استارباکس سیاهههای مربوط به یکی دیگر از آمار فروش از Coronavirus

استارباکس قهوه خانه ای در پکن در اوایل این ماه. زنجیره ای گزارش از دست دادن $704 میلیون در سه ماهه سوم.

عکس: توماس پیتر/ایسنا

Coronavirus است که هنوز وزن در استارباکس Corp. SBUX -2.38% اما غول قهوه انتظار برای محدود کردن ضرر و زیان خود را به عنوان همه گیر پیاده روی در.

این غول قهوه در روز سه شنبه گزارش داد که شدیدترین درآمد هر سهم زیان در بیش از یک دهه به عنوان یک نتیجه از کاهش فروش و افزایش هزینه ها ناشی از این بیماری همه گیر. جهانی همان-فروش فروشگاه سقوط 40 درصد در سه ماهه منتهی به ماه ژوئن و سیاتل بر اساس زنجیره ای گزارش داد یک عامل درآمد از دست دادن $704 میلیون.

اما بود که بهتر از بسیاری از تحلیلگران انتظار می رود با توجه به شدت ضربه گیر کرده است رسیدگی به استارباکس برای اولین بار در چین و سپس در سراسر اروپا و ایالات متحده زنجیره ای گفت که انتظار بدترین اثرات این ویروس به وزش در آن زمان سه ماهه و معتقد است همان فروشگاه فروش را بهبود می یابند در آمریکا و چین با آن بعدی سال مالی.

زنجیره امید به باز کرده اند صدها نفر از فروشگاه ها در پایان سال مالی. همان-فروش فروشگاه در حال بهبود بخشیدن به این بحران همچنان ادامه دارد و مدیران گفت.

سهام استارباکس رز 6 درصد به 79 دلار در بعد از ساعات معاملاتی.

زنجیر بزرگ را به طور کلی انجام شده بهتر از رستوران های مستقل در طول همه گیر خود را به دلیل رانندگی-throughs و تاسیس بایگانی اطلاعات عملیات. اما زنجیر نیز بریده بزرگ فروش و بازدید. مک دونالد Corp. MCD -2.49% روز سه شنبه گفت: آن همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 24 درصد در سطح جهانی در آن در سه ماهه اخیر و انتظار این ویروس و در نتیجه اقتصادی مرکز شهر برای کاهش هزینه های مصرف کننده برای برخی از زمان.

استارباکس زود بود در میان زنجیر به فروشگاه به عنوان یک نتیجه از coronavirus و به کارکنان پرداخت پاداش و یا اجازه می دهد آنها را به ماندن در خانه اگر آنها نبودند کار راحت در طول بیماری همه گیر. آن گفت: آن را از دست داد $3.1 میلیارد دلار فروش در سه ماهه سوم با توجه به تعطیلی فروشگاه, محدود, ساعت و کمتر مشتری بازدیدکننده داشته است.

استارباکس گفت: 96 درصد از آن متعلق به شرکت ایالات متحده فروشگاه در حال حاضر باز با حداقل برو و محدود ناهار خوردن در خدمات. این شرکت با افزایش تا تحویل و وانت, خدمات که در نظر دارد به نگه داشتن. همچنین این ساختمان بیشتر برای-رفتن-تنها فروشگاه در ایالات متحده آمریکا

مدیران گفت: بیشتر مشتریان منتقل کرده اند خرید به حومه مکان از شهری آنهایی که به عنوان ترافیک باقی مانده است نور در دالان تجاری. میانگین سفارشات نیز تا 25% بیشتر مشتریان دریافت نوشیدنی و مواد غذایی برای خانواده خود را در طول بیماری همه گیر. بسته بندی قهوه فروش نیز برای استارباکس به عنوان کارگران در خانه باقی می ماند.

“اعتقاد من این است که یکی از این فرصت نادر برای حرکت به شدت و بیشتر افتراق استارباکس از رقابت ما” مدیر اجرایی کوین جانسون گفت: سرمایه گذاران.

ادامه مطلب

  • استارباکس به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک (9 ژوئیه سال 2020)
  • Coronavirus سرعت استارباکس شیفت به Takeout (10 ژوئن 2020)
  • استارباکس کاهش ساعت کارگری را منعکس مقایسه برگشت عملیات (1 ژوئن 2020)

کافی شاپ های زنجیره ای گفت: این انتظار جهانی همان فروشگاه فروش کاهش از 12 درصد به 17 درصد را برای سه ماهه چهارم و سال کامل و به صورت درآمد به کاهش 10 ٪ تا 15 ٪ در مقایسه با سه ماهه قبلی است. استارباکس گفت که انتظار دارد درآمد از 6 سنت به 21 سنت افزایش سهم آن در سه ماهه چهارم.

برای سه ماهه سوم هزینه های کارگر پرداخت مزایا و تجهیزات حفاظتی صدمه حاشیه. استارباکس گفت: آن را صرف 350 میلیون دلار در طول سه ماهه به ویروس مربوط به منافع و پرداخت برای کارگران, حق امتیاز deferments بین المللی مجوز و پرداخت به تامین کنندگان نیاز به تزریق پول نقد.

این شرکت گفته است: $4.2 میلیارد دلار فروش در سه ماهه کاهش 38% از سال قبل را دوره اما بهتر از انتظارات تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet.

نوشتن به هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de