دولت محلی بودجه گلایه ایجاد کشیدن برای بازیابی چشم انداز

بسته فروشگاه در Grosse Pointe, Mich., در اوایل این ماه. نرخ بیکاری در ایالات متحده آمار 14.7 درصد در ماه آوریل است.

عکس: پل Sancya/آسوشیتد پرس

این آمار برای آمریکا و دولت های محلی و منابع مالی از coronavirus همه گیر می تواند کشیدن در این کشور را بهبود اقتصادی برای سال آمده است, اگر گذشته است هر راهنمای.

دولت های ایالتی و محلی هزینه و سطح اشتغال نیست به طور کامل بهبود می یابند از 2007-09 رکود تا آخرین سقوط یک دهه پس از رکود اقتصادی به پایان رسید و تنها چند ماه قبل از coronavirus منجر به دور جدیدی از کاهش.

اقتصاددانان از جمله رئیس فدرال جروم پاول نگرانی که امروز کاهش یک بار دیگر می تواند مدت زمان طولانی را به زخم التیام یابد و می تواند کاهش سرعت بهبود اقتصادی.

“ما شواهدی از بحران مالی جهانی و سال بعد از آن که در آن دولت و دولت های محلی اخراج و عدم استخدام را وزن بر رشد اقتصادی” آقای پاول گفت: کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه.

وضعیت دولت و دولت های محلی منابع مالی بر سلامت اقتصاد گسترده تر به دلیل هزینه های خود را به مقدار تقریبا 11 درصد از تولید ناخالص داخلی آنها مورد استخدام یکی از هر هشت کارگران آمریکایی از جمله معلمان و افسران پلیس و آتش نشانان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم که بهبود اقتصادی را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک صدای خش خش کردن یا v شکل است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در ماه آوریل به تنهایی آن دولت قطع نزدیک به 1 میلیون مواضع دو سوم که در مدارس و دانشگاه های, با توجه به وزارت کار آمار و ارقام. فرمانداران و شهرداران هشدار داده اند از کاهش بیشتر به آمده است. کالیفرنیا به عنوان مثال پروژه کسری بودجه از $13.4 میلیارد دلار برای سال مالی پایان ژوئن 30 $40.9 میلیارد دلار برای سال آینده.

در سراسر کشور ایالات و شهرستانها در حال فشرده با ترکیبی از درآمد از دست رفته و افزایش هزینه های خدمات مانند بیمه بیکاری و بهداشت و درمان. بر خلاف دولت فدرال آنها نمی تواند اجرا شود کسری بنابراین این فاصله باید پر شود با کاهش هزینه های مالیاتی را افزایش می دهد و یا هر دو.

مودی آنالیز و برآورد آنها نیاز به 500 میلیارد دلار کاهش بیش از دو سال آینده با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus.

اما به طور کلی تاثیر اقتصادی آن کاهش خواهد بود بطور قابل توجهی بیشتر با توجه به گابریل Chodorow-رایش یک اقتصاددان در دانشگاه هاروارد.

“زمانی که کارگران در حال گذاشته شدن آنها به کاهش در هزینه و زمانی که آنها را در کاهش هزینه های است که باعث کاهش درآمد از دیگران در اقتصاد,” او گفت:. “است که تقویت اولیه را کاهش دهد.”

بر اساس شواهد از رکود اقتصادی گذشته آقای Chodorow-رایش تخمین می زند که هر دلار در کاهش هزینه های کلی اقتصاد 1.50 دلار به $2. اصل آثار نیز در جهت معکوس است. هر دلار اضافی هزینه می افزاید: 1.50 دلار به 2 دلار به اقتصاد است.

پس از آخرین رکود متحده و محلات ادامه داد: برای کاهش شغل و هزینه های طولانی پس از بهبودی آغاز شد. آنها شروع نمی شود پایدار استخدام تا اوت 2013, با توجه به وزارت کار. کاهش هزینه ها ادامه داشت تا اوایل سال 2014 به گفته وزارت بازرگانی. هزینه های عمومی و اشتغال نمی بازگشت به قله قبلی خود را تا زمانی که در پاییز گذشته.

کنگره تصویب لایحه محرک در سال 2009 که فرستاده $275 میلیارد دلار به ایالت ها و محلات. اما پول در سال 2012 قبل از بهبود اقتصادی رسیده بود statehouses و شهرستان سالن.

این بار معلوم نیست چقدر پول در کنگره ارائه خواهد شد. زودتر coronavirus نجات لایحه شامل 150 میلیارد دلار برای کمک به دولت های ایالتی و محلی برای پرداخت غیر منتظره هزینه های سلامت اما قانونگذاران بوده است تقسیم بر ارائه کمک های بیشتر.

آمریکا به دقت مورد تایید از 3 تریلیون اندازه گیری در 15 مه که شامل حدود 1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نشانه آمادگی برای حمایت از متوسط امداد اما که او نمیخواهد به قید وثیقه از صندوق های بازنشستگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت کرده اند صبر کنید و ببینید رویکرد نشان می دهد به کمک بیشتر ممکن است مورد نیاز باشد چرا که آنها انتظار می رود اقتصاد به سرعت بازیابی.

در مرکزی, Jefferson, کلرادو, شهرستان, بودجه برای سیستم مدرسه است که هنوز حدود 6 درصد کمتر از آنچه در آن بود قبل از آخرین رکود اقتصادی در بخشی به دلیل یک دولت در قانون اساسی است که محدودیت نرخ رشد مخارج دولت گفت: Jason شیشه ای این شهرستان در مدرسه سرپرست.

در حال حاضر آقای شیشه ای است که به دنبال در یک برش احتمالا 10 درصد به 20 درصد برای سال تحصیلی آینده. منطقه است و با توجه به معلم اخراج و پرداخت کاهش و همچنین کاهش به برنامه هایی مانند روان-خدمات بهداشتی و درمانی. در همان زمان اندازه کلاس و اتوبوس بارهای در حال رفتن به مجبور به کوچک کردن خود را مطابق با, اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

“ما دانش آموزان خواهد شد که در آینده به ما در سال آینده است که ما می دانیم در حال رفتن به این مهم نیاز به دلیل اختلال در یادگیری و برخی از درجه ای از تروما از آنجا که این,” او گفت:. “ما قصد داریم به منابع کمتری به آنها را تامین کند.”

اگر این رکود است هر چیزی مانند گذشته یکی آقای شیشه گفت: انتظار کاهش بودجه برای دو تا پنج سال آینده.

“ما انتظار داریم آن را به حداقل یک دهه قبل از تاثیر این کاهش دوباره بازسازی شده است. شاید دیگر” او گفت:.

نوشتن به دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>