-اقامت در هند

پس از حرکت است برداشت تا در “ساخت در هند”، این بود که آمده است. این دو یا سه بیانیه ی کلمه ای که مردم با زیر و رو کردن های بزرگ، در لحظه ی مناسب تاریخ، برای مبارزات شان، صحبت می کنند، انگیزه و نقطه عطف جوامع و ملت ها بوده اند. کلمات معروف تیلاک را به یاد داشته باشید، هنوز هم تا این قدر درست است، هنوز هم خیلی سرحال است. “ترک هند” از ماهاتا، پادشاه جونیور “ما باید غلبه کنیم”. من به طور مشخص صحنه ای از “گاندی” اتنبورو را به یاد دارم. یک تیلک ارشد، ملاقات با یک بار-ات-قانون مشهور جهان، ام کی گاندی، گفت: “موهان داس، من خیلی خوشحالم که لباس کاتیاوار خود را پوشیده اید”. مردی از عقل تیلاک می توانست بخواند، که مردی را دیده است که امپراتوری امپراتوری را تکان خواهد داد.

“اقامت در هند”، راه من درک می کنم، بیشتر به روح فرهنگ هند، نخبگان تحصیل کرده، جاه طلبی برای نوآوری، از حضور فیزیکی واقعی است. این یک دیکتاتوری یا مانع از کسانی که به دنبال فرصت های خارج از کشور نیست. این یک اعلامیه از روند و تجارت است، واحدهای تولیدی شما باید خود و اجرا با نوآوری خود را است. به یک ترتیب، اولین سلام به کسانی می رود که با هم دعوا می کردند، با استانداردهای جهانی رقابت می کردند، و رفاه را به کشورهایی که در آن ها زندگی می کنند، اضافه می کرد، و منبعی برای سقوط حتی برای FDIs های کوچک هستند.

هند دارای بزرگترین دیاسفر در خارج از کشور، بیشتر در آمریکا است. هندی ها ۱.۳٪ از کل جمعیت آمریکا را تشکیل می دهند. بعلاوه، 8 درصد از شرکت های با تکنولوژی بالا توسط هندی ها راه می بیند. مجموع ارادت توسط سرخپوستان خارج از کشور، NRIs، عظیم 800bn دلار در سال 2019 بود. تعریف شامل آنها در “اقامت در هند”!

به نظر می رسد که این غریزه تا حد ایجرقه ای از موضع تهاجمی سازمان ملل توسط چین توضیح داده شده است. بدون شک آنها دارای نیروی کار منظم (چیزی برای یادگیری) ، فن آوری خود را به قیمت های کاهش- کاهش گلو نمی شود. اما آنها “کمربند” را خیلی زود محکم کرده اند، و هیچ تضمینیا جبرانی را در صورتی که یکی از skids در “جاده” نشان داد. ما از روشی که اقتصاد خود را بنا کرده اند قدردانی می کنیم. تفاوت این است که در هند دموکراتیک، PM نمی تواند لایحه ای را برای یک عمر پستی تصویب کند. با همه گیر شدن Covid، رشته های کیف پول تنگ، نیاز به تولید اشتغال با حداقل حاشیه سود، حتی ممکن است کار کردن امتیازات جذاب است.

تصور کنید، حتی اگر کمتر از 1/3 rd تولید آمدن به هند، “اقامت در هند”، جسمی، مالی، روح حکیم، گزینه مردم ممکن است شروع به تعویض ذهن روشن خود را بیش از حد است.

بهتر است سرمایه گذاری در “شرط”، از به زیر “بدهی” می شود زیر دوده شود!

فرصت هایی که ممکن است در حال حاضر باز شود، که ممکن است بعداً سرمایه گذاری شود تا سرمایه گذاری های فنی و صنعتی، صنعتی سازی کشاورزی باشد. ابزار بهتر، دانش بهتر از طریق ماهواره های سطح آب های زیرزمینی. کم انرژی تراکتور و برداشت کننده. انبارداری برای ذخیره سازی محصول 15 درصد از آن به طور متغیری توسط باران از بین می ره. گیاهان اولیه برای استخراج آب میوه باغ، دادن کشاورز برخی از بخش پاداش از نیمه تمام به جای قیمت تخت یک محصول خام است.

مثال درخشان ی از Amul، تقریبا در آستانه خراش و بعد از آن تثبیت در بازار جهانی، در حال حاضر میلیون ها نفر از کاربران در خارج از کشور، هندی ها قطعا.

استدلال ماندگار که بستنی Amul محصول شیر است، و بنابراین معاف از excise، در مقابل Kwality-والمارت، ساخته شده از روغن گیاهی باقی می ماند. با این وجود، در این کشور بازاریابی می تواند بر روی اثرات غیر چرب کننده شیر گاو-گاومیش انجام شود! ما فقط در مورد “کیسان اکسپرس” ، اختصاص داده شده به حمل محصولات کشاورزی بخوانید. حرکت هوشمندانه ای برای توزیع محصول در بازارهای پرسود، و FCI برای توزیع در مناطق خشکسالی آسیب دیده است. وزیر هوانوردی، آقای Puri می تواند “کیسان هوایی محموله” حمل لبنیات هندی و بسته بندی شده میوه محصولات سازماندهی. اون موقع گاو ها بايد از روي ماه بپرن ظرفیت مسافر یدکی را می توان با تعرفه های باری جبران کرد!

هند Pharma، ممکن است برای کراوات کردن، و من صادقانه امیدواریم که ما و یا سرمایه گذاری مشترک ما عبور پرچم برای اولین بار در مسابقه واکسن. بسیاری از آمریکا به ژنریک های هندی وابسته است و در یک سال انتخابات، مرد بزرگ ترامپ را مجبور به اظهار نظرهای مبهم می کند.

IT، جایی است که سرخ پوستان استعداد طبیعی. Satya Nadella, Sunder Pichai نمونه های درست “اقامت در هند” هستند. با قوانین کشورهای خود، آنها منافع شرکت های خود را اول می بینند، اما دور از بین ملت، و یا سیاست لابی. Covid است مجبور به دور شدن در IT کار می کنند ، با اتصال بهتر است.

بسیاری از آنها با تجربه در حال حاضر القا, ممکن است یک خانه مزرعه دیگر خرید و کار در واحدهای مشابه طراحی شده به عنوان جای دیگر. استخدام جدید می تواند ساخته شده در کابین، و کار با دفتر اصلی. صرفه جویی در پول در املاک و مستغلات، و ممکن است واجد شرایط برای شارژ اجاره بها.

ابزار پزشکی نیاز است. یک هواکش یک ابزار پیچیده است که باید بسیار قابل اعتماد باشد. اما علم موشک نيست یک یا دو مارک اصلی توسط biggies هند، و بازار بسیار زیاد است. چه داخلی و چه بین المللی. استوانه های اکسیژن جامبو همیشه لازم نیست. من اغلب از اکسیژن اكسيژناتورهای فیلتر استفاده می کردم، به اندازه یک سرور خانگی رومیزی تخت. توسط سری لایه های زغال چوب، آن را از بین می برد 80٪ از نیتروژن، دادن بیمار نزدیک به 70-80٪ اکسیژن خالص است. بدون صدا، فقط به صفحه کلید عادی وصل، و ارسال یک بیمار مزمن تنفسی به خانه.

این فقط یک مبهم است که چگونه جهان، حرفه ها، آموزش و پرورش، FMCG و ساخت، از همه مهمتر، اولویت های انسانی باید تغییر کند.

کسانی که به اندازه کافی برای مهاجرت روشن بودند، و خوب کار می کنند، ممکن است به دنبال سرمایه گذاری در کشور خود باشند. من از وطن پرستی یا قربانی کردن صحبت نمی کنم. در هند بمون، از نظر فیزیکی گزینه ای برای تازه واردهایی است که ممکن است در اینجا شرکت کنند، و پروتکل های دولتی را بهتر بفهمند و ثروت یکسانی را به کار ببخشند. با این حال، هیچ سیاست هندی مانع از آنها را از تلاش شانس خود را در جای دیگر.

هر هندی به دیاسپارای مرفه افتخار می کند. و هویت ملت را گسترش می دهد.

وقت کاشتن نهال های یک هند تازه پر جنب و جوش است

“Dil dey to is mizaj ka parvedigar de,

Jo ranj ki ghaDhi bhi Khushi se guzaar de” Daag Dehelvi

…(اگر خدا به یکی دل داد، اجازه بده چنین خلق و خوی هم به او بده

که تصدی درد بیش از حد می گذرد به عنوان یک لحظه از الایج)

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im