ستاره ها و کانین برخورد در ‘dog days’

ما در سگ روز از تابستان حداقل در جایی که من زندگی می کنند در ماساچوست است. آن را بیش از 90 درجه و مرطوب – گیاهان و جاگر در حال پژمردگی گربه ها کشیده تا آنجا که آنها می توانید بروید و سگ سامانه در رواقها فرآیند له له زدن در گرما. این چیزی است که عبارت تداعی و من همیشه تصور کرده بود که در آن نشات گرفته است.

معلوم می شود که روز سگ را دریافت نام خود را از یک سگ فقط با خود مهربان نیست نمی من می خواهم فکر می کردم.

روز سگ هستند “دوره بین اوایل ماه جولای و اوایل ماه سپتامبر هنگامی که در آب و هوای شرجی تابستان معمولا رخ می دهد در نیمکره شمالی” با توجه به Merriam-Webster یا به طور گسترده تر هر “دوره رکود یا عدم فعالیت.” واژه می آید از یک آسمانی سگ نه یک ایوان-چرت زدن یک شباهنگ, سگ ستاره, درخشان ترین ستاره در آسمان شب است.

Sirius بخشی از صورت فلکی سگ عمدهبیشتر سگ در نزدیکی کمربند جبار. با توجه به اساطیر یونانی و رومی, Canis Major نشان دهنده یک شکارچی را شکار سگ ابد تعقیب پس از Lepusخرگوش در این نزدیکی هست. Sirius است که قابل مشاهده در آسمان شب از ماه دسامبر تا مارس در نیمکره شمالی است. در ماه ژوئیه و اوت به نظر می رسد به افزایش با خورشید درخشان بنابراین روشن است که در موارد نادر حتی می تواند دیده می شود در طول روز. این فوق العاده “خورشید” بود و تصور می شود مسئول سوزان گرما از اواسط تا اواخر تابستان است.

یونانیان باستان با اشاره به ظالمانه دوره به عنوان hemerai kynadesبه معنای واقعی کلمه “dog days”; در آنها می میرد canicularesچون Sirius نیز نامیده می شد Canicula “این سگ کوچک است.” در زبان انگلیسی آنها برای اولین بار به عنوان شناخته شده canicular روز پس از لاتین, اما در قرن 16 را بر عهده داشتند و شکل کنونی خود را.

به اقوام شباهنگ تصور می شد به گرما نه فقط مشکل. خشکسالی و ناگهانی رعد و برق می تواند آسیب های محصولات سگ با احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به هار و آن را شوم برای شروع یک سفر یا بزرگ دیگر انجام. هومر شاعر یونانی به ارمغان می آورد شوم این حس در “ایلیاد” هنگامی که او تشبیه کینه توز آشیل به سگ ستاره (در A. S. کلاین ترجمه): “مسابقه بیش دشت, خود برنز breastplate gleaming مانند شباهنگ, ستاره برداشت, درخشان ترین ستاره در تاریکی شب. جبار سگ مردان آن تماس بگیرید, پر زرق و روشن و در عین حال علامت بیمار آوردن تب به انسانهای رنجور.” همانطور که شما احتمالا می دانید, همه چیز کار نمی کند به خوبی برای تروی.

سگ روز تا به حال به طور مشابه شوم معانی در زبان انگلیسی تا پروتستان. در نهایت آنها از دست رفته خود را در ارتباط با بیمار ثروت.

در حال حاضر مدت است که به سادگی خاطره انگیز از تنبل خواب الود روز تابستان هنگامی که آن را به نظر می رسد بیش از حد داغ به حرکت جز به نوشیدن یک لیوان سرد لیموناد – زمانی که سگ ستاره است که در روز روشن آسمان و سگ های کوچکتر در حال نفس نفس زدن در ایوان.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>