توقف گستاخ بی دقتی اجازه ندهید مراسم عروسی منجر به مجالس ترحیم

جماعت مذهبی, همایش, ورزشی, حوادث, کاباره ها, مراسم تشییع جنازه… یک انسان کامل انواع برنامه های اجتماعی به اثبات رسانده اند superspreaders از رمان coronavirus. به عنوان تحقیقات توسط دیلون Adam et al تاکید قبلی شیوع SARS-CoV و MERS-CoV نیز مشخص superspreading حوادث. بنابراین ضروری استراتژی خروج از مستندات است ادامه داد: تعلیق شلوغ گردهمایی که حمل به صورت تصاعدی بالاتر خطر انتقال ویروس است. و عروسی که در آن یک گروه از مردم به ماندن شلوغ در داخل تنظیمات با تهویه ضعیف برای هفته ها در پایان است که به ویژه آسیب پذیر است. به تاکید جلوگیری از superspreading حوادث واقعا می تواند یک راه طولانی در حاوی Sars-CoV-2.

زندگی می رود, مردم می گویند. و در واقع آن را باید بروید. تولد و عروسی و سالگرد … ما نباید متوقف تجلیل از آنها. تا زمانی که یک واکسن در دسترس است به ما و هیچ کس نمی تواند با قطعیت بگوید که خواهد شد که ما نمی توانیم تعلیق این پیوند عاطفی رویدادی که هسته به ما انسان شویم. اما آن را به خاطر داشته باشید که حتی کسب و کار و حمل و نقل عمومی و دولت ها عامل فیزیکی فاصله. مطمئنا بیشتر شما و عشق خانواده خود را بیشتر به شما می خواهید آن را سالم و امن است. پس چرا شما لاس زدن با ویروس غیر مسئولانه و قرار دادن همه آنها در خطر است ؟ اما این دقیقا همان چیزی است خانواده بزرگ تجمعات در مورد در حال انجام همه گیر. بیشتر پف کرده و بی شرمانه عروسی, بالاتر از شانس آن را در برخی از مجالس ترحیم.

دو غم انگیز نمونه شده در اخبار این هفته است. در ابتدا یک داماد کار در Gurgaon سفر به پتنا برای عروسی خود را در اواسط ماه ژوئن دعوت بیش از 350 نفر جلو رفتم با این همه حتی اگر او ناخوش درگذشت چند روز بعد و پس از آن بیش از 100 نفر از مهمانان را آزمایش مثبت است. آن را مانند خانواده نمی دانم به اندازه کافی نگران آن است که داماد شد در حال اجرا در درجه حرارت بالا در روز عروسی, اما آنها به او پاراستامول و “دعا آن است که آن Covid عفونت”. آنها دعوت شده مشکل است. آنها در معرض خطر زندگی همه خانواده و دوستان خود. سرزنش دولت به عنوان آزادانه و شایسته به عنوان ما غیر مسئولانه اقدامات فردی را کار دولت است که بسیار سخت تر وقتی که می آید به کنترل بیماری – حتی اگر حالت ایده آل خواهد بود قادر به جلوگیری از چنین سر می برند و آشکار حوادث در وهله اول.

مورد دوم شامل اسراف عروسی در بیلوارا نیز در اواسط ماه ژوئن. پس از آن نه تنها بیش از 15 نفر یافت می شود Covid مثبت 58 بود به قرنطینه در دولت امکانات و داماد جد در نهایت درگذشت. در غیر معمول مجازات FIR متهم داماد خانواده از نقض پروتکل های ایمنی تحت راجستان بیماری های همه گیر و ملی مدیریت بحران عمل می کند و آن نیز جریمه تومان 6.26 لاخ, در علاوه بر این به آن دستور داده شده است برای پرداخت هزینه های درمان از آلوده هزینه های سازمانی قرنطینه ویروس, تست و آمبولانس. البته آن را نباید مجازات مالی برای جلوگیری از چنین رویدادی است. به تکرار نگرانی برای ایمنی از خانواده و دوستان به اندازه کافی باید از یک عامل بازدارنده. که در آن آن است که دولت باید در واقع اقدامات دشوار است. در این مورد این رویداد و حتی بیشتر رسوا داده که بیلوارا شده است مبارزه با نقاط.

به عنوان نخست وزیر در سخنرانی خود به ملت جلوتر از باز کردن 2 مقررات باید به دنبال با همان جدیت که در طول مستند. مقررات مجوز بیش از 50 نفر در مراسم عروسی و بیش از 20 در تشییع جنازه. حتی این باید با اقدامات ایمنی – از ماسک به sanitizers و مطلوب فیزیکی فاصله. اجازه دهید شادی لحظه ای نمی تواند در هزینه های بیماری و یا مرگ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de