توزیع کنندگان از چین و روزانه روزانه مردم در میان چینی ها, اخبار سازمان های حاضر در نظر گرفته می شود ماموریت خارجی.

عکس: nyein چان naing/شاتر

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشدید نظارت چین بزرگ دولتی رسانه ها در ایالات متحده تعیین آنها را به عنوان ماموریت خارجی در تلاش بیشتر برای مهار دولت چین فعالیت است.

وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت که ایالات متحده عملیات از پنج چینی, اخبار سازمان—Xinhua News Agency, چین رادیو بین المللی چین جهانی شبکه های تلویزیونی و توزیع کنندگان از چین روزانه و مردم روزانه در نظر گرفته خواهد شد ماموریت خارجی.

از توزیع روزانه مردم کاهش یافته است به نظر. هیچ یک از سازمان های دیگر می تواند بلافاصله نظر رسیده است. چینی سفارت نمی بلافاصله نظر.

سیاست جدید که مقامات اداره گفت: در اثر بلافاصله مکان های ایالات متحده در عملیات های چینی دولتی و رسانه های تحت ماموریت خارجی عمل می کنند. در حالی که با هدف محدود کردن عملیات خود تعیین مستلزم آن است که آنها گزارش تمام پرسنل به وزارت امور خارجه و ثبت هر گونه اموال دارایی اعم از اجاره یا مالکیت.

این حرکت بخشی از یک تلاش گسترده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سر و گوش آب اقدامات چین دیده می شود که مغایر با منافع ایالات متحده—از دانشگاهیان و مدیران کسب و کار سرقت مالکیت معنوی به گسترش دولت چین نمایش توسط دولت مورد حمایت رسانه ها و موسسات آموزش.

مرتبط

  • ایالات متحده اخراج دو سفارت چین مقامات مظنون به جاسوسی (Dec. 16, 2019)
  • ایالات متحده نیاز به دیپلمات چینی به اطلاع وزارت امور خارجه از جلسات رسمی (Oct. 16, 2019)
  • دانشمندان هشدار می دهند از نفوذ چینی عملیات در ایالات متحده آمریکا (Nov. 28, 2018)
  • وزارت دادگستری دستور داده است تا کلید چینی رسانه های دولتی شرکت های به ثبت نام به عنوان عوامل خارجی (Sept. 18, 2018)

در سخت تر شدن در فعالیت های چینی در ایالات متحده, واشنگتن امیدوار است که آن را فشار پکن برای نرم کردن کنترل های اعمال شده بر دیپلمات های ایالات متحده و خبرنگاران و انجام دور با سیاست دیده می شود به عنوان ناعادلانه به شرکت های آمریکایی فعال در چین است.

در یک سخنرانی این ماه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo توصیف تلاش های چین برای اجرای تاثیر عملیات در آمریکا و در دفاع از حرکت های ایالات متحده به جای تنگ تر گزارش مورد نیاز در چینی دیپلمات ها و رسانه های دولتی سازمان.

“این فقط انصاف متقابل پایه عقل سلیم است. این است طاقت فرسا محدودیت برای قرار دادن در چین” آقای Pompeo گفت: ملی انجمن فرمانداران نیز هشدار رهبران دولت پکن تلاش برای هدف قرار دادن آنها را در دخالت در عملیات.

در سال 2018 وزارت دادگستری گفت: آمریکا واحد شین و چین جهانی شبکه تلویزیونی یا CGTN به ثبت نام تحت عوامل خارجی ثبت نام اقدام کنند. اندازه گیری تصویب شد و در سال 1938 به افشای پنهان نازی-تاثیر مبارزات نیاز به کسی برای انجام لابی و یا روابط عمومی برای یک نهاد خارجی به ثبت نام و فایل به روز رسانی دوره ای با وزارت دادگستری.

CGTN ثبت شده در سال گذشته گفت: آن را مخالفت با وزارت دادگستری تصمیم. ایسنا هنوز برای ثبت نام و معلوم نیست اگر این طرح به پیروی.

همراه با مهر و CGTN های رسانه های هدفمند در اندازه گیری های جدید در خط مقدم یک دولت چین کمپین به نوسان افکار عمومی و در سخنان رئیس جمهور چین “ارسال به چین داستان خوبی است.”

یک وزارت امور خارجه ایران گفت: پنج رسانه های “قابل ملاحظه ای متعلق به و به طور موثر کنترل می شود” توسط دولت چین و حزب کمونیست و در نتیجه دیدار با تعیین یک ماموریت خارجی. تحت قانون “ماموریت خارجی” شامل اشخاص درگیر در دیپلماتیک یا کنسولی فعالیت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تحت کنترل یک دولت خارجی یا سازمان های درگیر در انجام امور بین المللی.

گزارش جدید نیاز نیست در نظر گرفته شده برای محدود کردن گزارش فعالیت های هر یک از پنج چینی رسانه ای اعلام کرد. قصد آنها گفته بود برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد عملیات خود را.

“بدیهی است که حزب کمونیست چین همواره خیلی تنگ مهار در رسانه های عمومی و رسانه دولتی به ویژه در, اما این تنها بیشتر سخت تر از چین گرفت” گفت: یک بخش رسمی.

وزارت امور خارجه با استفاده از ماموریت خارجی عمل در ماه اکتبر به نیاز به چینی دیپلمات ها و پرسنل نظامی برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های خود را. سال 1982 عمل شارژ بخش با اطمینان متقابل درمان ایالات متحده در ماموریت های دیپلماتیک در خارج از کشور و با تنظیم فعالیت های ماموریت خارجی در ایالات متحده آمریکا برای حفاظت از امنیت ملی است.

در خصوص این بخش گفت: دیپلمات چینی به پیشبرد اطلاع رسانی از جلسات رسمی با نمایندگان دولت و دولت های محلی و رسمی بازدید از مراکز آموزشی و موسسات تحقیقاتی در آمریکا آن را به گفته چینی پرسنل نظامی اختصاص داده شده به سفارت یا کنسولگری به ارائه اطلاع قبلی از برنامه سفر فراتر از یک شعاع 25 مایل از پست های خود را.

شرایط جدید به دنبال یک حادثه سپتامبر در یک پایگاه نظامی در ویرجینیا بود که منجر به دو چینی مقامات سفارت بودن اخراج از آمریکا به ظن جاسوسی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

در سال 2018 یک گروه با نفوذ از کارشناسان چین پیشنهاد محدود کردن ویزا برای رسانه های چینی و دانشمندان مگر اینکه همتایان آمریکایی خود اجازه داده شد برای عمل آزادانه تر در چین است. توصیه های پس از یک مطالعه انجام شده توسط کارشناسان است که در بر داشت که چین افزایش یافته است دولت خود را متعلق به شرکت های رسانه ای’ به زبان انگلیسی با حضور در ایالات متحده در حالی که همه به جز از بین بردن بسیاری از مستقل چینی-زبان رسانه است که هنگامی که catered برای آمریکایی چینی.

در چین دولت چین نیز تعبیر قوانین سخت تر کنترل ویزا و افزایش فشار پلیس مانع گزارش توسط رسانه های غربی رسانه های.

در پاسخ به نگرانی های برخی که ایالات متحده را تهاجمی تر وضعیت می تواند باعث چین برای درمان آمریکایی ها وجود دارد و حتی بدتر الیور Schell از آسیا جامعه یکی از رهبران این مطالعه گفت: “شما هر دو عملکرد و چین مجموعه قوانین و یا شما مقابله به مثل است.”

“در یک نقطه خاص آن وقت در ایالات متحده به تقاضای یک رابطه متقابل زیرا بدون آن دو کشور نمی خواهید برای دریافت همراه است که به خوبی به هر حال” آقای Schell در مصاحبه ای گفت:.

نوشتن به کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com و جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو