ننگ جهش ژنتیکی سریع: آن چفت و بست به ما آخرین ترور. معمول سپر بلا و بیشتر بیدار ما گله حمله-غریزه

سیگما/ ننگ. هر دو از یونانی. اولین 18 نامه ای از مدرن آن الفبا که در مورد پایین تر و آمار نشان دهنده تنوع در داده مجموعه ای از داده ها است. دوم می آید از باستان نام تجاری علامت در برده و یا جنایتکاران.

جک ولش ساخته شده شش سیگما aspirational مجموعه ای از تکنیک ها و ابزار برای بهبود فرایند است. ننگ این است که هیچ انحراف و همیشه عقب. تاریخ طولانی خود توسط pocked با حدت و نه فقط بی معنی اما معکوس.

چاد کرو

چه در مورد رمان coronavirus بود برای قرن های جسمی ، اجتماعی ، روانی و اقتصادی ضربه روانی کسانی که نمی تناسب موقعیت های تبلیغی بر ترجیح جنسی و بعد از آن اچ آی وی-ایدز مبتلا. چرا هیچ چیز تغییر کرده است ؟ چرا که طبیعت انسان است infuriatingly ملعون. و از آنجا که ما همیشه نیاز به کسی برای نفرت به ‘دیگر’ به پروکسی خود ما ناامنی است.

ننگ اپیدمیولوژی ثابت است. این شروع می شود با جهل ایده آل باتلاق ترس به چرک; بالن به وحشت و در نهایت جهش ژنتیکی به آن سخت ادم خسیس و پست. اما آنچه بهانه ما در سال 2020 با آن بیش از حد اطلاعات موجود در یک کلیک کنید و یا حتی محوری بر ما خواسته نشده? در واقع این مشکل است. ‘کمی دانش” استفاده می شود ‘یک چیز خطرناک’. معلوم است که اطلاعات غلط و دروغ بدتر و ما به آنها سرایت بدون مجازی hazmat کت و شلوار. این اولین بار است که همه گیر در رسانه های اجتماعی. WhatsApp Univ است دامن زدن به حتی بیشتر ویروسی panicdemic, stigmatising تمام جوامع است.

این Tablighi سندرم شد بارز ترین و به پایان رسید با یک کنترل از راه دور یوسف نان والا از دست دادن امرار معاش. در حال حاضر بیحس کننده مبارزه lakhs از کارگران مهاجر و سقوط کودکان در نهایت شرمنده سیاسی وجدان, اما آنها هنوز هم مارک به عنوان پتانسیل فوق العاده پخش’ را تکذیب کرد و عاطفی یاری از دولت خانه خود را. در واقع هر فرد آلوده است و نجس. تعصب دره در معرض خطر است. برای گروه به عنوان افراد آن را بسیار آسان تر به ضربه آنها را زمانی که آنها را به پایین.

SARS-CoV-2 اضافه شده است خود را مشخص سنبله به ننگ. برای اولین بار battlers نیز تبدیل به دشمن. پزشکان و پرستاران خط مقدم سلامت و بهداشت کارگران, پلیس slaving selflessly هستند به شدت مانع از ورود مسکن خود را بلوک. روانپزشک Kawas Chavda که crusaded در برابر گور کلاله متصل به بیماری های روانی و همجنسگرایان است خشم جدید با تبعیض: “مقامات نمی توانند بگویند شما می توانید تصور کنید که ترس از همسایه ها.’ نه آقا هیچ توجیه ضرب و شتم پزشکان. لطفا تصور کنید به جای این فاجعه اگر این سربازان شجاع گفت: “به جهنم با شما. ما را متوقف تحت چنین مشکلات اگر این چیزی است که ما در عوض دریافت کنید.'”

این احتمال را نشان می دهد ‘گل به خودی در طبیعت’ از ننگ. این اهریمنی از Covid-19 ساخته شده است که بیماران و بستگان خود برو “زیرزمینی” راه کارگران جنسی را زمانی که آنها ناعادلانه victimised در زمان HIV. این نه تنها مانع خود را آزمایش و درمان, اما طول می کشد این بیماری عمیق تر به جامعه است.

اما چرا این دیو-fication از Covid? این اطمینان بازیابی رای و هیچ یک از ویرانگر عفونت های فرصت طلب تمام عیار ایدز است. و نه اخلاق waded در بر خلاف holier-than-thou محکم از HIV. مگر, البته, شما می بینید همه گیر به عنوان خشم الهی در برابر ما باید جهان را cavalier افراط. این تفاوت است که این ویروس جدید را بی رویه حمله. آن را نقض کرده هر کمربند sanitaire کلاس, طبقه, kaum, جنسیت; ما نیست که به افراط در روابط جنسی به ویروس ما فقط باید به لمس یک دکمه lift.

اضافه کردن داستان های ترسناک از مراکز قرنطینه و مردم در حال فرار از آنها. میشل فوکو منی “جنون و تمدن’ نشان داد که ننگ در برابر بیماری که تکامل یافته از ترس از حبس تا پس از آن SOP برای برخورد با بیمار روانی. از آن خواهد شد burgeoned با ما جدیدترین تبعیض است. که هشدار داد که توده اختلالات اضطرابی است. خودکشی traumatises خانواده ننگ تاب چاقو عمیق تر.

پرواز ما غریزه بوت به همان اندازه ترس از عفونت تکامل واکنش به نام “انگلی اجتناب’. فرد با خانه قرنطینه مهر می شود موصی له از ‘آن’ از قدیم مجبور به حلقه یک زنگ هشدار و گریه, ‘نجس! نجس!’

ننگ است که ریشه در قدرت است. این کلیسا یک بار ساخته شده سوگندی از آن دولت هنوز هم استمرار آن است. Soumitra Pathare مدیر پونا بزرگترین مرکز سلامت روان, حقوق و سیاست, نقاط به قانون ازدواج هندو است که کاهش یافته است صرع و جذام به عنوان زمینه ای برای طلاق اما حفظ بیماری های روانی. “به ننگ ما باید اول تمرکز بر تبعیض است که قابل مشاهده و قابل مشاهده و قابل اندازه گیری و regulatable. دادگاه عالی دهلی را بکشید تا دهلی خدمات قضایی برای امتناع از یک نامزد که کاربردی تحت ‘معلولیت’ گفت: ‘روانی’ به حساب نمی. تامیل نادو دستگیر صاحب نانوایی که حاضر به استخدام یک مسلمان. پلیس می توانید همین کار را با کسانی که در محرومیت و یا حمله به کسانی که مبارزه Covid.”

این ویروس ممکن است undiscriminating اما ما نیست دست زدن به آن, آیا شما مقایسه فقیر و کارگران مهاجر با ممتاز رشته گروه یا اریب استفاده از ردیابی دیجیتال. UNHRC اتحاد قرمز-پرچم ‘در سمت تیره تر از بیماری آن گرایش به تشدید نفرت و طرد’. شما می توانید مطمئن باشید که بازی uncharted waters از خود ما جدید بیش از حد نرمال خواهد بود ننگ آلوده در برابر معمولا مستعد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>