Steelmakers’ بدترین رکود در یک دهه دیده می شود بدتر

یک کارمند در رودخانه جراحی بررسی درجه حرارت فلز مذاب در آسیاب Osceola, ارک., تسهیلات.

عکس: هوستون Cofield برای وال استریت ژورنال

ایالات متحده شرکت های فولاد در حال کاهش تولید برای مطابقت با یک سقوط شدید در تقاضا ناشی از تولید کنندگان معطل ماندن گیاهان به سرعت coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده در صنعت فولاد کاهش یافته است به شدید ترین آن رکود پس از بحران مالی 2008. ایالات متحده جراحی Corp. ArcelorMittal و دیگر steelmakers تشدید پشت خروجی و ریختن کارگران پیش بینی است که سفارشات و قیمت بیشتر سقوط خواهد کرد.

ایالات متحده آمریکا آسیاب عامل در 56 درصد از ظرفیت پایین از 80 درصد در سال 2019 با توجه به آمریکایی انستیتو فولاد و آهن و تولید فولاد در سراسر کشور به یک سوم کاهش یافته است در سه هفته. نقطه ای-قیمت بازار داغ-نورد حلقه ورق فولاد $485 تن خاموش 18 درصد از یک ماه پیش و پایین نزدیک به نیمی از بالا اخیر در جولای 2018.

“ما در را برای سوار خشن گفت:” بیل داگلاس یک رئیس جمهور منطقه ای Lex گروه جراحی توزیع کننده در ایلینوی. “وجود دارد که هیچ کس را بی ریا.”

مدیران صنعت و تحلیلگران انتظار دارند تولید را رها حتی به عنوان تولید کنندگان بازگشایی گیاهان. بالا در انبارهای توزیع خواهد شد به احتمال زیاد کشیده شده را قبل از شرکت ها در محل سفارشات جدید گفت: کردیت سوئیس, که انتظار ورق-فولاد تقاضا به افت 50% در سه ماهه دوم از یک سال پیش.

زمانی که سفارشات را انتخاب کنید تا مدیران انتظار می رود که کسب و کار صرف خواهد شد کمتر و نرخ بیکاری بالا خواهد وزن در تقاضا برای خودرو های ساخت و ساز مواد و تجهیزات انرژی. این صنایع به حساب 82% داخلی ورق-مصرف فولاد با توجه به بازار مشاور فلز Strategies Inc.

“سه بازار سقوط تخت در چهره خود گفت:” دیوید گیج کننده ارشد اجرایی از رودخانه جراحی LLC در آرکانزاس است. ایالات متحده جراحی خریداری یک سهم از 50 درصد رودخانه بزرگ در سال گذشته با یک مهلت 2023 به خرید باقی مانده به اشتراک گذاری 700 میلیون دلار. ایالات متحده جراحی مدیر عامل دیوید ریس جاده شوید توصیف کرده است کسب عنوان شرکت برتر استراتژیک در اولویت است. یک سخنگوی گفته شده است وجود دارد هیچ تغییری در خرید برنامه.

ArcelorMittal ایالات متحده جراحی و کلیولند-صخره Inc., که قبلا شناخته شده به عنوان AK فولاد به شدت وابسته به خودرو-صنعت مشتریان. یک ماه از idled تولید خودرو در سراسر ایالات متحده هزینه خواهد شد صنعت فولاد حداقل 1 میلیارد دلار درآمد فلز استراتژی برآورد شده است. توفنده و قیمت نفت دلسرد frack-شرکت حفاری از شروع حلقه چاه جديد. تعداد چاه جدید آغاز شده در آمریکا به پایین است که 48 درصد از یک سال پیش و 27 درصد پس از پایان ماه مارس.

ایالات متحده جراحی idled حدود دو سوم از آن در کسب و کار لوله در ماه مارس بسته شدن گیاهان در تگزاس و اوهایو. در طول دو هفته در ماه مارس مشتریان از کره جنوبی SeAH جراحی Corp. لغو سفارشات برای 25,000 تن لوله گفت: Kirk موری شرکت ایالات متحده مدیر کل.

“ما لوله موجودی است در حال حاضر گسترده,” او گفت:. تقاضا شده بود ضعف برای یک سال قبل از سقوط بازار است. SeAH هفته گذشته گذاشته حدود 30 از 250 کارگر در آن هوستون کارخانه لوله.

“بیشتر وجود دارد در تلاش برای آمدن” آقای موری گفت. “این است و نه دور.”

آمریکا جراحی شد که ضبط ضرر و زیان قبل از ناگهانی رکود در بازار فولاد شده است یکی از تهاجمی تر steelmakers در کاهش هزینه ها. ماه گذشته این شرکت تقلیل سرمایه خود را-صرف بودجه در این سال به $750 میلیون از $875 میلیون برای حفظ پول نقد. آن را به طور نامحدود به تعویق افتاد $1.2 میلیارد دلار در ارتقاء به خط نورد فولاد در آن آسیاب در نزدیکی پیتسبورگ که شامل $200,000 برای زغال سنگ-کک کارخانه شده است که در این سایت از دو آتش سوزی در سال های اخیر شده است و جریمه های زیست محیطی تنظیم برای انتشار موارد نقض.

بهبود در آسیاب در گری, Ind., نیز متوقف شد و ایالات متحده فولاد است idled کوره های انفجار در ایلینوی و ایندیانا و میشیگان که حساب برای نیمی از این شرکت ظرفیت را خام جراحی. با کمتر کوره های انفجار در حال حاضر ذوب سنگ آهن این شرکت همچنین idled یکی از معادن سنگ آهن در شمال مینه سوتا است.

ایالات متحده فولاد ArcelorMittal و شرکت های دیگر است که تکیه بر كار فشرده و کوره های انفجار تمایل به رنج می برند بیشتر در بازار به دلیل رکود خود را آسیاب پر هزینه هستند برای حفظ و حتی زمانی که زغال سنگ سوخت کوره ها idled و تولید فولاد را کاهش داده است تحلیلگران می گویند. الکتریکی کوره های جدیدتر در آسیاب عمل توسط رقبا از جمله Nucor Corp. و جراحی Dynamics Inc. می توان به سرعت متوقف شده بالا یا پایین و کار با کارگران کمتر.

قبل از رکود Nucor فولاد پویایی های بزرگ رودخانه جراحی و دیگر شرکت ها در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن حدود 8 میلیون تن جدید فولادسازی ظرفیت از کوره الکتریکی تا سال 2021. که آیا افزایش داخلی ورق-فولاد عرضه حدود 10% قبل از رکود اقتصادی است.

Nucor و رودخانه بزرگ می گویند که آنها تغییر نکرده اند برنامه های خود را. جراحی پویایی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. استرالیا BlueScope جراحی Ltd. در اوایل این ماه گفت: این تاخیر در گسترش آن در اوهایو آسیاب برای حفظ پول نقد. اضافه کردن بیشتر جراحی به ضعیف بازار را پایین نگه دارید در حال حاضر افسرده قیمت ،

“ما به اندازه کافی کوچک و زیرک به اندازه کافی برای مانور را از طریق بار دشوار” بزرگ رودخانه جراحی آقای گیج کننده گفت.

نوشتن در باب Tita در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>