فروشگاه شروع به بازگشایی در آلمان

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

برلین—خریداران flocked به فروشگاه های سراسر اکثر ایالات آلمان روز دوشنبه به عنوان صدراعظم آلمان هشدار داد که خروج مستندات بیش از حد سریع می تواند به خطر اندازد کشور پیشرفت در محدود کردن این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که از دولت آلمان هفته گذشته گفت: این امر شروع tiptoeing راه خود را به اقتصادی نرمال به تدریج شروع مجدد کسب و کار در این هفته که بسته شد توسط یک monthlong مستند. برای اولین بار در خط مغازه های کوچکتر است که می تواند در حال حاضر بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دقیق بهداشت قوانین و پادمان در محل قرار داده برای جلوگیری از تجمع جمعیت.

دولت تاکید کرد که آرامش نداشت مجوز برای متوقف کردن تمرین های اجتماعی-فاصله اقدامات که هنوز اتصال مبادا عفونت نرخ شروع دوباره رو به افزایش و نیروی تازه ای مستند.

“ما نباید اجازه می دهد خودمان را برای یک دوم به توان آرام به یک احساس امنیت کاذب” خانم مرکل روز دوشنبه گفت:. تاثیر تدریجی reopenings قابل مشاهده خواهد بود و تنها در دو هفته خانم مرکل هشدار داد, اصرار شهروندان و دولت هوشیار باشند و منظم. “ما نباید فراموش کنیم که ما هنوز در ابتدای این بیماری همه گیر” او گفت:.

آنچه که در مورد کوروناویروس | en Español

آلمان شده است در امان مرگ بالا عوارض دیده می شود در شمال ایتالیا یا ایالت نیویورک است. آن را هرگز به طور کامل تعطیل اقتصاد خود را ترک کارخانه های رایگان به کار گیرند و بر خلاف فرانسه و یا ایتالیا ادامه داد: اجازه می دهد تا شهروندان برای رفتن برای پیاده روی در خارج. از بعد از ظهر دوشنبه و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد آلمان تا به حال 146,293 تایید Covid-19 موارد و 4,683 مرگ و میر حدود یک چهارم از تعداد تلفات گزارش شده در فرانسه است که مشابه تعداد موارد تایید شده.

آلمان خرده فروشی فدراسیون Handelsverband Deutschland گفت: این انتظار می رود ترافیک پا به سطح شیب دار تا به آرامی با توجه به محدودیت ایمنی قرار داده و در مغازه ها. چندین مغازه داران گفت: آنها غافلگیر حضور و غیاب.

“این نشان می دهد که مردم نبوده است برای خرید یک ماه من به فروش می رسد بیش از به طور منظم دوشنبه گفت:” جنس زنبق و سوسن Hilbig صاحب یک فروشگاه لباس در کلن.

یک بنر خواندن ‘ما هستند! خوب برای دیدن شما دوباره!’ آویزان دوشنبه در یک فروشگاه در لودویگزوبورگ آلمان.

عکس: توماس Kienzle/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خانم Hilbig گفت که او نگران بود که بازگشایی ممکن است که کمی بیش از حد سریع. او مجاز است اجازه دهید به پنج نفر به فروشگاه خود را در یک بار, اما در حال حاضر او ترجیح میدهد به آن را محدود به سه.

“این خواهد بود دراماتیک اگر این منجر به افزایش در عفونت و پس از آن ما مجبور به دوباره,” او گفت:.

این کشور در 16 ایالت متفاوت است به طور گسترده ای در اجرای آنها از بازگشایی طرح با برخی از ایالت ها اجازه می دهد مراکز و فروشگاه های مبلمان برای راه اندازی مجدد در حالی که دیگران هنوز در حال ممنوع کردن آنها. دقیق بازگشایی تاریخ و اقدامات ایمنی نیز متفاوت است از یک حوزه قضایی به بعد.

در مرکز شهر فرانکفورت در روز دوشنبه بعد از ظهر خطوط تشکیل شده در خارج برخی از فروشگاه ها که محدود کردن تعداد خریداران مجاز در داخل به عنوان چند به عنوان چهار. کارکنان ایستاده در درب, درخواست مشتریان برای ضد عفونی کردن دست خود و ارائه دستکش یا ماسک.

بزرگ مد های زنجیره ای و فروشگاه ها و کافه ها در Zeil یکی از آلمان شلوغ ترین خرید بلوارها بسته باقی ماند. مردم سرگردان در خیابان و نشسته بر روی نیمکت لذت بردن از آفتاب بهار. تعداد بسیار کمی از عینک و ماسک.

Paul Christoph مدیر ویندزور, فروشگاه مد, گفت که او برطرف شد به بازگشایی پس از 4½ هفته مجبور به بسته شدن. اما کسب و کار بود و نور در روز دوشنبه و آقای پاول گفت که او تا به حال کمی کاهش می یابد خود را باز ساعت. کارکنان ماسک عینک و این نیز ارائه شده به مشتریان. در حال تغییر اتاق شد ضد عفونی اغلب.

در هامبورگ مرسوم Schanzenviertel نینا هابیل گفت: مشتریان به طور منظم flocked به او لباس, فروشگاه لباس, Inlove به عنوان به زودی به عنوان آن را باز کرد دوشنبه. اما بدون گردشگران و مشتریان از شهرستانها اطراف او شک و تردید او قادر خواهد بود برای رسیدن به فروش سال گذشته, او گفت:.

در هاینزبرگ یک منطقه در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شده است که یکی از بدترین ضربه توسط ویروس, Theo Jansen شک و تردید بود مردم می خواهید برای خرید مبلمان در آب و هوای فعلی. اما در کمال تعجب اولین روز شلوغ تر از او انتظار می رود در فروشگاه, Möbel یانسن. بر خلاف سایر ایالت نوردراین وستفالن است که اجازه می دهد فروشگاه های مبلمان برای باز کردن بدون در نظر گرفتن اندازه آنها است.

قوی شروع به او گفت: به او می دهد امید برای ماه های آینده. “مردم احتمالا نمی خواهد رفتن به تعطیلات این سال, اما ممکن است به جای صرف بهبود خانه های خود آنها را مجبور به صرف زمان زیادی است.”

ارسال به اموزش در بندر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>