هنوز معاملات با پول نقد ؟ دیجیتال karona!

اگر وجود دارد یک مورد که ما در رسیدگی به هر روز است که دست به دست می شود و یکی است که ما اساسا استفاده از آن را برای ما در زندگی این است که پول نقد. از خرید مواد غذایی به پرداخت پول برای ما و امکانات ما نیاز به پول است. فیزیکی پول نقد است که استفاده از دستی بودن که شامل نیست به نگرانی برای اتصال به شبکه های دیجیتال مانند پرداخت رسانه. گذشته 15 روز همه ما با وسواس مطابق با اصول بهداشتی دست ما در هر حال حاضر و پس از آن که در واقع یک عمل خوب است. اما چگونه بسیاری از ما می دانیم که یکی از چیزهایی که دارای بالاترین پتانسیل بودن میزبان به میکروب آن چیزی است که ما از صمیم قلب – ؟ بانک ها شروع به استفاده از دستکش برای رسیدگی به پول نقد. آنچه در مورد ما ،

نه وجود دارد بسیاری از گزینه های برای مقابله با #DirtyCash. جدا از معایب خاص خود را از مستعد ابتلا به ” اشک و می پوشد و نما در معرض خطر دزدیده شدن و یا از دست رفته فیزیکی و نقدی بودن پتانسیل رسانه برای انتقال ویروس ساخته شده است که وظیفه پیدا کردن یک جایگزین فوق العاده مهم است. در حالی که Whatsapp تصویری از یک مرد اتو نقدی در تلاش برای استریل نقدی ویروسی رفت و آن را عملا غیر ممکن به آهن ما نقدی هر بار قبل از استفاده از آن. یک گزینه این است که هر چند به نوبه خود به دیجیتال پرداخت. دلگرم کننده توجه داشته باشید این است که بسیاری از فروشگاه های آنلاین در حال حاضر غیر فعال پول نقد در تحویل و اصرار دیجیتال پرداخت.

وجود دارد برخی از چالش های مرتبط با دیجیتال پرداخت. اگر وجود دارد نگرانی در مورد وجود تعداد گسترده ای از مردم بدون فن و دانش به کار پرداخت سیستم عامل وجود دارد برابر با نگرانی برای تعدادی از مسائل مربوط به پرداخت دیجیتال مانند; اشتباه, اعتبار, تقلب های معامله شکست اما حساب بدهکار اتهامات و هزینه ، در حالی که اولین نگرانی این است که بیشتر یا کمتر حل و فصل اجرای Adhaar مبتنی بر پرداخت از طریق بانک Mitras/ بانک خبرنگاران تقلب مربوط به معامله آنلاین دیده است نرخ هشدار دهنده افزایش دهد. سن توصیه نمی های شخصی و حساب های مربوط به جزئیات هنوز هم به نظر می رسد به خطر بیافتد. در مورد مسئله معکوس برای معامله, شکست, موسسات مالی از جمله پرداخت سازمان باید در جهت حل و فصل آن در یک مقدار سریعتر زمان برای پرداخت دیجیتال در نظر گرفته شود بدون شک نحوه پرداخت برای همه است.

مزایای دیجیتال پرداخت که آن را سریع, آسان و راحت است. رفته اند روز هنگامی که کارهای ساده مانند ارسال پول و یا خودروی تعادل در زمان ساعت در صف ایستاده است. در حال حاضر آن است که فقط با یک کلیک دور. پست demonetization تعداد زیادی از مردم امید بستن دیجیتال معاملات به صورت نقدی چند برابر افزایش یافته است. در حال حاضر ما باید زیرساخت های مالی به پرداخت تقریبا همه چیز را از طریق آنلاین/دیجیتال معاملات. استفاده گسترده از دیجیتال پرداخت و ما کاهش وابستگی به پول نقد خواهد شد در نهایت روشن کردن به حد بانک مرکزی بار چاپ, گردش, recollecting و ذخیره سازی یادداشت ها است که شامل استفاده از منابع گسترده.

مزایای دیجیتال بانکی دور اضافه وزن و چالش های آن. آن است که تنها انتظار می رود که این رسانه از معامله را ببینید گسترده تر استفاده و پذیرش در این روز آمده است. به عنوان کشور تلاش می شود کمتر نقدی در جامعه وجود دارد هیچ جایزه برای حدس زدن آنچه جایگزین است. توجه به وضعیت حاکم در اطراف ما زمانی که همه چیز و هر چیز باید به بررسی وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون برای جلوگیری از معاملات نقدی. اگر شما با احتیاط از دریافت و پرداخت یادداشت و اگر شما می خواهید امن و امن معاملات دیجیتال karona!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im