توقف حملات بر سلامت کارگران آنها sap هند علیه Covid-19

در اوایل در هند جنگ علیه Covid-19 متعدد وجود دارد حوادث جوامع مسکن و صاحبخانه درخواست پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی به تخلیه ملک است. این رزمندگان خط مقدم که همه ما انتظار داریم تا ما را نجات دهد از این بیماری همه گیر است که در ماموریت خزش در سراسر کشور است. اذیت و آزار آنها و خانواده های آنها در زمانی که ملت باید پیوستن به تقویت روحیه آنها نامعقول است. بنابراین آن است که واقعا خوش که استرن پیام از دولت های مختلف به نظر می رسد که بازداشت بالا روند.

یک دولت ماهاراشترا دایره به عنوان مثال گذاشته که “همه شهروندان باید روی چیزی حساب کردن این مهم نقش پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی در حال بازی در چنین بار تلاش. خدمات خود را باید اذعان کرد و مردم باید گسترش همه حمایت و همکاری با آنها.” همچنین هشدار داده است که هر مالک یا مسکن جامعه یافت می شود درخواست پرسنل پزشکی به تخلیه خانه خود را جرم جنایی تحت پزشکی عمل می کنند.

متاسفانه حتی بیشتر نگران کننده روند پدید آمده در این هفته که در آن سلامت کارگران در واقع جسمی تهدید در این دوره از کار خود را – حتی به این کار می شود مهم تر از همیشه به عنوان عفونت گسترش برداشت تا سرعت و عبور از 2500.

در Indore, Madhya Pradesh دو زنان پزشکان که رفته بود آنجا برای شناسایی اعضای خانواده از یک مرد که درگذشت Covid-19 بودند تعقیب توسط یک صد قوی و اوباش. باید تاکید کرد که تماس با ردیابی مانند پزشکان درگیر در حیاتی است به سرعت گسترش عفونت به خصوص در محلات متراکم مانند کسانی که در ایندور گزارش شده است که بیش از 75 مورد. آشا کارگران مورد حمله قرار گرفتند در بنگلور تحت شرایط مشابه است. در Munger, Bihar در پاسخ سریع تیم حلیم با سنگ. در حیدرآباد بیمارستان پزشکان گزارش حمله توسط اعضای خانواده از یک Covid-19 بیمار که درگذشت. این رفتارهای غیر قابل قبول. آنها باید با دقیق و سریع عمل پلیس.

جلوگیری از سلامت کارگران از جمع آوری داده ها را به طور جدی صدمه دیده هند توانایی شکست Covid-19. همچنین باید تاکید کرد که خبر جعلی است که به ایفای نقش در این حملات است. به عنوان مثال در ایندور مورد واتساپ ویدئوها ادعا که مسلمانان در حال دور گرفته شده و با تزریق این ویروس گزارش شده است. مقابله با اطلاعات غلط است که بخش مهمی از حفظ سلامت ما کارگران امن و در وظیفه.

دفعات بازدید: همچنین: 50 حمله آشا کارگر در Covid-19 وظیفه در بنگلور; پنج دستگیر

دفعات بازدید: همچنین: Braveheart پزشکان مسواک کردن حمله در ایندور, بازگشت به Tatpatti Bakhal برای غربالگری خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>