دولت نرخ بیکاری برای ماه آوریل نشان می دهد ناهموار تاثیر بیماری همه گیر

مردم منتظر در صف در یک مرکز شغلی در لاس وگاس در ماه مارس است.

عکس: جان Locher/آسوشیتد پرس

اقتصادی و تحولات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مخربی اما ناهموار تاثیر در بازار کار ایالات متحده در ماه گذشته ترک بیش از یک پنجم کارگران بیکاری در نوادا میشیگان و هاوایی, دولت, داده ها نشان داد جمعه.

نوادا بالاترین نرخ بیکاری در 28.2 درصد وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت پس از میشیگان و هاوایی, هر دو بالاتر از 22 درصد. نرخ در میان پایین ترین در مینه سوتا و نبراسکا در کمی بیش از 8 درصد.

نرخ بیکاری در تمام 50 ایالت و منطقه کلمبیا و در 43 ایالت نرخ بالاترین در سوابق قصد بازگشت به سال 1976. ملی نرخ بیکاری در ماه آوریل به 14.7 درصد بود که بالاترین در سوابق بازگشت به سال 1948 است.

این گزارش تلفات که همه گیر و مستندات مربوط در زمان متحده بستگی دارد که صنعت گردشگری از جمله ساخت و در حالی که باعث آسیب کمتر در وسط کشور که در آن موارد Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس کمتری بودند. در مجموع ایالات متحده کارفرمایان کاهش بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل است.

که در آن شغل چپ
ایالات متحده payman کاهش 13.5 درصد در مارس به رهبری تقریبا 50 درصد کاهش در اوقات فراغت و مهمان نوازی شغل. به خصوص ضربه سخت بودند متحده مانند هاوایی و نوادا که به شدت متکی به گردشگری است. ساخت متحده نیز ضربه سخت به عنوان گیاهان بسته در ایالات میشیگان و واشنگتن است.
توجه: بطور تطبیقی فصلی بخش مشاغل سهام بر اساس مارس اشتغال
منبع: وال استریت ژورنال تحلیل وزارت اطلاعات
دنی Dougherty/وال استریت ژورنال

در نوادا نزدیک به یک چهارم از دولت نیروی کار شاغل بوده و در مهمان نوازی و اوقات فراغت صنعت قبل از همه گیر آغاز شد, با توجه به وزارت کار. این صنعت که به طور معمول در مورد استخدام 350,000 در دولت از دست داده و حدود 40 درصد از نیروی کار خود را در ماه مارس و آوریل.

“نوادا همچنان در میان حداقل متنوع اقتصاد از اندازه آن در کشور گفت:” جرمی Aguero یک تحلیلگر اصلی با لاس وگاس-بر اساس تحقیقات اقتصادی شرکت تجزیه و تحلیل اعمال.

آقای Aguero گفت: رکود در گردشگری موج به تاثیر هتل ها و رستوران ها تامین کنندگان و کسب و کارهای دیگر که بستگی به مهمان نوازی کارگران صرف درآمد خود را به صورت محلی.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور قمار به نزدیک مارس 17 موثر در خاموش کردن صنعت گردشگری است. تنظیم کننده دولت گفته اند قمار خواهد بود محدود به 50 درصد اشغال هنگامی که آنها بازگشایی, اما آنها نه اعلام یک تاریخ.

لاس وگاس ساکن جان Polhemus 47 ساله گفت: او اجازه رفتن در اوایل ماه آوریل از یک مقام اجرایی در یک تخصص غذاهای شرکت است که به طور معمول می کند و 85 درصد از کسب و کار خود را با رستوران در قمار.

“ما شاهد بی سابقه ای تغییر در مدل کسب و کار ما” پس از دولت بسته قمار آقای Polhemus گفت. او گفت: کسب و کار قوی بود قبل از همه گیر آغاز شد. “همه از آن متوقف شده است.”

هاوایی در مواجهه با چالش های مشابهی. استخدام در اوقات فراغت و مهمان نوازی که حدود یک در پنج شغل در سال گذشته کاهش یافته و 56 درصد در ماه آوریل با توجه به وزارت کار.

دولت را 18 میلیارد دلار در صنعت گردشگری به طور چشمگیری کاهش در ماه مارس پس از سفر از آسیا کاهش یافته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه می شود آمریکایی ها در جلوگیری از سفر غیر ضروری. هاوایی اخیرا بازگشایی خودرو, نمایندگی ها و مراکز خرید اما بازدید کنندگان از خارج از کشور هنوز باید تحت یک 14 روز در قرنطینه پس از آنها می رسند.

کری جانسون که سفارشی جزیره تورهای کسب و کار ارائه می دهد رانندگی تورهای اطراف جزیره هاوایی, اوآهو, گفت: او گذاشته شدن هفت نفر از کارکنان و تعطیل موقت در ماه مارس است.

آقای جانسون, 53, گفت که او امیدوار است برای باز کردن دوباره هنگامی که دولت آن را اجازه می دهد و هنگامی که این دوره قرنطینه برای خارج از کشور بازدید کنندگان برداشته شده است. تا آن زمان, او گفت:, “هیچ گردشگران در اینجا به تور.”

کشورهایی که به شدت وابسته به تولید نیز شاهد بزرگ زیان کار است. خودرو سازان General Motors Co. Ford Motor Co. و فیات کرایسلر اتومبیل تمام بسته گیاهان در میشیگان اواسط ماه مارس باعث یک اثر موج دار شدن از اخراج در تامین کنندگان در دولت و جاهای دیگر. میشیگان اشتغال در صنایع تولیدی کاهش یافت و 28 درصد در ماه آوریل با توجه به وزارت کار داده است.

خودرو سازان در روز دوشنبه شروع مجدد آمریکا و کارخانجات, هر چند دو بعد بودند متوقف یکی با توجه به یک کارگر بیماری و از سوی دیگر به دلیل کمبود قطعات.

گابریل Ehrlich, یک اقتصاددان در دانشگاه میشیگان گفت: صنعت خودرو تمایل به ضربه می شود به خصوص در طول رکود اقتصادی به دلیل آن است که آسان تر برای مردم برای به تاخیر انداختن خرید یک وسیله نقلیه جدید در مقایسه با دیگر هزینه های فوری.

“ما پیش بینی میشیگان خواهد بود بالاتر از نرخ بیکاری در کشور به این دلیل است که” آقای Ehrlich گفت. او گفت: دولت نسبتا بالا بار بیماری و مرگ و میر مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس که همچنین ممکن است کمک به بیکاری فوق العاده بالا.

بیش از 5,100 مردم در میشیگان گزارش درگذشت پس از عقد قرارداد Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در آمریکا نرخ بیکاری افزایش یافت و به 15.4 درصد در مارس از 5.1 درصد در ماه مارس است. Boeing Co. بسته بزرگترین سیاتل-منطقه کارخانه به طور موقت در اواخر ماه مارس پس از حدود دو دوجین از کارگران در منطقه آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و یک نفر فوت کرد. بوئینگ نمی اخراج کارگران در طول بسته شدن اما برخی از شرکت کنندگان بود.

تریستان Nisbet, 33, گفت که او از کار خود را در یک هوافضا قطعات شرکت در کرکلند بشویید. در آوریل 10, پس از قرارداد از بوئینگ و دیگر مشتریان خشک شده بود. او گفت: او را گرفتن مزایای بیکاری است اما نگرانی در مورد آنچه که اتفاق می افتد زمانی که گسترش پوشش درمانی خود را از اتحادیه به پایان می رسد. “من امیدوارم که برای بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” آقای Nisbet گفت.

بوئینگ هشدار داد که آینده اخراج به دلیل کاهش سفر هوایی به کاهش تقاضا برای jetliners.

کانکتیکات تا به حال بالاترین نرخ بیکاری در ماه گذشته در 7.9 درصد به وزارت کار داده است. هنوز مقامات رسمی در دولت, وزارت کار گفت: این رقم به احتمال زیاد طلب بخشایش افزایش بیکاری به دلیل مشکلات در جمع آوری نظرسنجی. آنها گفت: این نرخ ممکن است نزدیک به 17.5%.

یک سخنگوی آمریکا اداره آمار نیروی کار کاهش یافته است به نظر این داده ها برای کانکتیکات اما با اشاره به بیانیه های قبلی که در حالی که پاسخ دهی به آن نظرسنجی “بود که منفی تحت تاثیر قرار توسط pandemic-مسائل مربوط به” اداره “بود و هنوز هم قادر به دست آوردن تخمین می زند که ملاقات استانداردهای ما برای دقت و قابلیت اطمینان است.”

اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش یافت و در هر ایالت در ماه آوریل با توجه به وزارت کار. بزرگترین کاهش رخ داده در پرجمعیت ایالت: کالیفرنیا از دست 2.3 میلیون شغل; نیویورک 1.8 میلیون و تگزاس 1.3 میلیون. کشورهای با بیشترین درصد کاهش شد میشیگان در 22.8%; ورمونت 19.6%; و نیویورک 18.8%.

مربوط تصویری

وزارت کار را به بررسی گرفته شده در مارس نشان می دهد رکورد زیان کار برای وال استریت ژورنال توضیح می دهد که زمینه پشت های تاریخی شماره عکس: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر (در اصل منتشر آوریل 8 سال 2020)

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه بیکاری بوده است مانند جایی که شما زندگی می کنند ؟ عضویت گفتگو در بخش نظرات.

آیا شما شده است به طور موقت اجازه رفتن یا furloughed از کار ؟ ما می خواهم برای شنیدن در مورد تجربه خود را و آنچه مربوط به اشتغال را در آینده به نظر می رسد. استفاده از فرم در پایان این مقاله برای کمک به آینده پروژه گزارش.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. مجله نمی خواهد با استفاده از پاسخ های خود را در یک مقاله در این موضوع مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

نیویورک دارای بالاترین تعداد Covid-19 موارد و مرتبط با مرگ و میر در میان ایالت های ایالات متحده, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نرخ بیکاری نشان دهنده افراد بدون شغل اما به طور فعال به دنبال اشتغال به عنوان سهم دولت به طور کلی نیروی کار. جداگانه به وزارت کار داده ها نشان می دهد که بسیاری از افرادی که به تازگی از دست شغل کاهش یافته است نیروی کار به دلیل آنها یا به دنبال کار و یا قادر به ارائه گزارش کار در اواسط ماه مارس در این دوره تحت پوشش این بررسی.

نوشتن به کیم Mackrael در [email protected] و اریک Morath در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
میشیگان اشتغال در صنایع تولیدی کاهش یافت و 28 درصد در ماه آوریل است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اظهار داشت: کاهش 57%. (اصلاح شده در مارس 22)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>