متحده سعی کنید مهار مالاریا-احتکار مواد مخدر در میان اثبات نشده Coronavirus سود

آزمایش های بالینی در راه هستند برای تست اینکه آیا هیدروکسی کلروکین می تواند کمک به بیماران مبتلا به کوروناویروس.

عکس: کریگ lassig/ایسنا

متحده در سراسر آمریکا در حال برداشتن گام برای جلوگیری از احتکار قدیمی دهه داروهای ضد مالاریا برای درمان جدید coronavirus تلاش برای حفظ منابع برای سایر بیماران که تکیه بر این دارو برای درمان بیماری هایی مانند لوپوس و آرتریت است.

حداقل 20 متحده در اواخر ماه گذشته شروع به اجرای اضطراری محدودیت هایی را برای کاهش فشار بر عرضه هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای خود ایمنی بیماران است. برخی از کشورهای در حال محدود کردن تجویز اندازه و یا درخواست داروسازان به مطمئن شوید که یک بیمار آزمایش مثبت برای coronavirus.

لوازم از مواد مخدر شد و در حال حاضر در حال اجرا پایین در ماه مارس داروسازان می گویند که علاقه به مواد مخدر’ coronavirus-مبارزه با پتانسیل افزایش یافت و پزشکان در ایالات متحده شروع به تجویز آنها برای coronavirus بیماران.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان را تست کلروکين یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک coronavirus درمان است. این دارو می تواند در خدمت به عنوان یک واسطه درمانی قبل از واکسن در دسترس می شود. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

سپس داروخانه ها دریافت سراسیمگی از تماس از پزشکان از جمله دندانپزشکان و جراحان پلاستیک و دامپزشکان درخواست نسخه برای خود کارکنان و خانواده ها با توجه به داروسازان و مقامات دولتی.

آنها می گویند که خواستار تشدید رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ مواد مخدر.

نه هیدروکسی کلروکین و نه کلروکين شده است ثابت شده برای درمان coronavirus اگر چه دانشمندان در حال مطالعه همین دلیل آنها ممکن است نشان دادن اثربخشی در بیماران دوره نقاهت بعد از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از ویروس است. پزشکان در حال ترکیب مواد مخدر به کروناویروس مراقبت تشویق مطالعات متعددی در تعداد محدودی از بیماران در فرانسه و چین است. وجود دارد هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای ویروس.

“ما از این وضعیت وحشت و همه گرفتن هر قرص که دروغ گفتن در اطراف” گفت: Eric Gillespie که موفق هارت داروخانه در سینسیناتی. آن را تا حدود شش هفته ارزش هیدروکسی کلروکین اما پیش بینی لوازم کوچک خواهد شد هر چه زودتر پر پتانسیل coronavirus بیماران به عنوان مجاز توسط دولت است.

هفته گذشته سازمان غذا و دارو در لیست داروهای ضد مالاریا که در کمبود.

ویروس جنگنده است ؟

چندین دهه داروهای ضد مالاریا مانند کلروکين نیست ثابت به عنوان درمان در برابر coronavirus اگر چه دانشمندان نظریه به همین دلیل آنها ممکن است موثر باشد.

1

مواد مخدر آن را سخت تر برای این ویروس به فیوز با سلول میزبان.

Endosome

همراه

کلروکين

افزایش

pH endosome

2

داروهای ویروس را از اتصال با گیرنده های سلولی که از اتصال با کوروناویروس.

ACE2 گیرنده

کلروکين

اصلاح ACE2

گیرنده

3

این داروها که داروهای سرکوب کننده ایمنی ممکن است باعث کاهش مایع است که می سازد تا در ریه یک بیماری شناخته شده به عنوان ARDS.

ARDS

کلروکين

شش خانه

در ریه ها

منبع: انگلیسی, دارویی جامعه; Matthew ممکن است دانشگاه آلاباما در بیرمنگام

هیدروکسی کلروکین تایید شده است برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید; کلروکين در نظر گرفته سمی تر نیز استفاده شده است برای درمان این بیماری است. لوپوس رخ می دهد که سیستم ایمنی بدن یک فرد حمله به بافت های سالم باعث التهاب و تورم پوست و مفاصل.

از داروهای ضد مالاریا کار بر روی سیستم ایمنی بدن به دنبال جلوگیری از عود.

میشل ویور گفت او شده است قادر به تهیه هیدروکسی کلروکین برای او 13 سال است که دچار لوپوس و آرتریت و شروع به مصرف هیدروکسی کلروکین در ماه نوامبر. خانم بافنده گفت: او نگرانی در مورد عرضه در حال اجرا از آنجا که دختر خود را نمی تواند تحمل کند و دیگر لوپوس و آرتریت دارو.

“من تا به حال یک داروخانه حتی پیشنهاد من تماس مکزیک و کانادا گفت:” خانم بافنده زندگی می کند که در آلاباما.

پزشکان می گویند مالاریا داروها نسبتا امن هر چند آنها می تواند منجر به عوارض جانبی خطرناک برای برخی از مردم مانند تغییرات در قلب ریتم و آسیب چشم.

“ما یک بیماری است که تهدید کننده زندگی است و آن را دشوار است به آن نگاه کردن و پیدا کردن وجود دارد هیچ درمان های در دسترس” گفت: Roy Gulick ارشد از بیماری های عفونی در نیویورک ویل کرنل پزشکی و نیویورک-پروتستان که در حال جمع آوری داده ها در بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین برای تجزیه و تحلیل آینده.

تا کنون نتایج حاصل از تحقیقات بالینی مخلوط شده اند. عمومی-مقامات بهداشت و برخی از پزشکان هشدار می دهند که بسیاری از مطالعات است که تولید نتایج بیش از حد کوچک برای اثبات داروهای بی خطر و موثر است. چند مطالعات زیادی در آمریکا ثبت نام بیماران.

محققان در چین گزارش شده در مارس 30 که خفیف تا متوسط شکل Covid-19 نیست بدتر در 31 بیمارانی که در حال دریافت هیدروکسی کلروکین در بالای درمان استاندارد در مقایسه با چهار نفر در یک گروه جداگانه از 31 خفيف تا متوسط coronavirus که تنها درمان استاندارد. در ضمن پنومونی بهبود یافته در 25 بيمار که در زمان این دارو در مقایسه با 17 بيمار در گروه دیگر.

هیدروکسی کلروکین تایید شده است برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

عکس: علامت مورن/آسوشیتد پرس

“همه باید به این مسائل گفت:” جوی گیلبرت یک وکیل در رنو, Nev. و اضافه کرد که او 71 سال پدر را نشانه رفت و پس از مصرف هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین. پدرش پزشک و تجویز داروهای خود را پس از آزمایش مثبت در یک شهرستان مرکز بهداشت.

به عنوان علاقه به مواد مخدر افزایش یافت, U. s. FDA در مارس 28 مجاز اضطراری استفاده در بیمارستان بستری Covid-19 بیمارانی که نمی توانید شرکت در یک کارآزمایی بالینی است. این تصمیم اجازه دولت برای توزیع میلیون ها دوز اهدا شده توسط شرکت های دارویی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

دولت در عمل باید تا عرضه برای خود ایمنی بیماران به دلیل بستری بیماران امیدوارم نمی رسم در داروسازی و لوازم و گفت: Pat Wildman معاون رئیس جمهور از روابط دولت برای بنیاد لوپوس آمریکا است.

در ضمن داروسازان مانند Mylan میهن و Amneal Pharmaceuticals Inc. متعهد شده اند به سطح شیب دار بالا تولید هیدروکسی کلروکین در حالی که دیگران برنامه ریزی برای اهدای قرص.

در میان متحده اقدام تگزاس است که گفت: آن 37,000 داروسازان است که آنها نمی تواند پر کردن هیدروکسی کلروکین و کلروکين نسخه برای بیماران جدید و بدون دستور کتبی از پزشک مشخص کردن استفاده از مواد مخدر بر اساس شواهد و می تواند تنها 14 روز عرضه است.

زیر اخیر حکومت موقت اورگان مدیره داروسازی و داروسازان توصیه به محدود کردن Covid-19 نسخه برای این داروها برای بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است با یک نتیجه تست مثبت یا تشخیص داده شده توسط پزشک.

مربوط به پوشش

  • به روز رسانی در Coronavirus درمان
  • پزشکان به نوبه خود به مالاریا مواد مخدر به عنوان پتانسیل Coronavirus درمان
  • تهمت و ادعا می کنند که داروهای مالاریا درمان Coronavirus جرقه کمبود
  • زیست فناوری پیشگام Amgen می پیوندد شکار برای Coronavirus مواد مخدر
  • Coronavirus مواد مخدر واکسن بسیاری از, ماه دور, کارشناسان می گویند

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>