متحده بازگشایی برای کسب و کار, اما بسیاری از زنجیر بزرگ نشستن آن را در حال حاضر

یک مرد نگاه در پنجره اندرسون بازار در Anderson S. C. در روز پنج شنبه. مرکز خرید برنامه برای باز کردن جمعه یکی از معدود مراکز در دولت امید بستن به انجام این کار.

عکس: کن Ruinard/آسوشیتد پرس

به عنوان برخی از ایالت ها تلو تلو خوردن به سمت راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از coronavirus تعطیلی بسیاری از شرکت های بزرگ باقی می ماند مردد به باز کردن درهای خود را.

Macy’s , Inc., Gap Inc. و TGI Fridays, Inc. در میان بزرگ زنجیره ای ملی گفت: آنها را به نشستن فاز اولیه بازگشایی در کشورهایی مانند گرجستان و کارولینای جنوبی با استناد به نگرانی های بهداشتی و نامشخص به تقاضای مشتری. کسب و کارهای دیگر از جمله بهترین خرید شرکت. و استارباکس Corp. نیز همچنان در lockdown mode نگه داشتن فروشگاه بسته به خریداران و انجام سفارشات آنلاین و یا منظقه وانت.

زنجیره ای بزرگ می گویند خود را مرحله به مرحله بازگشایی برنامه را تکیه بر دولت های محلی و دستورالعمل همراه با عفونت نرخ های خود را تجزیه و تحلیل بازار و مصرف کننده در نظر سنجی. بسیاری از مکان های خرده فروشی نیست سودآور اگر تعداد خریداران که می توانید با خیال راحت وارد است محدود به فقط یک تعداد انگشت شماری از مردم و مشاوران می گویند.

خرده فروشان که باز در حال کار برای اطمینان خریداران. Dick’s Sporting Goods , Inc. باز برخی از فروشگاه ها این هفته در ایالت کارولینای جنوبی, آیووا, نبراسکا, اوکلاهما و ویرجینیا پس از حرکت به منظقه وانت و سفارشات آنلاین در ماه گذشته. “ما می خواهم به شما اطمینان دهم که ما در حال در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای نگه داشتن فروشگاه های ما تمیز و امن” گفت: این شرکت در وب سایت برای کسانی که از فروشگاه های محلی در روز پنج شنبه. این شرکت به گفته تحلیلگران پنج شنبه که این کار به شکل مناسب نیروی انسانی و عملیاتی کردن مدل به عنوان باز کردن فروشگاه ها و لغو برخی از سفارش محصول به وفق دهند.

بیشتر

  • J. C. Penney پیشرفته مذاکرات برای ورشکستگی مالی
  • خانه تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان

گرجستان است که اجازه می دهد برخی از کسب و کار از جمله سالن مو و بولینگ alleys, باز جمعه با رستوران ها و سالن های تئاتر برای باز کردن در هفته آینده. کارولینای جنوبی, فرماندار مجاز فروشگاه های خرده فروشی برای از سرگیری عملیات این هفته در 20 درصد از ظرفیت های طبیعی و یا پنج نفر در هر 1000 فوت مربع اما گفت که مقامات محلی می تواند انتخاب کنید به نگه داشتن محدودیت در محل—یک درهم آمیخته است که برخی از مدیران پیدا کردن آزار دهنده.

“فرماندار می گوید یک چیز و یک شهردار می گوید چیز دیگری است. وجود دارد مقدار زیادی از گفتگو و آن را نه لزوما موافق گفت:” ری Blanchette, مدیر اجرایی TGI Fridays.

آقای Blanchette گفت: 840-واحد زنجیره ای نخواهد بود برای باز کردن درب های خود را با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس برای مشتریان و کارگران است. “ما نمی خواهیم در لبه پیشرو در اینجا,” او گفت:.

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در تاریخ 17 آوریل به بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک مرحله ای و عمدی رویکرد به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

عمده ایالات متحده تئاتر زنجیر مانند AMC, سرگرمی, برگزاری , Inc. و Cinemark Holdings, Inc. بعید است که برای باز کردن مکان های در برخی از ایالت ها قبل از دیگران به گفته افراد آشنا با این موضوع. با هالیوود برگزاری در عمده فیلم منتشر شده سربار مورد نیاز برای بازگشایی نمی توان مالی حس کنند.

“در حالی که برخی از ایالت ها و محلات شروع به اجازه افتتاح سینما تحت شرایط خاصی سینما صنعت است و همچنین یک ملی یکی از” انجمن ملی تئاتر صاحبان گفت. “تا زمانی که اکثریت بازار در ایالات متحده باز هستند و عمده بازارهای خاص جدید, انتشار گسترده فیلم بعید به در دسترس خواهد بود.”

خرده فروشان به احتمال زیاد بازگشایی به تدریج برای جلوگیری از فشار مالی, با توجه به برخی از خریداران خواهد بود مضطرب رفتن به فروشگاه های فیزیکی برای برخی از زمان گفت: Jean-امانوئل Biondi خرده فروشی مشاور در شرکت Deloitte. این شرکت با استفاده از تلفن همراه محل سکونت و کارت اعتباری اطلاعات به توصیه مشتریان کدام مناطق هستند به احتمال زیاد برای دیدن فروشگاه ترافیک بازگشت ،

مک دونالد مدیران را مورد بحث بازگشایی ناهار خوردن در خدمات با franchisees که خود 95 درصد از زنجیره ای ایالات متحده رستوران گفت: مک دونالد رئیس جمهور آمریکا جو Erlinger و ویکی صدراعظم یک آتلانتا-بر اساس franchisee و صندلی شرکت ملی تبلیغات کمیته.

گرجستان franchisees بررسی خواهد شد فرماندار بازگشایی هدایت و تصمیم می گیرید که در آن می توانید انجام دهید در حالی که نگه داشتن مشتریان و کارگران امن خانم صدراعظم گفت.

مشتریان با استفاده از درایو-از طریق در یک رستوران مک دونالد در اتاوا Ill., در اوایل ماه آوریل.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

بسیاری از زنجیر که furloughed کارگران و قلم مارس اجاره برای حفظ پول نقد. خرده فروشان ادامه رسیدگی به سفارشات آنلاین, اما از دست داده اند بیشتر از فروش خود را. فاصله برای مثال برخی از کارکنان با استفاده از موجودی از فروشگاه ها برای پر کردن سفارشات آنلاین. اما در روز پنج شنبه این شرکت هشدار داد این سوختن بود از طریق پس انداز خود را و نیاز به افزایش بودجه این سال است.

بهترین خرید شرکت. فروشگاه های سراسر کشور به فروش محصولات آنلاین و مجاز مشتریان را انتخاب کنید تا منظقه پس از بستن فروشگاه ها. “در حالی که ما هنوز در حال بررسی سفارشات به طور کامل در حال حاضر ما همچنان عامل تنها با تماس منظقه خدمات در سراسر کشور از جمله در کارولینای جنوبی و جورجیا” یک بهترین خرید سخنگوی گفت.

بازگشایی نیاز به خرده فروشان ملی به rehire هزاران نفر از کارگران و اضافه کردن هزینه های تمیز کردن, حتی اگر آن را می تواند هفته قبل از بازگشت خریداران در اعداد بزرگ است. Coronavirus محرک لایحه می دهد مردم آمریکا بیکار اضافی 600 دلار در هفته مزایای تا ژوئیه 31, که بدان معنی است که برخی از ساعتی کارکنان را خانه کمتر اگر آنها بازگشت به کار قبل از آن.

Kohl’s Corp. طرح مرحله به مرحله بازگشایی بر اساس ایالتی و محلی دستورالعمل بهداشت داده ها و نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظتی سخنگوی گفت. هنگامی که چراغ دوباره در گروه فروشگاه های زنجیره ای ممکن است اضافه کردن اقدامات ایمنی از جمله از بین بردن زیبایی-مقابله با تست و علامت یادآوری خریداران به نگه داشتن یک فاصله امن.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید فروشگاه بود بازگشایی در حال حاضر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اندرسون بازار در Anderson S. C. خواهد بازگشایی جمعه یکی از معدود مراکز در دولت امید بستن برای انجام این کار پس از محدودیت برداشته شد در خرده فروشان وجود دارد این هفته است. خریداران را تشویق به پوشیدن ماسک و تمیز کردن مکرر و مایع هنجار خواهد بود.

هنوز لو Conforti مدیر عامل شرکت صاحب مال واشنگتن نخست گروه , Inc., نمی کند و انتظار می رود جمعیت در حال حاضر. “من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت یک آستانه مسئله برای هفته اول,” او گفت:, و اضافه کرد که کوچکتر محلی مستاجران بیشتر از زنجیر بزرگ برای جمع کردن پرده این هفته است.

Hibbett ورزشی, روند سفید بید بوتیک, Chick-fil-A, کتاب-یک میلیون و فیلادلفیا چیزاستیک بیان در میان بازار مستاجران انتظار می رود برای باز جمعه صاحبخانه گفت.

سفارشات نیاز مراکز به در تنسی و جورجیا نشده است برداشته نشده است. Saks Fifth Avenue, برنامه ای برای باز کردن به صورت منظقه وانت در هیوستون و سن آنتونیو مکان جمعه بخشی از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت “خرده فروشی-to-go” برنامه ریزی به اقتصاد در حال حرکت است. ساکس نشده تعیین تاریخ برای باز کردن فروشگاه به خریداران.

صاحبخانه از فضای باز در مراکز خرید می گویند مستاجران به طور کلی تصمیم گیری برای بازگشایی هر چند صاحبان ملک با توجه به نحوه مدیریت رستوران محبوب مانند جوجه-fil-A, که ممکن است خطوط از درب.

“ما فکر می کنیم وجود دارد بسیاری از مقید کردن تقاضا در خارج وجود دارد” گفت: جان بادبادک رئیس و مدیر ارشد اجرایی در ایندیاناپولیس-بر اساس مرکز خرید صاحب بادبادک Realty Group. دو تا از بادبادک مراکز در کارولینای جنوبی می تواند برخی از مستاجران بازگشایی این آخر هفته او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت کار می کنند با مستاجران به مدیریت انتقال.

ساخت مشتریان احساس راحتی در فروشگاه ها و رستوران ها خواهد بود هر دو یک هنر و یک علم است. TGI جمعه را حذف صندلی و نصب پلکسی گلاس قبل از شام بازگشت و کارکنان را مجبور به پوشیدن ماسک. اما آقای Blanchette شرکت مدیر عامل شرکت گفت که او می خواهد به تجهیز سرور با رنگی مارک ماسک برای روح بخشیدن به فضای. “ما نمی خواهید آن را به نگاه مانند یک اتاق عمل هنگامی که شما در یک رستوران,” او گفت:.

نوشتن به هدر Haddon در [email protected] سارا Nassauer در [email protected] و استر علم در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im