متحده از طریق سوزاندن پول نقد برای پرداخت های بیکاری

یک خط شکل گرفته در مواد غذایی-بانک سادگی در کالیفرنیا هفته گذشته است.

عکس: یوجین گارسیا/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—نیویورک دولت خواسته است دولت فدرال برای 4 میلیارد دلار بدون بهره وام را پوشش پرداخت های بیکاری برای مردم قرار داده و از کار با این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به عنوان و کشورهای دیگر از طریق سوزاندن بودجه کنار گذاشته برای رفع بیکاری.

متحده به سرعت تهی بودجه را کنار بگذارند که میلیون ها نفر از گذاشته شدن کارگران درخواست برای بیکاری-بیمه مزایای ارائه شده توسط دولت با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل وزارت خزانه داری داده است.

نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به سیستم وارد شده اند دو رقمی درصد کاهش اعتماد-صندوق توازن پس از پایان ماه فوریه به ماه قبل از coronavirus همه گیر باعث خاموش شدن ناگهانی که منجر به گسترده زیان کار و رکورد تعداد مدعیان بیکاری.

متحده با استفاده از این پول برای پرداخت به طور منظم مزایای بیکاری در حالی که اضافی $600 پرداخت به تازگی اضافه شده را برای کارگران بیکار در این بیماری همه گیر در حال تامین مالی از طریق یک بسته محرک اقتصادی فدرال به قانون امضا شده در ماه گذشته.

از پایان ماه فوریه تا اواسط ماه مارس در نیویورک استفاده کرده در مورد نیمی از اعتماد-صندوق پول آن را به حال به آن ضربه بزنید به نمایندگی از یکی از شدیدترین کاهش در میان متحده است.

“تمام مزایای از جمله مزایای افزایش هستند پرداخت می شود و برای کمک به اطمینان حاصل شود آن باقی می ماند که راه دولت برای اعمال یک تا 4 میلیارد دلار بدون بهره وام های فدرال گفت:” دیانا کوهن سخنگوی نیویورک وزارت کار.

ماساچوست نیز استفاده کرده است تا در حدود نیمی از آن بودجه در دسترس است. کالیفرنیا ثبت نام سومین کاهش بیش از این دوره: آن اعتماد-صندوق تعادل تا به حال کاهش یافته و تقریبا 40 درصد از فوریه به 1.9 میلیارد دلار در اواسط ماه آوریل است.

جویندگان کار صبر در مقابل یک مرکز اشتغال در آرکانزاس هفته گذشته است.

عکس: جان SYKES JR./این Arkansas Democrat-Gazette/آسوشیتد پرس

چارلز پیرس و ارتباطات و مدیر ماساچوست وزارت کار گفت: دولت “ادامه خواهد داد به هر گام لازم را برای اطمینان از پرداخت بدهی از صندوق از جمله به دنبال حمایت از دولت فدرال است.”

کالیفرنیا قصد دارد به قرض گرفتن از دولت فدرال برای کمک به پوشش هزینه های منظم مزایای بیکاری گفت: دوستان لوی معاون مدیر در کالیفرنیا اشتغال بخش اضافه کرد که دولت پرداخت می شود در مجموع بیش از $975 میلیون مزایای بیکاری بین 15 مارس و آوریل 11.

اقتصاددانان می گویند پول نقد به معنی تخلیه اضافی متحده در هفته های آینده می تواند اجرا از پول برای پرداخت به طور منظم مزایای بیکاری بالا بردن امکان به دیگران نیز می تواند به دنبال کمک گرفتن وام از دولت فدرال است.

وام از دولت فدرال ارائه backstop برای دولت در مواجهه با افزایش ادعا می کند به نگه داشتن پول در جریان گذاشته و کارگران باید دولت اجرا از بودجه خود را کنار بگذارند برای مزایای بیکاری.

بودجه بحران می آید به عنوان متحده تلاش کرده اند به روند بی سابقه تعداد ادعا می کند برنامه های کاربردی. متحده نیز اضافه شده coronavirus مربوط به هزینه های, در حالی که خاموش شدن ناگهانی از اندازه اقتصاد همراه با تغییر مهلت برای مالیات بر درآمد براده را تهدید به چین چین بودجه دولت درآمد.

پس از بحران 2008 متحده نیز تبدیل به دولت فدرال برای کمک در بودجه مزایای بیکاری با در نظر گرفتن سال به بازپرداخت وام.

کنگره نیازی به تایید اضافی وام های فدرال برای دوباره پر کردن اعتماد به دولت بودجه زمانی که آنها را اجرا و خشک است. دولت را به فرماندار تسلیم یک نامه به دولت فدرال درخواست برای بودجه قرار داده شده در دولت خود را حساب.

“به حدی است که ذخایر خود را در حال اجرا هستند کم آنها باید توانایی گرفتن یک وام بدون بهره تا از خزانه” ایالات متحده کار, منشی, یوجین Scalia گفت. “آن تعجب نیست که من برای دیدن بیشتر خود سود که رفتن به جلو” آقای Scalia اضافه شده است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بیش از 22 میلیون نفر را برای ثبت تعداد مدعیان بیکاری در سراسر کشور در این ماه به پایان رسید که در آوریل 11. دو هفته پیش در مورد 660,000 مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در کالیفرنیا است. حدود 400,000 افراد ثبت در نیویورک و 100,000 در ماساچوست است.

هیچ دولتی اجرا شده اما مقامات دولتی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای امکان.

کانکتیکات احتمالا نیاز به گرفتن وام های فدرال به صورت منظم مزایای پرداخت در ماه آینده گفت: ترجمه شده از Bartolomeo, معاون کمیساریای امور خارجه را در وزارت کار.

کانکتیکات بودجه برای مزایای بیکاری کاهش یافته است و حدود 30 درصد پس از پایان ماه فوریه.

بسیاری از ایالت ها وارد بحران کنونی بدون بودجه کافی برای آب و یک رکود طولانی مدت. بیست و دو کشور و حوزه های قضایی’ بیکاری وجوه سپرده شد آمادگی برای پرداخت به اندازه کافی در مزایای بیکاری در این رویداد از یک رکود اقتصادی با توجه به وزارت کار داده است.

مربوط تصویری

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما پرس

برای یک صندوق اعتماد به رکود اقتصادی آماده, آن را باید به اندازه کافی برای پرداخت مزایای از طریق یک yearlong رکود است.

مالیات بر پایه یک محافظه کار-تکیه غیر انتفاعی گفت: در گزارش هفته گذشته که در کالیفرنیا و نیویورک و اوهایو می تواند اجرا از پول برای مزایای بیکاری در پایان ماه.

اوهایو نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پس از آخرین رکود متحده در نهایت تبدیل به دولت فدرال به عنوان یک backstop زمانی که بیکاری آنها اعتماد وجوه رفت و شکست. آنها بعد به دنبال استراتژی های مختلف برای پرداخت پول اغلب یا بالا بردن کارفرما مالیات و یا برش مدت از مزایای.

متحده می تواند تکرار همان استراتژی کاهش سود در طول زمان رکود شاید در تسریع جدول زمانی. اخیر افزایش تعداد مدعیان بیکاری به مراتب پیشی افزایش طول 2007-09 رکود است.

مواد غذایی-مرکز توزیع در لس آنجلس در هفته گذشته

عکس: مارسیو خوزه سانچز/آسوشیتد پرس

“نگرانی از این است که آنها در حال رفتن به احساس فشار برای محدود کردن مزایای گفت:” اندرو Stettner ارشد همکار در قرن بنیاد اضافه کرد: “آنها ممکن است احساس کنید که فشار اقتصاد است به طور کامل بهبود یافتند.”

یکی دیگر از پتانسیل نگرانی بیشتر اجرا فدرال بدهی. دولت فدرال شروع به ریختن پول به بیکاری-بیمه سیستم برای کمک به مکمل درآمد برای میلیون ها نفر که شغل خود را از دست.

فدرال-طرح محرک به قانون امضا شده در ماه گذشته اضافه خواهد شد $1.76 تریلیون دلار به کسری بودجه فدرال در طول دهه آینده به دولت آمریکا روز پنجشنبه گفت. که CBO انتظار گسترش بیکاری-بیمه سیستم اضافه خواهد شد $268 میلیارد برای کسری بودجه.

خزانه پرداخت بیش از 11 میلیارد دلار در مزایای بیکاری در هفته گذشته از طریق پنج شنبه بیش از مقدار آن را صرف کمک برنامه در سه ماه اول سال.

نوشتن به سارا در Chaney [email protected]

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>