در خوش آمدید, اخبار, یکی از سه coronavirus بیماران در کرالا شده است درمان پس از تحت درمان است. توسعه درخواست دولت برای لغو فاجعه وضعیت آن اعمال کرده بود چند روز پیش در نور از منبع چینی شیوع. کرالا قوی سیستم بهداشت و درمان در میان کشورهای هند چیزی بود که نمونه موفق آن مقابله از Nipah شیوع در سال 2018 است. درمان از coronavirus بیمار مؤید کارآمدی عمومی بهداشت و درمان در کرالا است.

این نیز آموزنده برای مقابله با شیوع کروناویروس در سطح بین المللی. وجود دارد در حال رشد درک عمومی که ویروس کاملا کشنده است. که درست نیست. میزان مرگ و میر از بیماری های ویروسی است که هنوز حدود 2% — بیش از 800 نفر کشته شده اند از نزدیک به 40,000 عفونت. و تقریبا همه از مرگ محرومیت دو ثبت شده در سرزمین اصلی چین — فیلیپین و هنگ کنگ هر کدام یک ثبت مرگ است. به علاوه تعداد زیادی از بیماران در چین در حال گرفتن از این بیماری درمان و مرخص شده از بيمارستان ، در فوریه 4, در مجموع 892 coronavirus بیماران بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شده. بله بهبودی از این بیماری بسیار زیاد است ممکن است.

علاوه بر علائم عفونت در کودکان خفیف هستند و بدون مرگ و میر ثبت شده تا کنون. بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت. البته یکی به حفظ حداکثر احتیاط. همه کشورها باید با دقت صفحه نمایش مسافران که از خارج از کشور و احتمالات در محل. بیمارستان ها نیاز به آماده و حرفه ای پزشکی باید بر روی انگشتان خود را. و نیاز به آگاهی و اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک خوبی حفظ بهداشت دست و بی درنگ گزارش به مقامات پزشکی اگر علائم نشان می دهد. اما دیگر از آن وجود دارد بدون نیاز به علت زنگ.

در همین حال مقامات چینی در حال رفتن مایل اضافی برای مبارزه با ویروس. ابزار خود را شامل با استفاده از داده های بزرگ و هوش مصنوعی است. آنها حتی توالی coronavirus ژنوم در زمان ثبت است که حیاتی برای کار کردن رژیم درمان. به منظور حل کمبود منابع پزشکی در ووهان — به کانون شیوع — چین به سرعت در حال احداث دو میدان بزرگ بیمارستان با ظرفیت ترکیبی از 2500 تخت. یکی از آنها بود که در واقع تکمیل شده فقط در 10 روز. درب-به-درب بازدید را شروع کرده اند در ووهان برای اطمینان از هیچ بیمار باقی نمانده است. هفته گذشته ووهان نیز ساخته شده است 11 موبایل کابین بیمارستان است که می تواند ارائه دهد هزاران نفر از تخت به درمان بیمارانی که تست مثبت برای این ویروس اما هیچ علائم شدید.

و به عنوان به خوبی گزارش ووهان و مناطق دیگر با عفونت نرخ شاهد مراقبت دقیق برای اطمینان از ویروس نیست گسترش بیشتر است. با وجود تمام این تلاش ها با توجه به ماهیت این ویروس هنوز به گارد. این یک جهانی بهداشت موضوع است. رئیس جمهور چین در حال حاضر به نام برای همکاری مشترک با دیگر کشورها برای مبارزه با ویروس. چین باید پشتیبانی در این زمینه است و مقامات چینی باید همه کمک آنها ارائه شده — از جمله از تایوان. از آن زمان به طور مشترک مبارزه با این ویروس به خاطر انسانیت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im