ستاره ها متولد می شوند – در هر دو طرف

خواننده عزیز:

به یاد داشته باشید این نام: Madison Cawthorn کامرون Webb و جمال بومن.

این اولین بار است که یک جمهوریخواه و دو دموکرات ها شد و آنها فوری ستاره های دیروز پس از برنده شدن – یا آقای بومن مورد احتمال برنده شدن – خود احزاب کنگره شرکت کنند ، آقای Cawthorn 24 ساله محافظه کار تاجر ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح نامزد برای پر کردن کارولینای شمالی صندلی خالی رئیس جمهور در حال حاضر رئیس ستاد علامت مراتع.

دکتر وب یک آمریکایی آفریقایی تبار پزشک در Charlottesville, Virginia قاطعانه برنده دموکراتیک اولیه در او خواه متمایل منطقه. او دیده است به عنوان داشتن یک شات در برنده شدن در ماه نوامبر پس از دولت یمن سرنگون مناظره Rep. دنور Riggleman در حمایت از کمی شناخته شده شکل به نام باب خوب از طریق غیر معمول “درایو-از طریق کنوانسیون.”

آقای بومن یک آمریکایی آفریقایی, مربی, به نظر می رسد رهبری برای پیروزی روز شنبه بیش از 16-مدت تشکر. الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.

اضافه کردن به مخلوط بیش از حد چارلز بوکر کنتاکی یک جوان آمریکایی آفریقایی وزارت امور خارجه قانونگذار است که در رقابت با حزب دموکرات ایجاد علاقه امی McGrath, برای شانس به چهره آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر. اولیه بیش از حد نزدیک به تماس بگیرید, اما نماینده بوکر در حال حاضر ساخته شده یک نام برای خود را با او در اواخر کمپین افزایش است.

“بدون شک وجود دارد که تمرکز بر روی سیاه زندگی می کند و ماده به این معنا که وجود دارد باید بیشتر به نمایندگی های سیاه و سفید آمریکایی ها در سیستم های ما از دولت کمک کرده است ایجاد دم بادها در پشت برخی از این نامزدها” تئودور R. Johnson از Brennan Center for Justice گفت: مانیتور هری Bruinius.

استفان اسمیت/AP

توافق اولیه نامزد مدیسون Cawthorn شرکت در یک بحث در Haywood دادگستری شهرستان در واینسویل, North Carolina. Cawthorn, 24, کاملا شکست ترجیح نامزد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, فیلم آموزش بنت توسط 2-1 حاشیه.

اما اضافه کردن کارولینای شمالی توافق اولیه و بزرگتر تم پدیدار می شود که رای دهندگان باید نهایی می گویند و گاهی باک خواسته از بزرگان – حتی رئیس جمهور. تا دیروز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک رکورد در این سال در تاییدیه اولیه. هر چند او می تواند مقصر اصلی خود را از کارکنان برای فرمان او را به سمت حمایت خانواده مرغزار از دوستان که از دست داده است.

رای دهندگان نیز گاهی اوقات می خواهید xxx آماتور و تازه انرژی است. کنگره انگل آیا خود هیچ نفع و هنگامی که او گرفتار شد در یک میکروفن و گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت” هنگامی که درخواست به صحبت می کنند در اوایل ماه ژوئن در یک کنفرانس خبری در ناآرامی های مدنی.

در کارولینای شمالی آقای ترامپ مطمئنا در آغوش آقای Cawthorn که مورد علاقه را به نفع خود صندلی.

“آقای Cawthorn مبارزات انتخاباتی به عنوان تجسم نسل جدیدی از سیاستمداران در سمت راست که آماده برای رفتن پا به پا با مقامات صعودی در مترقی چپ مانند نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک” می نویسد: نیک Fandos در نیویورک تایمز.

در علاوه بر این به جوانان آقای Cawthorn به ارمغان می آورد یکی دیگر از قالب تنوع به جدول: او با استفاده از یک صندلی چرخدار پس از یک تصادف در سمت چپ او را تا حدی فلج کرد.

همانطور که برای سن و سال او خواهد بود فقط به اندازه کافی برای خدمت در خانه. او در 25 سالگی در ماه اوت است.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در [email protected]

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>