متحده حقیر مواد مخدر در صنعت مواد مخدر-پیشنهاد حل و فصل

بیش از 20 متحده را رد 18 میلیارد دلار مواد مخدر پیشنهاد حل و فصل از عمده فروشان مواد مخدر, نشانه این صنعت نمی کند و در عین حال به اندازه کافی پشتیبانی برای رسیدن به جهانی قطعنامه از دادخواهی.

عکس: کیت Srakocic/آسوشیتد پرس

یک 18 میلیارد دلار پیشنهاد از سه عمده, عمده فروشان مواد مخدر با هدف حل و فصل دعوی قضایی را به اتهام نقش در بحران مواد مخدر از طریق سقوط کرد و پس از بیش از 20 وکلای دولت به طور کلی آن را رد کرد و در نامه ای به شرکت های, قانون شرکت های این هفته است.

نامه نوشته شده توسط وال استریت ژورنال نشان می دهد که صنعت دارو نیست برنده به اندازه کافی از حمایت متحده شروع به حرکت وسیع دادخواهی به جهانی وضوح.

حداقل 30 متحده یا شکایت توزیع شده و یا درگیر در مذاکرات برای حل و فصل ادعا می کند. که آیا آنها در حمایت از 18 میلیارد دلار پیشنهاد یا نه متحده گفت که آنها همچنان به مذاکره با عمده فروشان به طور بالقوه اعتصاب نوعی از معامله است.

بسیاری در صنعت امیدوار بود این پیشنهاد می تواند اولین گام به سمت حل و فصل دعاوی خارج از ورشکستگی است. در ماه سپتامبر OxyContin ساز پوردو داروسازی LP برای ورشکستگی زمینه برای کمک به پیاده سازی یک راه حل شرکت صاحبان ساکلر خانواده و برآورد به ارزش حداقل $10 میلیارد دلار است.

مخالف متحده می خواهید بزرگتر مجموع مقدار یا برای مجموع به پرداخت زودتر از پیشنهاد 18 سال به گفته افراد آشنا با این موضوع. برخی از کشورهای در حال هدف قرار دادن بین 22 میلیارد دلار و 32 میلیارد دلار در طول کمتر از 18 سال با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

رد آخرین شکست در مذاکرات برای حل هزاران نفر از دعاوی ناشی از مواد مخدر بحران است. اکثر لباس ها را در برابر صنعت دارو آورده شده است توسط شهرستان و دولت شهر و تثبیت شده در دادگاه فدرال در کلیولند. دولت به طور کلی وکیل باید تا حد زیادی به دنبال موارد خود را در دادگاه های ایالتی.

مخالف متحده آمریکا سیگنال های یک توافق نیست و به احتمال زیاد قبل از تابستان و احتمالا شامل یک جمع بزرگتر از وال استریت پیش بینی Evercore ISI تحلیلگر الیزابت اندرسون گفت: در یک یادداشت جمعه به سرمایه گذاران است.

وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه اکتبر که سه توزیع کنندگان— D Corp AmerisourceBergen Corp. و کاردینال Health , Inc. —در ایران در مجموع به پرداخت 18 میلیارد دلار بیش از 18 سال به حل و فصل این دولت محلی و دولت ادعا می کند. Johnson & Johnson نیز درگیر در این بحث به کمک پول اضافی مجله گزارش شده است.

نامه ای به امضا رسید به طور کلی وکیل برای 21 کشور و همچنین پورتوریکو و منطقه کلمبیا از جمله برخی از مکان سخت ترین ضربه از بحران مواد مخدر مانند اوهایو و ویرجینیا شد. کسانی که امضا کرده بودند دموکراتیک وکلای طور کلی اگرچه برخی از جمهوریخواهان از جمله غرب ویرجینیا پاتریک Morrisey و فلوریدا اشلی مودی.

“هر یک از شما ابراز کرده است که شما و مشتریان شما به دنبال یک راه حل است که جهانی” در این نامه می خواند. “این است که ما در جمعی که اخیرا ابلاغ ارائه بعید است برای رسیدن به این هدف است. ما از شما دعوت به بحث در مورد مسائل خاص به طور کامل به طوری که جهانی حل و فصل ممکن رسیده است.”

برخی از ایالت ها باقی می ماند, حمایت از 18 میلیارد دلار پیشنهاد بزرگ شد که در خارج از ایران با عمده فروشان رهبری یک گروه دو حزبی از وکلای کلی از کارولینای شمالی تگزاس و ویرجینیا و تنسی. کسانی که به طور کلی وکیل نداشت ثبت نامه.

“این یک مجموعه ای پیچیده از موارد و مذاکرات ادامه” تنسی دادستان کل هربرت H. Slatery III در بیانیه ای گفت. “متحده گرفته اند و موقعیت های مختلف به دلایل مختلف و یو پی اس و فراز زندگی انتظار می رود.”

دادستان کل اوهایو دیو Yost گفت: این نامه نشان می دهد که ایالات متحده “که مایل به ثبت نام در” را ارائه می دهند. او در مصاحبه ای گفت: عمده فروشان یا باید پرداخت 18 میلیارد دلار در یک دوره زمانی کوتاه و یا ارائه کمک های مالی بیشتر.

اوهایو استخدام یک شرکت است که تجزیه و تحلیل عمده فروشان’ توانایی پرداخت خسارت و 18 میلیارد دلار حل و فصل را محدود و یا بدون تاثیر بر شرکت های مالی در طول دراز مدت ،

متحده نمی خواهید به درایو این شرکت را به ورشکستگی اما به اعتقاد عمده فروشان می تواند به ارائه کمک های اضافی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

AmerisourceBergen گفت: از آن باقی می ماند متعهد به “عادلانه مذاکره قطعنامه” اما همچنان به دفاع از خود در دادگاه و در حال آماده سازی برای آینده محاکمه. آن را در بیانیه ای گفت این بود: “نا امید به شنیدن این که برخی از ایالات آمریکا نیست و در حال حاضر درک محاسن جهانی حل و فصل چارچوب است که توزیع بحث شده است با وکلای مدافع عمومی بیش از گذشته چند ماه.”

McKesson گفت: آن متمرکز شده است “نهایی جهانی حل و فصل ساختار است که در خدمت به عنوان بهترین مسیر رو به جلو به ارائه میلیاردها دلار کمک مالی فوری و کمک به دولت ها و جوامع محلی.” این شرکت گفته است که متعهد به بخشی از یک راه حل” اما آماده است برای دفاع از خود در دادخواهی. یک کاردینال سلامت سخنگوی گفت: این شرکت همچنان به کار به سمت یک کشور حل و فصل به ارائه کمک به جوامع تحت تاثیر مواد مخدر بیماری همه گیر.

برخی مخالف متحده نا امید شده بودند توسط نظرات که AmerisourceBergen اجرایی استیو Collis ساخته شده در ماه گذشته در یک درآمد تماس به گفته افراد آشنا با این موضوع. آقای Collis گفت: این شرکت نمی نیاز به صرفه جویی در پول برای مواد مخدر دادخواهی حل و فصل است.

مربوط تصویری

اعتیاد کارشناسان در توافق گسترده ای در موثر ترین راه برای کمک به معتادان به مواد مخدر: دارو-کمک به درمان. اما اکثر بیماران بستری امکانات نوتوانی در آمریکا ارائه نمی دهد این گزینه است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی گزارش چرا این دارو گزینه ای بحث برانگیز است و در بسیاری از نقاط سخت به آمده است. تصویر: Ryno Eksteen و Thomas Williams

“این است که مقدار زیادی از پول نقد در شرایط مطلق” آقای Collis گفت. “در شرایط نسبی آن نسبت بیش از حد یک زن و شوهر از صد میلیون دلار در روز در فروش آن بسیار نیست. و برخی از آن خارج از کشور است.”

دولت به طور کلی وکیل که امضا نامه ای را شامل نمی شود نیویورک دادستان کل Letitia جیمز که در ماه مارس دادگاه برنامه ریزی شده علیه چند شرکت های دارویی از جمله عمده فروشان. یک سخنگوی خانم جیمز گفت: مذاکرات با عمده فروشان ادامه دارد.

داروسازان و توزیع کنندگان و خرده فروشی داروخانه ها روبرو هستند و پرونده های حقوقی از تقریبا هر کشور و هزاران شهر و شهرستان دولت.

بیش از 2000 پرونده های حقوقی محرمانه صنعت را بیش از حد تهاجمی بازاریابی تجویز مسکن ها و سهل انگاری در نظارت از توزیع مواد مخدر کمک به گسترده مواد مخدر اعتیاد.

حداقل 400000 نفر فوت کرده اند در ایالات متحده از استعمال بیش از حد قانونی و غیر قانونی مواد مخدر از سال 1999 با توجه به اطلاعات فدرال. پرونده های حقوقی به دنبال جبران هزینه های منتقله توسط جوامع دست و پنجه نرم کردن با گسترده اعتیاد از جمله بار در خدمات اورژانس مراقبت های پزشکی و پرورش خدمات برای کودکان متولد شده از پدر و مادر معتاد.

در ماه سپتامبر OxyContin ساز پوردو داروسازی LP برای ورشکستگی زمینه برای کمک به پیاده سازی یک راه حل شرکت صاحبان ساکلر خانواده و برآورد به ارزش حداقل $10 میلیارد دلار است.

Teva صنایع داروسازی Ltd. گفت: در ماه اکتبر آن موافقت کرده بود در اصل با کشورهای مختلف برای حل و فصل همه آن دعاوی حقوقی با اهدای اعتیاد-درمان مواد مخدر در مقابله با اسرائیل مبتنی بر شرکت به ارزش 23 میلیارد دلار و همچنین به عنوان یک پرداخت نقدی از $250 میلیون دلار است. Johnson & Johnson است گفت: این امر را به جلو 4 میلیارد دلار به سمت جهانی حل و فصل است.

یک Teva سخنگوی گفت: توافق در اصل دست نخورده باقی می ماند.

J&J گفت: در بیانیه خود “توافق در اصل در نظر گرفته شده است به یقین برای طرف های درگیر و بحرانی کمک برای خانواده ها و جوامع در نیاز” و آن را در ادامه کار با دولت برای نهایی کردن آن است.

رسیدن به جهانی وضوح ثابت کرده است که دشوار است برای وکلا به نمایندگی از بخش های مختلف صنعت داروسازی هزاران نفر از شهرداری و دولت است که اغلب منافع متفاوت.

در ماه اکتبر چهار شرکت های دارویی از جمله سه فروشان امن حل و فصل با دو Ohio شهرستان در کلیولند و اجتناب از محاکمه در آخرین لحظه.

که محاکمه شده اند که اولین بار اسناد و مدارک ارائه شده و شاهد مورد سوال در باز کردن دادگاه در مورد چگونگی توزیع کنندگان مواد مخدر به اتهام کمک به مصرف بحران است.

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de