Once upon a time, اورگان بود یک مدل از bipartisanship. قانونگذاران دولت توافق به تعمیرات اساسی مراقبت های بهداشتی تعادل بودجه و اصلاحات عمومی آموزش و پرورش است. دوره دو ساله شد “در میان اکثر تولیدی در اورگان تاریخ” حاکم مجله نوشت: در سال 2012.

سخت به این باور, شاید, بود که کمتر از یک دهه پیش. در سال گذشته اورگان جمهوری خواهان به صحنه سه تعطیل و مقننه را در سال 2020 جلسه به پایان رسید در اوایل این ماه پس از گذشت فقط سه نفر از 258 اسکناس معرفی شده است.

تحلیلگران نشان می دهد سوخته-زمین تاکتیک می تواند تعمیق بدبینی در مورد قوه مقننه در یک زمان از فازها و کاهش اعتماد به نفس ملی در دموکراسی است. سوال قبل از اورگان نمایندگان مجلس و رای دهندگان به طور یکسان این است که آیا آنها می توانند به توافق برسند اختلاف نظر دارند, هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل بن بست.

اورگان شیفت به چپ در سال های اخیر برگ جمهوریخواهان با چند گزینه برای متوقف کردن قانون آنها مخالفت می کنند. در همان زمان رهبران حزب بستری برای سوء ظن و پس از تازه ترین تحریم در ماه فوریه است. قانون گذاران ارائه چند پیشنهاد به باز کردن اعتصاب گره.

“من واقعا واقعا واقعا نگران مردم در حال رفتن به استفاده از این هر بار که آنها نمی تواند راه خود را” سناتور. هرمان Baertschiger جونیور بالا جمهوریخواه در سنای آمریکا به خبرنگاران گفت:. “این یک راه خوب برای اجرای یک دولت است.”

امریکا قطبی سیاست می تواند احساس خیلی همه گیر است که حتی قسمت اخیر از وحدت به نظر می رسد به عنوان دور به عنوان عصر برنز. راه بازگشت در سال 2011 دموکرات ها و جمهوری خواهان در اورگان مجلس نمایندگان برگزار شد تعداد مساوی از صندلی به عنوان یک قانونگذاری جدید در جلسه آغاز شد. این 30-30 تقسیم رهبری احزاب برای انتخاب شرکت سخنرانان و بیش از دو سال آینده اتاق سرو با همکاری.

دو حزبی روح تسلیم تعمیرات اساسی دولت را در سیستم مراقبت های بهداشتی عمده اصلاحات به آموزش و پرورش عمومی و بودجه متعادل. نمایندگان مجلس موافقت کردند به redraw دولت آمریکا در منطقه برای اولین بار در نیم قرن. تمایل خود را به همکاری با یکدیگر منجر به یک دوره قانونگذاری که حاکم مجله در سال 2012 به عنوان “در میان اکثر تولیدی در اورگان تاریخ است.”

“این بهترین بود جلسه می گوید:” کیم تاچر یک جمهوری خواه بود که پس از آن در پنجم مدت در خانه. “ما هنوز هم به حال ما تفاوت اما ما کار می کرد در مورد مسائل است که ساخته شده است به سمت مشترک خوب و اهداف مشترک.”

چنین تعارف به نظر می رسد منقرض شده کمتر از یک دهه بعد. ماه گذشته خانم تاچر در حال حاضر یک سناتور پیوست او همکاران جمهوری خواه در هر دو مجلس در تحریم این سال را به جلسه برای جلوگیری از دموکرات ها از پیشبرد یک ابتکار عمل آب و هوا به کلاه انتشار گازهای گلخانه ای. 35-بعد مدت به پایان رسید و در اوایل ماه مارس با یک کل بزرگ از سه صورتحساب گذشت از 258 معرفی – یک دوره است که مطمئنا در میان صفوف حداقل مولد در دولت تاریخ است.

این اعتصاب توسط جمهوری خواهان مشخص سوم خود را در کمتر از یک سال و دوم در نظر گرفته شده به اژدر آب و هوا اندازه گیری. تحلیلگران سیاسی نشان می دهد سوخته-زمین تاکتیک در حالی که دستیابی به آن هدف می تواند به تعمیق بدبینی عمومی در مورد قوه مقننه در یک زمان از فازها و کاهش اعتماد به نفس ملی در دموکراسی است. این بحرانی سوال قبل از اورگان نمایندگان مجلس و رای دهندگان به طور یکسان این است که آیا آنها می توانند به توافق برسند اختلاف نظر در سیاست های, هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل خانه ملت gridlock.

“سیستم سیاسی ما بستگی به تمایل به سازش می گوید:” Peverill همراهی یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه میسوری و کارشناس قانونگذاران ایالتی. “زمانی که از بین می رود هیچ چیز انجام می شود و هیچ کس را خوشحال و در نهایت که می تواند آسیب به اعتماد به این نهاد است.”

شگرد با “خطر عظیم”

اورگان یکی از چهار ایالت است که نیاز به حضور بیش از یک اکثریت ساده از نمایندگان مجلس برای تشکیل قوه مقننه است. دولت را در قانون اساسی تعریف حد نصاب دو سوم از خانه و یا مجلس سنا. دموکرات خود فمن در هر دو مجلس اما سقوط دو صندلی خجالتی از آستانه است که در هر یک.

عدم تعادل قدرت – بازتاب اورگان شیفت به چپ در سال های اخیر – برگ جمهوریخواهان با چند گزینه برای متوقف کردن قانون آنها مخالفت می کنند. در همان زمان تصمیم به راه رفتن در مه خنثی دستور کار خود و در جلسه پس رهبران حزب بستری برای سوء ظن در مورد شگرد.

“من واقعا واقعا واقعا نگران مردم در حال رفتن به استفاده از این هر بار که آنها نمی تواند راه خود را” سناتور. هرمان Baertschiger جونیور بالا جمهوریخواه در سنای آمریکا به خبرنگاران گفت:. “این یک راه خوب برای اجرای یک دولت است.”

هر دو طرف باید صحنه تعطیل در اورگان از اواسط 1990s و قانونگذاران در ایندیانا و ویسکانسین را با توسل به تظاهرات مشابه در دهه گذشته است. در مقایسه با قبلی تحریم در اورگان و در جای دیگر در این سال عمل رفت و بیشتر با آن تقریبا کامل scuttling از دستور کار قانونگذاری.

از حمایت هر دو حزب وجود داشت که برای قبوض مختلف از جمله بودجه های بیشتر برای wildfire آمادگی و گسترده برنامه ریزی برای بهبود مدیریت جنگل – بین رفته با قانونگذاران جمهوری خواه که فرار دولت است. هزینه کامل است که همه-یا-هیچ چیز رویکرد می تواند با توجه در انتخابات این سقوط.

قانونگذاران دموکرات در ایندیانا راه می رفت در سال 2011 به زمان جمهوری خواه تلاش برای تصویب یک بحث کار بیل و اقدامات دیگر. آنها بازگشت بیش از یک ماه بعد پس از جمهوری خواهان مطرح کار پیشنهاد. اما در سال آینده طولانی خاطرات تحریم کمک به دموکرات ها از دست دادن و نه کرسی در خانه.

سناتور Baertschiger اعلام کرده است او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد مقدار کمی او واکنش احتمالی از رای دهندگان. همکار خود را خانه ملت خواهان می تواند به صورت گسترده تر حساب در ماه نوامبر ادعا میکند جان کشاورز جونیور مدیر ایگلتون موسسه سیاست در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی.

“راه رفتن حمل خطر عظیمی می گوید:” آقای کشاورز یک جمهوری خواه و همسر سابق دادستان کل نیوجرسی. “زیرا هنگامی که شما راه رفتن شما نه تنها نا امید خواهد شد از فمن در قوه مقننه است اما بسیاری از دولت ها به شمار می رود.”

از سوی دیگر او می افزاید: وجود دارد باقی می ماند یک فرصت است که رای دهندگان را به جای مجازات دموکرات ها برای دوباره هل دادن ابتکار عمل آب و هوا در این سال با توجه به احتمال دیگر جمهوری خواه اعتصاب. شکست خورده قمار محروم حزب اکثریت از یک فرصت به دنبال بالا-طرح های اولویت به سهولت دولت بی خانمانی بحران و کمبود مسکن مقرون به صرفه.

همانطور که آقای کشاورز می گوید: “رای دهندگان می تواند تفکر” ما به شما یک فمن و شما هنوز هم می تواند انجام آنچه ما می خواستیم شما را به انجام. ما قصد داریم به شما پرتاب.’ “

اندرو Selsky/AP

Oregon state ایالت لو فردریک صحبت می کند به خبرنگاران در روز 5 مارس سال 2020 به عنوان همکار قانونگذاران دموکرات نگاه. قانونگذاران دموکرات گفت: نماینده دموکراسی در خطر است توسط آمریکا استفاده مکرر از تعطیل به انکار رسیدن به حد نصاب و توقف تمام قوانین. بعد در روز 2020 قانونی جلسه به پایان رسید اوایل بیش از این بن بست.

پیدا کردن یک راه حل

اورگان دولتی کیت براون در پاسخ به بی ثمر قانونی جلسه با یک فرمان اجرایی در هفته گذشته است که ایجاد دستورالعمل های دقیق برای کاهش دولت در انتشار گازهای گلخانه ای. دموکراتیک فرماندار حکم شامل بسیاری از عناصر موجود در آب و هوا خنثی لایحه مخالف با چوب حمل و نقل و کشاورزی منافع و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پیش بینی صنعت گروه شکایت خواهد کرد برای جلوگیری از سازمان های دولتی از تصویب ،

هر چه جنگ حقوقی برچسبها پس از سه قوه مقننه تعطیل در کمتر از یک سال حمایت عمومی برای پیدا کردن یک راه حل برای جلوگیری از آینده تحریم به نظر می رسد در حال افزایش است.

“شده است وجود دارد برخی از سرخوردگی در چه رفته می گوید:” جیم مور مدیر سیاسی توسعه در مک کال مرکز مشارکت مدنی در اقیانوس آرام در نزدیکی دانشگاه پورتلند. “هنگامی که جلسه به پایان می رسد با تنها سه صورتحساب گذشت مردم متوجه است.”

قانونگذاران دموکرات را مورد بحث یک جفت از قطعنامه به اصلاح امور خارجه قانون اساسی است که می تواند باز کردن اعتصاب گره. یکی را پایین تر از حداقل تعداد اعضای مورد نیاز برای رسیدن به حد نصاب از دو سوم به یک اکثریت ساده. در صورت تصویب این اندازه گیری را قبل از رای دهندگان که تصمیم می گیرید که آیا به اورگان در خط با تقریبا هر دولت دیگر.

یکی دیگر از پیشنهاد خواهد حفظ دو سوم آستانه در حالی که تغییر تقویم محدودیت های قانونی در جلسات.

دولت در قانون اساسی محدودیت از نظر تا 35 روز در حتی شماره سال و 160 در عدد سال. بخش “تقویم روز” شرط را قادر می سازد حزب اقلیت به, در, اثر, اجرا, جلسه ساعت با دور ماندن از خانه ملت. قطعنامه می جلوگیری از تعطیل متوقف کردن ساعت در روز هنگامی که حد نصاب نتواند به جمع آوری.

درخواست تجدید نظر یا پیشنهاد به رای دهندگان هنوز مشخص نیست که خرید اینترنتی از تحریم فروکش پشت نگرانی های بیش از coronavirus بیماری همه گیر. “مردم در حال حاضر کوتاه خاطرات” آقای مور می گوید: “و حتی بیشتر از آن در حال حاضر.”

در ماه ژانویه دولت سناتور تاچر های دیرین قانونگذار جمهوری خواه است که راه اندازی یک کمپین برای وزیر امور خارجه, پیشنهاد یک قطعنامه برای لغو 35-بعد جلسات آشکار است.

این حزب را تحریم تضمین اندازه گیری جويد. با این وجود یادآوری آن روزهای سال 2011 و 2012 خانم تاچر به نفع بازگشت به زمان بیشتر همکاری کمتر brinkmanship.

“اگر ما در حال رفتن به نگه داشتن جلسات کوتاه مدت آنها باید مورد استفاده قرار گیرد تنها برای سیاست ترفند, بودجه, ترفند اضطراری مسائل. صرفه جویی بزرگ و سنگین سیاستگذاری برای جلسات طولانی,” او می گوید. پس از آن دیگر امکان رخ می دهد به او. “یا شاید رای دهندگان می تواند بازگرداندن تعادل بیشتر به قوه مقننه است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de