استارباکس به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک

استارباکس گفت: آن را “متعهد به ایفای یک نقش سازنده در حمایت از سلامت و مقامات دولتی به عنوان کار می کنند برای کاهش گسترش Covid-19.” بالا, اولین کافی شاپ استارباکس در سیاتل در اوایل این هفته.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

استارباکس Corp. نیاز مشتریان در ایالات متحده به پوشیدن ماسک در شرکت-اداره فروشگاه با شروع هفته آینده به عنوان خرده فروشان نگاه کنید به نگه داشتن کارکنان و مراجعان امن در راستای افزایش coronavirus موارد در بخش هایی از کشور است.

مشتریان را مجبور به پوشیدن ماسک در مورد 8,900 فروشگاه های استارباکس اجرا می شود آغاز جولای 15, شرکت گفت: در یک پست وبلاگ پنج شنبه. تعداد coronavirus موارد آمار جدید روزانه اوج این هفته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و بستری شدن در بیمارستان در حال زور زدن در بیمارستان سیستم در چندین متحده است.

شرکت با مصرف کننده و کسب و کار در مواجهه با چالش های بسیاری در تلاش برای کشف کردن که چگونه با خیال راحت به کار فروشگاه ها در طول Covid-19 بیماری همه گیر. به عنوان ویروس گسترش اوایل بهار امسال برخی از خرده فروشان و رستوران های زنجیره ای که ماند باز به حال به مسابقه برای خرید ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان.

Costco Wholesale Corp. در مارس مواجه انتقاد و تحریم بیش از آن تصمیم به نیاز است که همه مشتریان پوشیدن ماسک. کارکنان و ماموران امنیتی مواجه شده اند حملات توسط برخی از کاربران که حاضر به پوشش چهره خود را.

استارباکس ارسال علامت های مورد جدید ماسک مورد نیاز برای مدیران فروشگاه و ارائه آنها به منابع در مورد نحوه de-تشدید شرایطی که مشتریان نمی پوشیدن ماسک های مستقر در سیاتل شرکت گفت: در یک پیام به کارکنان مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال. در برخی موارد کارگران ممکن است به “احترام رد خدمات با مهربانی” با توجه به یادداشت.

“ما می خواهیم به تمرکز بر روی شریک زندگی و ایمنی مشتری به ما را هدایت و انجام این کار در راه است که تضمین می کند شما احساس حمایت” استارباکس گفت: در پیام.

برخی از کارگران استارباکس که در حال حاضر باید نیاز مشتریان پوشیدن ماسک به دلیل قوانین محلی می گویند برخی از کاربران که در برابر حکم. یکی میشیگان barista گفت: اجرای این سیاست شده است ناراحت کننده است و او به دنبال اشتغال جدید پس از بیش از یک دهه با شرکت قهوه.

“من به طور کامل انتظار می رود یک زن به پرتاب نوشیدنی در من. من نمی نشانه برای این است. من نمی خواهم احساس نمی امن در محل کار” barista گفت: مجله.

استارباکس سخنگوی کاهش یافته است به نظر در مورد هر فردی کارگران اما گفت که این شرکت در حال ساخت مطمئن شوید که کارکنان حمایت آنها نیاز دارید.

مربوط تصویری

سازمان های بهداشت عمومی پیگیری گسترش coronavirus و استفاده از نمودار ها و نمودار برای تجسم داده ها. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که آنچه به دنبال در داده ها برای درک اینکه چگونه این ویروس را تحت تأثیر خود را در جامعه. تصویر عکس: لورا Kammermann/وال استریت ژورنال

در آن پست وبلاگ استارباکس گفت: آن را “متعهد به ایفای یک نقش سازنده در حمایت از سلامت و مقامات دولتی به عنوان کار می کنند برای کاهش گسترش Covid-19.”

در مکان های که در آن دولت های محلی حکم برای ماسک نیست در محل مشتریان که نمی پوشیدن ماسک قادر خواهد بود برای سفارش اقلام از طریق درایو از طریق ویندوز تحویل و یا با استفاده از شرکت منظقه وانت گزینه استارباکس گفت.

این بیماری همه گیر را مجبور کرده است از دیگر تغییرات در استارباکس. ماه گذشته این شرکت اعلام کرد که تشویق کارمندان را به مرخصی بدون حقوق تا ماه سپتامبر به دلیل آن بود نگه داشتن مناطق ناهار خوری بسته در بسیاری از کافی نت ها در ایالات متحده در ماه مه زنجیره بازگشایی فروشگاه با کاهش عملیات و کاهش ساعت کارگری.

استارباکس نیز گفت: در ماه ژوئن که این امر نزدیک نوسازی و یا حرکت 400 سنتی کافه ها در ایالات متحده و کانادا بیش از 18 ماه است و هدف خواهد برای باز کردن 40 تا 50 وانت-تنها مکان است.

در علاوه بر این به در حال اجرا خود را در فروشگاه ها وجود دارد در مورد 6,350 استارباکس محل عمل خارج از شرکت های تحت لیسانس توافق نامه. سهام شرکت سیاست با مجوز, اما از آن است که انتخاب خود را که آیا آنها پیاده سازی آنها گفت:.

نوشتن به هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de