استارباکس هل به فروش به عنوان ناهار خوردن در عملیات بسته باقی می ماند

استارباکس می گوید آن است که شتاب برنامه ای برای ساخت درایو-از طریق فروشگاه و برو تنها مکان است.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

استارباکس Corp. گفت: بالا بردن سرعت برنامه ای برای ساخت فروشگاه با درایو-throughs و خواهد شد در مکان های خلوت مراکز به عنوان ناهار خوردن در سرویس باقی می ماند, معلق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سیاتل-بر اساس شرکت قهوه روز پنجشنبه گفت که آمریکا همان-فروش فروشگاه ها در حال حاضر 35 تا 40 درصد از سال گذشته و پس از آن بسته ناهار خوردن در عملیات شروع در ماه مارس است. خرید و فروش در آن کلیدی چین در بازار که در آن استارباکس بسته شده بود بیش از نیمی از فروشگاه های خود را از ماه ژانویه باقی می ماند و 20 درصد پایین تر از مدت مشابه سال گذشته است.

“ما می دانیم که آن را هم به طور کامل بهبود می یابند و پس از مثبت قابل مقایسه-فروشگاه رشد فروش” مدیر اجرایی کوین جانسون گفت: در نامه ای به کارکنان.

نامه ارائه شده این شرکت برای اولین بار کسب و کار به روز رسانی پس از آن باز بیش از 85 درصد از آن متعلق به ایالات متحده فروشگاه به درایو-از طریق تحویل و carryout در اوایل این ماه. کمتر از نیمی از آن شرکت آمریکایی فروشگاه باز بود در ماه گذشته. استارباکس که گفت که انتظار دارد 90 درصد از فروشگاه های خود را برای بازگشایی در اوایل ماه ژوئن ارائه جزئیات در زمانی که کافه ناهار خوری سرویس ممکن است از سر گرفت.

استارباکس رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کوین جانسون گفت: در نامه ای به کارکنان روز شنبه که آن را هم به طور کامل بهبود می یابند.’

عکس: رایان هنریکسن, وال استریت ژورنال,

رستوران بزرگ شرکت ها از جمله مک دونالد Corp. و استارباکس در حال برخورد با یک لیست طولانی از هزینه های جدید به کار با خیال راحت در طول بیماری همه گیر.

مک دونالد اجرایی کریس Kempczinski روز پنجشنبه گفت که تغییر در رفتار مشتری آورده coronavirus را مداوم و عدم اطمینان به کسب و کار خود را.

“ما انتظار داریم که عملکرد ما باقی خواهد ماند به چالش کشیده” آقای Kempczinski گفت: در برگر زنجیره سالانه سهامداران نشست.

شیکاگو-بر اساس شرکت است که باز کردن فروشگاه های کمتری در بسیاری از بازارهای در پاسخ. آن رشد بلند مدت طرح نیز نیاز به تغییر به عنوان یک نتیجه از این بحران ،

استارباکس و دیگر زنجیر renegotiating اجاره خود را به تلاش برای اصلاح هزینه ها با مخلوط موفقیت است.

استارباکس گفت آن است که شتاب آن برنامه ای برای ساخت درایو-از طریق فروشگاه و برو تنها مکان آن را به عنوان شروع شده بود را در شهر نیویورک قبل از بحران. آن را نقل مکان فروشگاه را از “کم ترافیک مراکز” این شرکت اعلام کرد.

برنامه ای برای ساخت درایو-از طریق و به تنها مکان رخ خواهد داد در آینده 12 تا 18 ماه به جای سه تا پنج سال با توجه به همه گیر می دهد. استارباکس گفت: همچنین نورد تبلیغات تشویق مشتریان به منظور پیش رو از طریق خود برنامه به عنوان بسیاری از رستوران های دیگر در تلاش برای کار با کمتر تماس بین مشتریان و کارکنان در طول بیماری همه گیر.

سهام در استارباکس افزایش یافت 1 ٪ به $78 در معاملات صبح.

استارباکس گفت: کارکنان ساعات کار نمی بازگشت به قبل از همه گیر سطوح در حال حاضر و اضافه کرد که تقاضا از گروه های کلیدی از جمله کارمندان بعید است به بازگشت به سطح قبلی در هر زمان به زودی.

“این مهم است که ما در حال باز و صادقانه در مورد زمان, واقعیت” گفت: آقای جانسون اضافه کرد که آن را تمدید مرخصی بدون حقوق است که آن را برای اولین بار نورد پس از همه گیر رسید.

مربوط تصویری

فورد به طور موقت متوقف می شود خطوط مونتاژ در کلید کارخانه; جمهور تهمت و تهدید میشیگان و نوادا با بودجه یخ برای گسترش رای گیری توسط ایمیل; یو اس اس تئودور روزولت بازگشت به دریا. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است که آخرین عنوان جهانی coronavirus موارد آمار پنج میلیون نفر است. عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

نوشتن به هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>