متحده بریس برای تغییرات به 600 دلار در هفته مزایای بیکاری

اوکلاهما اشتغال کمیسیون امنیت کارکنان کمک بیکاری در یک رویداد در تولسا در ژوئیه 15.

عکس: مت Barnard/آسوشیتد پرس

کنگره است که با توجه به اینکه برای گسترش و یا تغییر اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری برای کارگران مجموعه به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه. یک بلندی سوال این است که چگونه به خوبی سبب شیوع بیکاری در دولت سازمان خواهد مسئولیت رسیدگی به هر گونه تغییر.

فراتر از به سادگی گسترش پرداخت های جاری دولت باید پیشنهاد کاهش به $600 به پایین تخت می پرداخت و یا ارائه بازگشت به کار پاداش به کارگران است. یکی دیگر از ایده کلاه مزایای در 100% از یک کارگر قبلی و سطح درآمد در پاسخ به این حقیقت بسیاری از کارگران دریافت می کنند بیشتر در منافع خود را از قبل پرداخت.

از مزایای اضافی پرداخت—بالغ بر صدها میلیارد دلار از آوریل—کمک کرده اند حمایت از گذاشته شدن کارگران و اقتصاد ایالات متحده در طول بیماری همه گیر.

اقتصاددانان و مقامات دولتی می گویند برخی از تغییرات پیشنهادی اگر اجرا شود می تواند پایمال کرده و سبب شیوع سیستم ساخت آن را حتی سخت تر برای کارگران به دسترسی به کمک های اولیه.

“این یک سیستم است که برگزار می شد همراه با نوار مجرای و پین های ایمنی و حتی قبل از این بحران آغاز شده و آن را شکست, این شکست گفت:” مارتا Gimbel اقتصاددان برای اشمیت آتی. “این سیستم کار کرده است راه خود را از این, اما شما نمی توانید انتظار می رود زیرساخت های است که شما باید در سرمایه گذاری به نوبه خود بر روی یک سکه.”

اضافی هفتگی مزایای مجموعه به پایان می رسد جولای 31, هر چند قانونگذاران با توجه به تمدید موقت در حالی که آنها همچنان مذاکره بیش از یک مدت طولانی راه حل است. از آنجا که از راه متحده روند پرداخت بسیاری از کارگران ممکن است یک شکاف در پرداخت اگر کنگره نیست, به زودی توافق می کنید به حداقل تمدید موقت.

مقامات نیروی کار در کشورهای از جمله داکوتای شمالی, ویسکانسین و اوکلاهما گفت: سیستم های کامپیوتری خود را به راحتی می تواند مسئولیت رسیدگی به یک پسوند اضافی 600 دلار پرداخت. این امر می تواند کمی سخت تر است—اما قطعا امکان پذیر است—به مقیاس اضافی 600 دلار را به یکی دیگر از تخت های پرداخت مانند $400 گفتند.

برخی از دولت مقامات نیروی کار گفت: این امر می تواند سخت تر به محاسبه اضافی فدرال بیکاری به عنوان یک سهم از یک کارگر قبلی دستمزد و می تواند نیاز به چندین هفته از برنامه نویسی کامپیوتر با تغییرات.

گی, گیلبرت مدیر در ایالات متحده آمریکا وزارت کار با ارسال یک ایمیل در هفته گذشته به کشورهای درخواست آنها را مورد اجرای جدول زمانی برای یک زن و شوهر از ایده های سیاست با توجه به یک کپی از این ایمیل مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال. یک سوال پرسید متحده چه مدت از آن خواهد آنها را به راه اندازی یک فدرال مزایای برنامه بر اساس افراد گذشته دستمزد.

“یک بار دیگر ما نیاز به درجه حرارت خود را بنابراین ما باید اطلاعات خوبی برای ارائه به تپه” خانم گیلبرت گفت: در این ایمیل اشاره به کاپیتول هیل. “من می دانم که از صحبت های ما با تعدادی از شما که این سنگین آسانسور و ما می خواهم که قادر به تعیین کمیت است که مناسب است.”

به عنوان آثار کنگره برای تصویب دور دیگری از محرک بخش قابل توجهی پدید آمده اند در میان جمهوری خواهان مجلس سنا در آنچه به شامل در بسته. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib تشریح برخی از آسیب. عکس: مایکل رینولدز/EPA

وزارت کار “است که به عنوان ایالات ارزیابی نقاط قوت و ضعف سیستم های خود را به آماده شدن برای تغییرات احتمالی” یک سخنگوی وزارت گفت. “این گفتگوها ادامه دارد و ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات است.”

قبل از coronavirus همه گیر اوکلاهما بیکاری آژانس عمدتا نیروی کار انسانی برای محاسبه مزایای بیکاری. پس از مدعیان بیکاری شات در ماه مارس آن شروع به توسعه اتوماسیون به پرداخت اضافی $600 و دیگر اقدامات محرک اقتصادی فدرال.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید قانونگذاران رویکرد سوال از افزایش مزایای بیکاری در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

آژانس به احتمال زیاد نیاز به توسعه اتوماسیون جدید—یک weekslong روند—اگر قانون است که نیاز به گذشت متحده به مجموعه ای فدرال پرداخت و به عنوان سهم کارگر درآمد گفت: شلی Zumwalt, مدیر اجرایی, اوکلاهما, استخدام کمیسیون امنیت.

“درجه سختی است که به طور قابل توجهی افزایش یافته است” خانم Zumwalt گفت.

داکوتای شمالی بیکاری آژانس برآورد آن می تواند 10 هفته به هر کامپیوتر و برنامه نویسی تغییرات قبل از مکمل بودجه خواهد بود آماده برای توزیع گفت: آژانس سخنگوی سارا Arntson.

خانم Arntson گفت: این سازمان برنامه نویسان کامپیوتر مشغول به کار در سراسر ساعت در هفته به پیاده سازی اضافی $600 پس از فدرال محرک تصویب در ماه مارس است.

“مردم ما مشغول به کار اضافه کاری برای سال در حال حاضر و آنها خسته است. ما می خواهم به عقب بر گردیم به برخی از حس عادی,” او گفت:, و اضافه کردن آنها را به انجام هر گونه سیاست های فدرال.

مقامات کاخ سفید را پیشنهاد بازگشت به کار جایزه به عنوان یکی دیگر از جایگزین ممکن است به گسترش 600 دلار پرداخت. مشخص نیست که آیا دولت کار بخش خواهد بود درگیر در اجرای چنین سیاستی را تغییر دهید. یکی ممکن است مانع تعيين کارگر واجد شرایط برای بازگشت به کار جایزه به دلیل خروج مردم از بیکاری رول برای بسیاری از دلایل دیگر از re-اشتغال است.

آیداهو اعلام کرد خود را بازگشت به کار برنامه جایزه در ماه گذشته. این برنامه اجرا می شود از طریق دولت مالیات کمیسیون و با استفاده از داده ها از منابع از جمله آیداهو را بیمه بیکاری بخش به بررسی کارگر واجد شرایط برای پاداش.

کنگره رای به ارائه هفتگی پرداخت در اوایل این سال در عمده اقتصادی بسته امداد به عنوان coronavirus شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده

جمهوری خواهان و دموکرات ها به توافق تخت افزایش 600 دلار در هفته برای هر کارگر بیکار حتی اگر آن را به معنای بسیاری از کارگران را بیشتر دریافت پول از مزایای از آنها از شغل خود. که در بخش های بزرگ به دلیل نگرانی که آن را بیش از حد طولانی برای تغییر برنامه منسوخ شده دولت بیکاری سیستم های کامپیوتری برای پیاده سازی پیچیده تر تغییر دهید.

با این وجود سازمان های دولتی بودند غرق با میلیون ها نفر از جدید مدعیان و تلاش کرده اند به کار را از طریق یک تعداد متقاضیان است.

حدود 700000 نفر به تازگی تلاش برای درخواست مزایای بیکاری اما قادر به با توجه به مدت زمان طولانی انتظار و مسائل دیگر با توجه به الکساندر Bick, یک استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی آریزونا و آدم Blandin استاد اقتصاد در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع. آقای Bick گفت: کل پایین بود اگر چه از یک قله در حدود 1 میلیون در قبلا در این بیماری همه گیر ،

در آغاز ماه جولای حدود 17 میلیون آمریکایی بودند جمع آوری مزایای بیکاری از طریق به طور منظم برنامه های دولت است. در مقایسه با کمتر از دو میلیون نفر از مردم جمع آوری مزایای قبل از همه گیر باعث گسترده مستندات در ماه مارس است.

جمهوری خواهان باید گفت اضافی 600 دلار پرداخت ممکن است دلسرد برخی از کارگران از بازگشت به شغل مانع توانایی کسب و کار برای بازگشایی و نگه داشتن نرخ بیکاری بالا است.

خانم Gimbel های اشمیت آتی اقتصاددان گفت: بیشتر فشار دادن مشکل لجستیکی و فنی مانع نگه داشتن واجد شرایط کارگران از دسترسی به بحرانی مزایای.

“بزرگترین نگرانی این است که کسی که نقل قول را تمام کردن نباید دریافت 600 $است $600,” او گفت:. “بزرگترین نگرانی این است که کسی که باید نیست. و سپس آنها را بیرون کردند و یا آنها نمی توانند خانواده خود را تغذیه.”

نوشتن به سارا در Chaney [email protected] و کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de