانه خود بسیاری از نهادهای دیگر در حال کمک به مردم مقابله کردن با نا بی سابقه و فرار بار از طریق سازماندهی آموزشی و کارگاه های آموزشی در سراسر سلامت روان, کاهش استرس کلاس و فعالیت های دیگر برای رسیدگی به مسائل مرتبط با سلامت و دغدغه های مردم ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de