کشورهای گروه با هم برای گرفتن گام بعدی در برابر coronavirus

برای امریکا فرمانداران, یک چیز مشخص شده است در طول چند هفته گذشته: این گام های بعدی خواهد بود بسیار دشوار است.

هیچ چیز را آزمایش کرده است فرمانداران مانند COVID-19. امتداد آن را در سراسر کشور و ثابت شده است سخت به کنترل. اما باز خواهد شد بسیار سخت تر از خاموش کردن به عنوان فرمانداران رقابت برای تجهیزات و مبارزه برای حفظ استانداردهای بهداشتی در مواجهه با اعتراضات هزینه ها و افزایش سرسام آور بیکاری است.

جای تعجب نیست که آنها احساس آنها می تواند با استفاده از کمی پشتیبان گیری. فرمانداران در سراسر کشور در حال تشکیل منطقه ای مشارکت برای کمک به فکر می کنم از طریق چگونه به بازگشایی مسئولانه و استراتژیک. این تمدید چگونه فرمانداران اغلب در عمل با تکیه بر یک دیگر در شرایط اضطراری.

اما آن را نیز یک یادآوری است که حتی در حزبی بار فرمانداران در حال نهایی رفع آن خدمه مورد قضاوت قرار گرفتن همه چیز انجام می شود. “ما می دانیم که ما نیاز به هر یک از دیگر تخصص, پشتیبانی, ایده های عیب یابی می گوید:” دیوید پستچی, رئیس ستاد فرماندار ایالت واشنگتن. امید است که این می تواند یک اثر ماندگار. باید متحده صورت چیزی شبیه به این دوباره او می افزاید: “بیایید به عقب بروید و به یاد داشته باشید آنچه که ما در سال 2020 است.”

پاسادنا کالیفرنیا.

دیوید پستچی شد به دنبال به جلو به روز اول خود را در بیش از شش هفته است. به عنوان رئیس ستاد فرماندار ایالت واشنگتن – که در آن رمان coronavirus پشت سر هم در اوایل ایالات متحده – او نمیفهمد آخر هفته عید پاک که ممکن است ارائه فرصت است.

این بود که نمی شود. در عوض او صرف تعطیلات آخر هفته نهفته و ارسال پیامک با همتایان خود در اورگان و کالیفرنیا. سه ستاد مشغول به کار بودند در یک رسمی همکاری خود را در سواحل غرب متحده و فرمانداران خواست به سرعت حرکت می کند. Rumblings بودند که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آینده تصمیم به بازگشایی متحده’ اقتصاد.

“ما نیاز به خارج وجود دارد. ما می خواهیم به مردم نشان می دهد که ما با هم کار می گوید:” آقای پستچی یادآوری ضرورت لحظه است.

صبح دوشنبه فرمانداران – همه آنها دموکرات – به توافق دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد خود از جمله کاهش نرخ ویروس, گسترش, بیشتر, تست و حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر. همان روز در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیز یک دموکرات اعلام کرد که ائتلاف شمال شرقی متحده و به دنبال آن در هفته بعد با دو حزبی دریاچه های بزرگ ،

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

از یک سو متحده همکاری به صورت روزانه از محلی موافقت نامه حمل و نقل به آنهایی که بزرگتر است که تحت تاثیر قرار مناطق – از جمله ایالت های شرقی نشت گازهای گلخانه ای و غربی آنهایی که های رودخانه کلرادو آب. و هنگامی که طوفان آتش سوزی یا سیل کشورهای در حال ارسال سریع به آتش و آب و برق و کامیون ها.

اما هیچ چیز تست فرمانداران مانند COVID-19. امتداد آن را در سراسر کشور و غیر قابل پیش بینی است و سخت تر برای کنترل. در حالی که فرمانداران می گویند آنها را تکیه بر علم به باز کردن اقتصاد خود علم است و روشن نیست. و باز خواهد بود سخت تر از خاموش کردن به عنوان فرمانداران رقابت برای تجهیزات و مبارزه برای حفظ استانداردهای بهداشتی در مواجهه با نصب مقاومت مواجه, هزینه ها و افزایش سرسام آور بیکاری است.

Al Drago/ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس سازمان دیده بان ویدئو رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو زبان در طول روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن مارس 19 سال 2020 است.

به این نکته است که مسئله مهم این است که اتصال این مشارکت ها: چگونه می توانم آنها را بازگشایی مسئولانه و استراتژیک? برای مثال هنگامی که آن را خوب به اجازه اعمال جراحی الکتیو و یا چگونه به انجام تماس ردیابی? این ائتلاف یک یادآوری است که حتی به عنوان “سیاسی سم” در کنگره به “درز” به ایالات متحده روابط میان فرمانداران “هیچ چیز مانند آن است که در واشنگتن می گوید:” سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، توماس کین.

اعضای کنگره در حال مدرج در سخنرانی ها و آرا او توضیح می دهد. فرمانداران از سوی دیگر “دریافت مدرج در آنچه شما انجام داده ام. دوره.”

این بدان معناست که گرفتن گام های بعدی به سمت راست. و فرمانداران می دانم که آنها نیاز به یک دیگر.

“اثر این بیماری همه گیر است بسیار گسترده تر از هر فاجعه و یا اضطراری یا بحران در هر حافظه – و آن مسیر و مدت سخت به پیش بینی” می گوید: جان Weingart مدیر مرکز آمریکایی و فرماندار در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی. “هیچ کس می خواهد محدودیت های آرام خیلی زود اما چه کسی می داند این است که تعریف بیش از حد به زودی.”

به یاد داشته باشید, کیر Thornburgh

برنامه ریزی شرایط اضطراری بسیار اولین چیزی که فرمانداران جدید یادگیری در مورد زمانی که آنها را جمع آوری و پس از روز انتخابات برای آموزش ملی انجمن فرمانداران. یک مثال گفتن برای newbies: Pennsylvania دولتی کیر Thornburgh. در سال 1979 پس از کمتر از سه ماه در دفتر او تا به حال برای مقابله با این حادثه در سه مایلی جزیره نیروگاه هسته ای.

متحده باید قادر به دفعات مشاهده شده در فدرال با کمک منابع راهنمایی و تخصص آقای Weingart می گوید. در روز پنج شنبه کنگره آماده تصویب نزدیک به 500 میلیارد دلار در coronavirus مربوط به کمک های, در بالای 2.5 تریلیون دلار در حال حاضر به تصویب رسید.

اما به طور کلی “متحده ترجیح می دهند به تکیه بر روی هر یک از دیگر به عنوان مخالف به دولت فدرال می گوید:” ریموند Scheppach سابق مدیر اجرایی انجمن فرمانداران ملی. “آنها یکدیگر را درک و آنها را دریافت پاسخ سریعتر.” آنها حتی باید رسمی و جمع و جور است که اجازه می دهد تا آنها را برای به اشتراک گذاشتن کمک در مواقع اضطراری از جمله smokejumpers ملی Guardsmen و تجهیزات.

امروز در بحران همکاری های منطقه ای است که “تنها راه برای انجام آن می گوید:” آقای کین محبوب دو دوره فرماندار در 1980s. اگر نیوجرسی بودند برای باز کردن سواحل آن قبل از نیویورک ؟ او فرض میکند. “همه مردم در نیویورک در حال رفتن به می آیند به ما سواحل است.”

او و حزب دموکرات ماریو کومو سابق فرماندار نیویورک ملاقات حداقل یک بار در ماه بیش از شام یا ناهار. آنها نزدیک شد دوستان. روابط خوبی با فرمانداران ماساچوست و کارولینای شمالی نیز منجر به فرمانداران “سرقت” ایده ها از یک دیگر او می گوید.

که همان رویکرد باید اعمال می شود در حال حاضر بسیاری از فرمانداران می گویند. کالیفرنیا ، چارلی بیکر ماساچوست سخن گفت و در محلی مصاحبه تلویزیونی دوشنبه در مورد نیاز به دریافت بیش از “مزخرف و سر و صدا” از سیاست های حزبی. “ما همه در این با هم و ما باید به رفتار و عمل مانند این که” او گفت: تند کردن نام همتایان خود از مین به نیوجرسی بسیاری از آنها دموکرات هستند.

Michael Conroy/AP

ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم پاسخ به سوالات در خانه ملت در ایندیاناپولیس در مارس 24 سال 2020 است. خود دولت اتحاد پیوست یک منطقه ای coronavirus مشارکت.

همکاری های منطقه ای حیاتی است او هفته گذشته گفت: با توجه به یکپارچه New England states’ اقتصاد هستند. در مورد 250,000 خارج از دولت رانندگان وارد ماساچوست در یک روز هفته به طور متوسط از جمله تقریبا 150,000 مسافران از نیوهمپشایر و رود آیلند.

“بخشی از برنامه ریزی نیز نیاز به گوش دادن به و آموزش از ما کشورهای همسایه,” فرماندار بیکر گفت: هر چند او تاکید کرد که او همیشه اولین و مهمترین بهره از ماساچوست شهروندان است.

این عمل تعادل جلو – وزن یک دولت نیاز دارد و حتی شهرستانهای درون متحده در برابر نیازهای کشورهای همسایه است. نقطه تاکید هفت فرمانداران غرب میانه که با تشکیل یک ائتلاف دو حزبی در مرزهای دریاچه های بزرگ منطقه است. (این گروه شامل میشیگان و ویسکانسین و مینه سوتا, ایلینوی, کنتاکی, اوهایو و ایندیانا است.)

“توقف تدریجی در بخش اقتصاد ما خواهد بود و موثر ترین زمانی که ما با هم کار کنند به عنوان یک منطقه” آنها گفت: در مارس 16, بیانیه. “این بدان معنا نیست که ما اقتصاد را بازگشایی همه در یک بار و یا هر دولت را در همان مراحل را در همان زمان. اما هماهنگی نزدیک خواهد اطمینان حاصل شود ما این حق است.”

ارتباط با سی

برخی از فرمانداران باید butted سر با رئیس جمهور بیش از قدرت خود را بیش از کمبود آزمون و تجهیزات حفاظت شخصی و تشویق معترضان به “آزاد” خاص دموکراتیک متحده از محدودیت. اما آنها به طور کلی ستایش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن تخصص و معاون رئیس جمهور مایک پنس برای توسعه. و روز شنبه را دیدم کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom – که رهبری دموکراتیک “مقاومت” در برابر رئیس جمهور شعار “بسیار خوب تلفن تماس” با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بیشتر تست سواب در راه هستند که رئیس جمهور به او اطمینان داد.

در این راه همکاری بین کشورها است و نه فقط در مورد پر کردن فدرال شکاف نشان می دهد آقای Weingart. “به نظر می رسد روشن است که در اثر ویروس های مختلف در نقاط مختلف کشور و یا در برنامه های مختلف و آن را سالم پاسخ متحده به گروه با هم در برخی موارد.”

این هفته فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که شش جنوب شرقی متحده تمام led توسط فرمانداران جمهوریخواه نیز تشکیل یک ائتلاف برای به اشتراک گذاشتن ایده ها در مورد بازگشایی. آنها در حال حرکت سریع تر و گسترده به شل محدودیت های خود را دموکراتیک همتایان هر چند کلرادو فرماندار دموکرات اعلام کرد که اجازه دولت خود را به اقامت در خانه سفارش منقضی هفته آینده و اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت.

آقای Scheppach انتظار دارد که فرمانداران تبدیل خواهد شد و نزدیک به دلیل این چالش و امید تلاش خود را خواهد منجر به همکاری بیشتر در آینده است. تا کنون آمریکا داده است فرمانداران نمرات بالا خود را برای دست زدن به بحران با 76 درصد از دموکرات ها و 73 درصد از جمهوری خواهان ستایش خود را به دولت فرماندار با توجه به Monmouth University نظرسنجی ماه گذشته منتشر شد.

“ما می دانیم که ما نیاز به هر یک از دیگر تخصص, پشتیبانی, ایده های عیب یابی می گوید:” واشنگتن دولت آقای پستچی. باید متحده صورت چیزی شبیه به این دوباره “بیایید به عقب بروید و به یاد داشته باشید آنچه که ما [همکاری] در سال 2020 است.”

نویسنده کارکنان Christa مورد برایانت کمک به این گزارش از بوستون.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>